فرماندار تگزاس اعلام کرد فاجعه اعلامیه برای دولت پس از جورج فلوید تظاهرات

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت (R) اعلام کرد یک فاجعه اعلامیه برای دولت روز شنبه در پاسخ به “خشونت” در سراسر چندین شهرستانها به عنوان اعتراض پدید آمده در پاسخ به مرگ جورج فلوید.

ابوت اعلام وضعیت فاجعه در تمام شهرستانهای استان در تگزاس است. در این بیانیه به نقل از “تهدیدات و حوادث خشونت آمیز در چندین شهر در سراسر تگزاس که در معرض خطر امنیت عمومی.”

“به تظاهرات تبدیل شده خشونت آمیز در مناطق مختلف در سراسر کشور بسیار مهم است که ما در حفظ نظم و رعایت ایمنی عمومی و محافظت در برابر صدمه به اموال و یا از دست دادن” ابوت این گزارش گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ، “با اجازه اضافی ماموران فدرال به عنوان تگزاس صلح افسران ما کمک خواهد کرد که حفاظت از امنیت مردم در حالی که اطمینان حاصل کرد که اعتراض صلح آمیز را می توانید در ادامه به صدایشان شنیده شود.”

تبلیغات

ابوت فاجعه اعلام می آید یک روز پس از او مستقر تگزاس گارد ملی و درخواست دولت وزارت امنیت عمومی به ارسال بیش از 1500 افسران برای کمک به پلیس محلی بخش است.

ابوت گفت: منابع شد در حال ارسال به شهرهای هوستون و دالاس سن آنتونیو و آستین برای کمک به “اطمینان از صلح آمیز اعتراض.”

“تگزاس آمریکا و سوگواری بی معنی از دست دادن جورج فلوید و اقداماتی که منجر به مرگ او قابل سرزنش هستند و باید محکوم شود در قوی ترین شرایط ممکن” ابوت گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “به عنوان تگزاس تمرینات خود را 1st حقوق متمم آن ضروری است که به منظور نگهداری و مالکیت خصوصی محافظت شده است.”

تظاهرات برخی از آنها خشونت آمیز پدید آمده اند در سراسر کشور در پاسخ به Floyd مرگ است.

فلوید درگذشت, هفته گذشته در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده فیلم به ضرب گلوله توسط یک تماشاچی نشان داد یک افسر پلیس با یک زانو بر فلوید گردن به او گفت: بارها و بارها او نمی تواند نفس بکشد.

افسر سابق Derek چوین بود به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. او و سه افسر بودند که متهم شدند نیز از کار اخراج شده توسط گروه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر