تگزاس دادستان کل کن Paxton اعلام کرد روز جمعه در بیانیه ای که تفنگ فروشگاه ها باید طبقه بندی شده به عنوان ضروری کسب و کار اجازه می دهد آنها را به باقی می ماند باز در میان خاموش شدن ناگهانی ده ها تن از شهرستانها در دولت تحمیل کرده اند در کسب و کارهای محلی برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

“دولت قانون را فراهم می کند چندین اورژانس قدرت به دولت های محلی برای کنترل جنبش در منطقه خود را در طول یک فاجعه که در خدمت جوامع ما به خوبی در طول بهداشت عمومی حوادث مانند یکی از ما در حال مبارزه در حال حاضر.اما محلی تنظیم از فروش در اختیار داشتن و مالکیت سلاح گرم است که به طور خاص ممنوع تحت قانون تگزاس گفت:” پکستون که دریافت امتیاز A+ را از انجمن ملی تفنگ (NRA).

“تحت قوانین ما هر تگزاس حفظ حق خود برای خرید و داشتن سلاح گرم,” او اضافه شده است.

تبلیغات

پکستون بیانیه یک nonbinding نظر.

تگزاس این کشور دومین کشور توسط جمعیت و خشکی است صادر نمی کند “در خانه ماندن” چند ده ها تن صادر شده است در سطح محلی در سراسر Lone Star دولت با تفاسیر متفاوت از اصطلاح “غیر ضروری کسب و کار.”

شهرستان هریس است که یک جمعیت بزرگتر از 14 ایالت آمریکا صادر اقامت در خانه سفارش در روز سه شنبه هر چند برخی از اسلحه فروشان در شهرستان باز مانده است. یک county رسمی گفت تگزاس تریبون به “قصد روشن است که برای این منظور می توان دقت” هر چند اجرای دستور چنین است که پر از لکه.

روز چهارشنبه وزارت امور خارجه تشکر. داستین باروز (R) خواسته Paxton را به وزن در این که آیا فروشگاه اسلحه می تواند در نظر گرفته شود ضروری توسط مقامات محلی پس از شهردار Lubbock, این شهر در منطقه تلقی تفنگ فروشان “غیر ضروری.”

“نیاز به دسترسی به ابزار حفاظت شکار و برای حفظ اموال خود را امن و مطمئن است که همیشه ضروری است. آن را حتی بیشتر ضروری برای دسترسی به دوران عدم قطعیت و اورژانس” لانه در بیانیه ای گفت.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsomگاوین کریستوفر NewsomCalifornia رژیم صهیونیستی است. Newsom اعلام کرد ایالت مهلت قانونی برای اخراج برای مستاجرها برخورد با کروناویروس دیزنی لند و دیزنی جهان تا اطلاع ثانوی بسته متحده بریس برای بودجه عظیم شکاف در coronavirus رکود اقتصادی بیشتر (D) طبقه بندی فروشگاه اسلحه به عنوان “بیمورد” در خود “در خانه ماندن” سفارش به عنوان فروش تفنگ شروع به افزایش در سراسر کشور باعث طرح دعوی در دادگاه از NRA شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de