تد کروز به ماندن در خانه در این هفته پس از تعامل با کروناویروس بیمار

سناتور. تد کروزرافائل (Ted) ادوارد CruzWashington منطقه قانونگذاران جشن اتباع عنوان با سری جهانی جایزه Hegar پیشرفت های دموکراتیک به رواناب در تگزاس رقابت سنای تگزاس قانونگذاران تماس برای رسیدگی به CDC را از دست داده و منتشر شد coronavirus بیمار در سن آنتونیو بیشتر (R-تگزاس) گفت: او را تکان داد دست در دست یک مرد را در حال حاضر تایید به توان و حذف فرم رمان از coronavirus در طول سال های اخیر تعامل در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC).

در انتشار اخبار یکشنبه شب کروز گفت که بر اساس توصیه های پزشکی را دریافت کرده بود او باور نمی کند وجود دارد هر زمان خطر او را در حال توسعه این بیماری است که در حال حاضر آلوده بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان.

“شب گذشته به من اطلاع داده شد که 10 روز پیش در CPAC من به طور خلاصه در تعامل با یک فرد است که در حال حاضر علامتی و دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. که تعامل شامل یک مکالمه کوتاه و یک دست دادن” کروز گفت.

تبلیغات

“من تجربه هر گونه علائم و من احساس خوب و سالم است. با توجه به این که تعامل بود 10 روز پیش که متوسط دوره کمون 5-6 روز که تعامل شد کمتر از یک دقیقه است و من هیچ زمان علائم مقامات پزشکی باید به من توصیه کرد که احتمال انتقال از فرد دیگر به من شد بسیار کم است,” او اضافه شده است.

“پزشکان بیشتر توصیه می شود که تست موثر است قبل از علائم آشکار و مختصر تعامل با فردی ملاقات نمی کند CDC معیارهای خود قرنطینه,” او اضافه شده است.

با این وجود کروز گفت او باقی خواهد ماند و در خانه اش در تگزاس این هفته “از فراوانی از احتیاط.”

ایران با سناتور بیانیه می آید یک روز پس از CPAC مقامات اعلام کرد که شرکت کنندگان این کنفرانس تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس است که منجر به کشته شدن یک تعداد انگشت شماری از مردم در ایالات متحده و هزاران نفر دیگر در سراسر جهان با اکثریت مرگ و میر رخ داده در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس است که اعتقاد به سرچشمه گرفته است.

مت Schlapp, رئیس محافظه کار آمریکا اتحادیه اروپا که میزبان CPAC تایید کرد که او نیز از تعامل با فرد آلوده در یک نقطه قبل و بعد از دست دادن با رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden قفسه اتحادیه تاییدیه جلوتر از مهم مقدماتی CPAC شرکت کنندگان آزمون های مثبت برای coronavirus بایدن کمپین رونمایی بزرگترین آگهی خرید 2020 چرخه بیشتر.

“ما فرزندان و همسران و خانواده گسترده و دوستان با حضور CPAC” خواندن بیانیه ای از این رویداد. “در طول این زمان ما نیاز به آرامش گوش دادن به ما متخصصان مراقبت های بهداشتی و حمایت از یکدیگر است. ما با ارسال این پیام است که روح.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>