Telugu RJs نگه دارید تا حرکت

برای بسیاری از ما تنظیم به رادیو به صورت خاص که بخش صبح یا بعد از ظهر تماس شوخی نشان می دهد ارائه می دهد کمی از جذابیت برای ما معمول است. در این عصر دیجیتال از قطع ارتباط رادیویی است timelessly متصل همه ما تا حد زیادی به دلیل RJs که نگهداری در انرژی به ارزش دو را. اما از آن است که حیدرآباد رادیو و ارتباط آن با زبان تلوگو که باقی می ماند محاکمه و درست است و وجود دارد چند تلوگو RJs است که شناخته شده برای خود را punchy نگرش و شخصیت رابطه دوستانه با شنوندگان.

را Priyanka Boska. در حالی که او به دنبال او مدرک کارشناسی ارشد او به سادگی سقوط کرد و به رادیو. او تا به حال انجام شده است یک زن و شوهر از پاره وقت کنسرتهایی در Hindi for All India Radio FM رنگین کمان اما یک روز هنگامی که به طور منظم روشن نشده تا او خواسته شده بود برای پر کردن در. او گفت: همکاران او که او تنها صحبت در Telangana گویش اما بود که هیچ عامل بازدارنده او تحت فشار قرار دادند به استودیو.

سه ساعت نشان می دهد تبدیل به یک ضربه; این Telangana تلوگو او شده بود مردد در مورد شد که او در حال حاضر شناخته شده است. نه سال در.

Priyanka در حال حاضر 31 و محبوب RJ در Red FM در نظر گرفته شده است نادر در رويال صنعت به صورت سه زبانه بودن. “مردم هند چند زبانه و ما بسیاری از فرهنگ ها در حیدرآباد که باعث می شود آن را یک مینی هند است. من شامل من هندی-زبان و تلوگو زبان مخاطبان و من فراموش پاپ در برخی از زبان انگلیسی است. من صحبت می کنند به مردم به عنوان من می خواهم آنها را به صحبت می کنند به من. به همین دلیل سه زبانه برای من کار می کند و من با افتخار می گویم که من نادر است.” احترام او کار All India Radio for غذا به تنوع و هند برای ارائه این پرشی که او را یکباره به RJ شهرت.

اما بهترین قسمت از کار ؟ اتصال با شنوندگان در این شهرستان است. “در حال حیدرآباد صحبت کردن به Hyderabadis شگفت انگیز است. مردم وجود دارد که از مکان های مختلف مانند ویجیاوادا اما بودن دنیا آورده و تا اینجا شما می توانید این اتصال را از من دور. بنابراین من لازم نیست به عمل و یا حل و فصل و یا هر چیزی; آن را فقط در من است.”

بزرگ تصورات غلط

همان می رود برای DJ فضل نائومی پل که خوش مشرب صدای شما ممکن است به یاد بیاورید از FM. او توضیح می دهد که این صنعت است نه آنچه که بسیاری از مردم فرض و اضافه میکند: “کار در سریع ء زندگی می کنند رسانه ها به معنی مقدار زیادی از کار اخلاق لازم است; آن است که چه چیزی باعث این صنعت است. به علاوه اینکه در Instagram باز می شود که کمک های بصری برای رادیو… اما فقط گاهی اوقات.”

RJ Grace

RJ فضل

علاوه بر این, Priyanka اشاره می کند: “من فکر می کنم RJs نمی توانید به اندازه کافی اعتبار برای نوآوری ما باید به پمپ به محتوا و تحویل ما. مردم اغلب فکر می کنم که RJs نشستن در اطراف استودیو و ربط اما ما در واقع مقدار زیادی از آماده سازی. ما نمی توانیم به صدا مانند احمق ها در هوا. من نمی توانم از دست هر چیزی که اتفاق می افتد در شهر از ترافیک به رئیس جمهور بازدید.”

به عنوان سیستم عامل های دیجیتال تکثیر ده برابر یک سوال در مورد آینده او از رادیو منطقه ای. Priyanka وفادار به او زبان و متوسط آمده: “Telugu رادیو هرگز نباید کاهش; بسیاری وجود دارد که نشان می دهد رادیو در ایالات متحده و یا بریتانیا (ام که به من پیشنهاد زمان بیش از حد) که شنوندگان وفادار. بنابراین صنعت زنده در سراسر جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im