تد کروز طول می کشد هدف در آلاباما وازکتومی بیل: ‘وای’

سناتور. تد کروزرافائل (Ted) ادوارد CruzCruz ‘تحت تاثیر قرار’ دختر خود را با کریس ایوانز نشست سه سنا مقدماتی به سازمان دیده بان در سه شنبه استفاده از پرداخت برای مراقبت های پزشکی به طور مستقیم تر (R-تگزاس) در زمان هدف در قانون به تازگی معرفی شده در آلاباما توسط یک دولت نماینده است که در صورت تصویب آن را اجباری برای برخی مردان به وازکتومی – لایحه می آید که در پاسخ به مصوبات سال گذشته که به دنبال ممنوعیت سقط جنین در این ایالت است.

“اوه” کروز نوشت: در پاسخ به این لایحه در توییتر در صبح روز یکشنبه. “یک دولت بزرگ به اندازه کافی به شما می دهد همه چیز به اندازه کافی بزرگ را به همه چیز…به معنای واقعی کلمه!”

کروز با اشاره به قانون معرفی شده توسط ایالت آلاباما در کنگره Rolanda Hollis (D) در هفته گذشته است که در صورت تصویب نیاز به مردان بیش از 50 سال سن در کشور به وازکتومی و همچنین مردانی که تا به حال حداقل سه فرزند بیولوژیکی.

تبلیغات

کروز را توییت کرده است که متصلب بیش از 14 ، 000 در ساعت دریافت حتی بیشتر از نظرات منتقدان که احساس پاسخ خود را ثابت هولیس ” نقطه پشت اندازه گیری.

“تحت قوانین موجود وجود دارد هیچ محدودیتی در حقوق باروری مردان” خلاصه برای Hollis’ لایحه متحده است. “این لایحه نیاز به یک مرد به انجام وازکتومی در عرض یک ماه از تولد 50 یا تولد سومین فرزند هر کدام که می آید برای اولین بار.”

در مصاحبه با AL.com هفته گذشته Hollis گفت که این قانون می آید در پاسخ به یک قانون تصویب شده در دولت در سال گذشته که به دنبال ایجاد سقط جنین غیر قانونی تقریبا در همه مورد از جمله در موارد تجاوز به عنف یا زنای با محارم. این لایحه هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده اثر پس از مسدود در دادگاه.

“از وازکتومی لایحه است برای کمک به سیستم تولید مثل و بله, آن است که به خنثی کردن ممنوعیت سقط جنین لایحه … همیشه طول می کشد دو تا تانگو,” او گفت: خروجی.

“ما نمی تواند قرار دادن تمام مسئولیت بر زنان است. مردان نیاز به مسئول همچنین” او همچنین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>