Telangana را Covid-19 شمارش عبور 1,000-علامت گذاری به عنوان 11 مورد جدید گزارش

حیدرآباد: تعداد coronavirus موارد در Telangana عبور 1,000-علامت پس از 11 بیشتر مردم آزمایش مثبت برای این ویروس و پنج دولت شمارش به 1,001. همه از آخرین بيماران از بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) منطقه که هیچ تازه موارد تشخیص داده شد از باقی مانده 33 مناطق.

با توجه به بولتن از Telangana دولت وجود دارد و در مجموع 660 فعال در بيماران مبتلا به یکشنبه. در همان روز نه بیمارانی که مبتلا بوده اند از Covid-19 نیز مرخص شده بعد از درمان در نظر گرفتن تعداد کل بهبود مردم به 316. جدید مرگ و میر گزارش شده است. از مجموع 1,001 موارد تا کنون 540 از GHMC منطقه خود را به عنوان سرمایه شهر حیدرآباد و مناطق اطراف آن باقی می ماند بیشتر تحت تاثیر قرار.

در Telangana تا کنون 25 نفر نیز درگذشت و پس از درد و رنج از Covid-19. یک دکتر از دولت که نمی خواهید به نقل گفت که اگر شدت مورد جدید باقی مانده کمتر و سپس این وضعیت در دولت می تواند بهبود بخشد. یک روز پیش از آن در روز شنبه تنها در هفت مورد جدید گزارش شده از دولت در حالی که 13 مورد جدید گزارش شده بود بعد از یک روز قبل از آن.

وزیر K. چاندراسکار رائو بود در اوایل این ماه تمدید مستند تا 7 مارس به عنوان برابر در سراسر کشور تاریخ و بلند کردن آن را در 3 مارس. KCR در اوایل این هفته امیدوار بود که Covid-19 گسترش ممکن است نشان می دهد رکود در دولت به دلیل اجرای دقیق این مستند و شامل کسانی که آلوده شده اند با دولت است.

“ما را شناسایی کرده اند تمام کسانی که coronavirus. ما آماده یک تماس لیست از کسانی که در تماس با این افراد و انجام آزمایش بر روی آنها. با این کار ما رو برآورد که چگونه بسیاری از مردم وجود دارد و دولت با کروناویروس و در چه مکان” گفت: بیانیه ای از سانتی متر ،

این GHMC در حیدرآباد نیز راه اندازی متمرکز همراه و خواسته اهدا کنندگان به مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری به مقامات مقامات متوجه شده اند که جمعیت شده بود جمع آوری در طول توزیع مواد غذایی در سراسر شهرستان. در حیدرآباد و مناطق اطراف آن بیش از 150 مهار مناطق راه اندازی شده که حاوی ویروس است.

علاوه بر این, این ماه مقدس رمضان در حیدرآباد خواهد بود و حزن انگیز امر با توجه به مستند. به طور معمول در رمضان, GHMC مقامات همراه با مسئولان برق گروه و هیئت مدیره آب انجام وظایف مختلف برای رسیدگی به lakhs از مردم که بازدید از شهر قدیمی در Telangana سرمایه برای غذا به رستوران ها و دیگر کنار جاده دکه باز هستند و تمام شب.

بابا Fasiuddin معاون شهردار GHMC به دادگاه تجدید نظر به جامعه مسلمان این سال به انجام نماز در خانه و تنها خواسته آنها را به جمع آوری تعداد زیادی طول نماز به عنوان به خوبی. در ضمن در همسایه ایالت آندرا پرادش Covid-19 موارد در ادامه به کوه 81 به عنوان موارد جدید تشخیص داده شد و پنج دولت تعداد کل موارد به 1,097.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>