Telangana به اجرای 40 قطار در روز به مدت یک هفته از امروز برای ارسال به کارگران مهاجر

حیدرآباد: Telangana وزیر K. چاندراسکار رائو روز دوشنبه اعلام کرد که دولت شروع خواهد شد در حال ارسال کارگران مهاجر به کشورهای در قطار ویژه از سه شنبه به بعد. فقط چند ساعت قبل از اعلام حدود 1500 نفر از کارگران مهاجر عمدتا از شمال هند تا به حال ضربه خیابان حیدرآباد در تظاهرات یکشنبه شب خواستار می شود فرستاده می شود. در همان روز سه coronavirus موارد گزارش شده در کشور در حالی که 40 بيمار ديگر بهبود از آن است.

“Telangana دولت پیشنهاد 40 قطار ویژه در روز به مدت یک هفته از روز سه شنبه برای ارسال به صفحه اصلی رشته کارگران مهاجر گفت:” رئیس دفتر وزیر.

تصمیم به ارسال به کارگران مهاجر بود مطلع در اواخر شب بیانیه ای از رئیس جمهوری روز دوشنبه همچنین گفت که مقامات از دولت در امور پزشکی و وزارت بهداشت درخواست به ارائه هر گونه آرامش در حیدرآباد و مناطق اطراف آن از Ranga Reddy, Medchal و Vikarabad به عنوان کسانی که باید درصد بیشتری از Covid-19 موارد در دولت است. این اشاره شد که موارد در دیگر مناطق کاهش یافته است.

حدود 66 درصد از دولت کل موارد از آن چهار ولسوالی به تنهایی, که در آن بسیاری از موارد شناسایی شده بیش از 10 روز گذشته بوده است. دولت دیدار خواهد کرد روز سه شنبه برای تصمیم گیری در مورد آرامش بخش این مستند در میان مسائل دیگر. روز دوشنبه دولت گزارش فقط سه جدید, موارد مصرف تعداد کل Covid-19 موارد به 1,085 در Telangana که 585 نفر مرخص شده از بیمارستان پست بازیابی.

همانطور که در حال حاضر وجود دارد 471 فعال موارد در دولت است. هر سه نفر که تست مثبت برای این ویروس در روز دوشنبه بودند از بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) منطقه است. با این تعداد بیمارانی که بهبود یافته اند از Covid-19 بیشتر در تعدادی از این تعداد فعال موارد در دولت است.

KCR بیانیه روز سه شنبه همچنین گفت که کارگران مهاجر در حال حاضر ثبت نام خود را با ایستگاه پلیس محلی به ترک مکان های مادری خود. “کارگران مهاجر که ثبت نام کرده اند نام خود را با ایستگاه های پلیس اجازه داده می شود به سفر با قطار ویژه. جزئیات سفر داده خواهد شد و در ایستگاه های پلیس. CM تا به حال دستور افسران پلیس نگران به اطلاع کارگران مهاجر در مورد جزئیات سفر و هماهنگ با آنها” به آن اضافه شده است.

حدود 1500 نفر از کارگران روز دوشنبه که تگرگ بیشتر از اوتار پرادش و بیهار صحنه تظاهرات اعتراض آمیز در حیدرآباد از Shaamshabad به Bahadurpura خواستار فرستاده می شود و در بازگشت به خانه. این دومین اعتراض در دو روز گذشته به حدود 1000 مهاجر در این شهر Toli Chowki منطقه نیز شاهد مشابه اعتراض. پلیس موفق به مهار این موضوع در هر دو مورد.

وزیر بیانیه است که به احتمال زیاد برای تسکین نگرانی کارگران است. در 1 مارس یک قطار از شهر Lingampalli ایستگاه حمل حدود 1200 مهاجران چپ برای Hatia در Jharkhand. این نخستین قطار ویژه چیده شده برای کارگران مهاجر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>