تگزاس lt. gov.: پدربزرگ و مادربزرگ ‘نمی خواهید کل کشور به قربانی’ در میان coronavirus تعطیلی

تگزاس دگرمن. Gov دن پاتریک (R) در روز دوشنبه گفت که او مایل به گرفتن شانس بقای خود به عنوان یک شهروند ارشد برای اقتصاد کشور در میان شیوع کروناویروس و اضافه کرد که فکر می کند “وجود دارد مقدار زیادی از پدربزرگ و مادربزرگ در خارج وجود دارد در این کشور” که احساس به همان شیوه.

“هیچ کس به من رسیده است و گفت: به عنوان یک شهروند ارشد آیا شما مایل به گرفتن شانس بقای خود را در ازای نگه داشتن امریکا که تمام امریکا را دوست دارد برای خود و فرزندان و نوادگان ؟ و در صورتی که ارز, من همه در” پاتریک که 70 نوبت در هفته آینده گفت: در طول یک ظاهر در Tucker Carlsonتاکر CarlsonBurr درخواست اخلاق در تحقیقات مربوط به فروش سهام, تکذیب تخلف تپه صبح روز سه گزارش— ,000,000,000,000: ایران جلوه های تاریخی ما را نجات تلاش Tucker Carlson تماس با مته سوراخ کردن برای استعفا در میان گزارش از سهام فروش بیشتر‘s فاکس نیوز در برنامه دوشنبه شب.

تبلیغات

“من فقط فکر می کنم بسیاری از پدربزرگ و مادربزرگ در خارج وجود دارد در این کشور مانند من — من شش نوه — که آنچه همه ما در مورد مراقبت و آنچه که ما بیش از هر چیز کسانی هستند, فرزندان, و من می خواهم به زندگی هوشمند و دیدن از طریق, این, اما من نمی خواهم کل کشور باید قربانی شود. و این چیزی است که من می بینم” او گفت:.

“ما در حال داشتن یک سقوط اقتصادی. من هم یک کسب و کار کوچک ، من درک می کنم آن را,” او گفت:. “و من صحبت کردن با مردم کسب و کار تمام وقت, تاکر و من – قلب من برداشته شده است امشب با آنچه که من شنیده ام رئیس جمهور می گویند از آنجا که ما می تواند انجام بیش از یک چیز در یک زمان.”

پاتریک به نظر می رسد با اشاره به سخنان ناروا ساخته شده در یک نشست خبری در شیوع پیشتر در روز دوشنبه. در این جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مقامات دولت “خواهد بود با استفاده از اطلاعات به توصیه پروتکل های جدید اجازه می دهد تا اقتصاد محلی را با احتیاط از سرگیری فعالیت های خود را در زمان مناسب” به عنوان یک تعداد متحده بسته اند و مدارس غیر ضروری کسب و کار در هفته های اخیر برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

هر چند تهمت اذعان کرد در این جلسه که شیوع این بیماری در آمریکا است که گزارش شده بیش از 43,000 موارد تا کنون بیش از 500 مرگ و میر خواهد بدتر در روز های آینده او گفت: “به زودی باز برای کسب و کار است.”

در حالی که بحث مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان در ظاهر خود را در فاکس نیوز دوشنبه شب پاتریک گفت که او فکر می کند که آمریکایی ها “باید منتظر زمان خود و اگر او می گوید: ما نیاز به یک هفته دیگر من خود اعتماد نمايد.”

“اما ما باید به یک زمان خاص” او ادامه داد. “ما نمی توانیم می گویند در سه ماه یا شش ماه یا دوازده ماه است. این کسب و کار نمی تواند صبر کنید که طولانی است.”

“بنابراین پیام من این است که اجازه دهید به عقب بر گردیم به کار اجازه دهید به عقب بر گردیم به زندگی اجازه دهید در مورد آن هوشمند و کسانی از ما که 70 plus, ما مراقبت از خودمان اما آیا قربانی کردن کشور” پاتریک گفت: در نقطه دیگر در ظاهر خود را. “که نمی کنند.”

“شما در واقع می گویند که این بیماری می تواند زندگی خود را اما که ترسناکترین چیزی که برای شما. وجود دارد چیزی است که می تواند بدتر از مرگ” کارلسون گفت.

“اگر من مریض من بروید و سعی کنید برای دریافت بهتر اما اگر من به من نیست و من در تلاش برای فکر می کنم از هر نوع مرضی راه تاکر من فقط گفت که ما انتخاب کردم و در اینجا ما قصد داریم در کل فروپاشی رکود و افسردگی و فروپاشی در جامعه ما از این می رود یکی دیگر از چند ماه وجود خواهد داشت نه هر گونه شغل برای بازگشت به, برای بسیاری از مردم” او گفت:.

“بنابراین من قصد دارم به هوشمند, من فکر می کنم همه از من همکار پدربزرگ و مادربزرگ در خارج وجود دارد در حال رفتن به هوشمند. ما همه می خواهم به زندگی می کنند, ما می خواهم به زندگی می کنند با نوه های ما تا زمانی که ما می توانیم,” او اضافه شده است. “اما نکته این است که ما بزرگترین هدیه ما به کشور ما و فرزندان ما و نوه های ما این است که میراث کشور ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>