فرماندار تگزاس در دیدار با جورج فلوید خانواده سیگنال پشتیبانی از پلیس اصلاحات

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت (R) ملاقات با جورج فلوید خانواده در روز دوشنبه هنگامی که او از سفر به هوستون برای فلوید را مشاهده.

فرماندار به خبرنگاران گفت: وی در نشست با فلوید خانواده خصوصی برای ابراز تسلیت خود را و آنها را به یک پرچم پرواز بیش از تگزاس کنگره در Floyd افتخار. ابوت همچنین نشان داد که او توانست به پلیس اصلاحات پس از فلوید درگذشت در مینیاپولیس پلیس بازداشت در ماه گذشته.

“امروز یک روز غم انگیز. تا کنون پس از مرگ او شده است یک روز غم انگیز,” ابوت گفت.

تبلیغات

ابوت گفت: مرگ فلوید دیرین ساکن هوستون نقل مکان کرد که به مینیاپولیس چند سال پیش بود که “وحشتناک ترین فاجعه من تا کنون شخصا مشاهده شده است.” فرماندار گفت که او متعهد به همکاری با فلوید خانواده “را به اطمینان حاصل شود ما هرگز چیزی مانند این هرگز رخ می دهد در ایالت تگزاس است.”

“جورج فلوید است درگذشت بیهوده” ابوت گفت. “خود زندگی خواهد بود زندگی میراث در مورد راه که آمریکا و تگزاس در پاسخ به این تراژدی است.”

فرماندار همچنین وعده داده است که “بحث در مورد مسیر رو به جلو” خواهد بود و نه پیشی گیرد و توسط سیاستمداران و خواهد بود رهبری و اعضای خانواده قربانیان و دیگران “که رنج می برد به دلیل نژاد پرستی برای بیش از حد طولانی است.”

ابوت گفت که قوه مقننه تگزاس که دوباره دیدار خواهد کرد و در ژانویه سال 2021 در حال حاضر شروع بحث در پرداختن به خشونت پلیس. فرماندار گفت: برخی از اعضای او صحبت کرده است با باید اشاره کرد که بهتر است اجرای قانون آموزش مورد نیاز است.

“به یاد داشته باشید این: تگزاس دارای یک میراث از موفقیت که آیا آن تیموتی کول عمل ساندرا مطلوب عمل می کنند و در حال حاضر شاید جورج فلوید عمل به مطمئن شوید که ما در جلوگیری از خشونت پلیس مانند این را از این اتفاق در آینده در تگزاس” او گفت:.

ابوت نظر می آیند به عنوان هزاران نفر از مردم گرامی فلوید در مکان ملاقات در روز دوشنبه.

فرماندار نه تنها سیاستمدار برای دیدار با فلوید خانواده به عنوان presumptive دموکراتیک نامزد , جو بایدن,جو BidenTexas فرماندار در دیدار با جورج فلوید خانواده سیگنال پشتیبانی از پلیس اصلاحات جو بایدن ایده آل VP Condoleezza Rice تپه انتخاباتی گزارش: جمهوری خواهان رفتن در حمله بیش از تماس به ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ بیشتر شد و همچنین برنامه ریزی برای دیدار با خانواده اش در روز دوشنبه.

تظاهرات شکسته در سراسر کشور از جمله در تگزاس پس از ظاهر یک افسر سابق زانو در Floyd گردن برای حدود نه دقیقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>