تد کروز جوک در مورد قرنطینه خستگی, ‘Tiger King’

سناتور. تد کروزرافائل (Ted) ادوارد CruzTed کروز جوک در مورد قرنطینه خستگی, ‘ببر پادشاه” مغلوب ساختن پیشی جستن چهره فشار به از بند باز کردن دفاع تولید عمل می کنند یک شبه انرژی: خانه محرک هدف بنیادی شرکت هواپیمایی آلودگی | اقدامات زیست محیطی تبدیل به نقطه چسبیده در سنا مذاکرات | ترقی خواهان پیشنهاد T ‘سبز محرک’ بیشتر (R-تگزاس) شوخی یکشنبه که Netflix docu-سریال “ببر شاه” بود و نگه داشتن او را اشغال کردند او به عنوان تمرین های اجتماعی فاصله میان شیوع کروناویروس.

در یک صدای جیر جیر کروز نوشته شده یک تصویر از این مجموعه را عنوانی موضوع جوزف Maldonado-پاساژ با نام مستعار “جو عجیب و غریب” را به عنوان Netflix پاسخ به خستگی در دوران خود شده است.

Netflix بکشد docu-سریال “ببر شاه” در حال حاضر پربیننده ترین عنوان در جریان خدمات در ایالات متحده با توجه به شرکت روزانه رتبه بندی روز پس از انتشار آن به میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال کار از خانه و یا در غیر این صورت گزارش به کار در طول شیوع کروناویروس.

کروز خود را وارد self-قرنطینه به مدت یک هفته در اوایل این ماه پس از آن آشکار شد که او در تعامل با شرکت کنندگان کنوانسیون که تست مثبت برای ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>