تیم بایدن در مورد گرفتن نامزد خود را در خارج از خانه

جو بایدنجو BidenTrump می گوید چین انجام خواهد داد هر آنچه را که می تواند به نگه داشتن او را از اینکه مجددا انتخاب بولتون نسخه کتاب به تاخیر افتاد — دوباره — در میان دولت را نقد تهمت شدت انتقاد کرد و در مبارزات انتخاباتی مدیر بیش نظرسنجی نشان او را انتهایی بایدن: گزارش بیشتر‘s کمپین بحث در مورد چگونه به معاون سابق رئیس جمهور از زیرزمین که در آن او شده است پناه از ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بایدن تیم است که مصرف یک نوزاد-مراحل روش تا کنون به گفته منابع آشنا با این بحث.

اما نیاز به تغییر همه چیز در حال رشد است بیشتر فوری به خصوص در حال حاضر که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump می گوید چین انجام خواهد داد هر آنچه را که می توانید به نگه داشتن او را از رای اتحادیه معلمان انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای هیاهو و دروغ “و برای نشان می دهد مدارس باید باز به زودی’ تهمت مشاور سیاست جو Grogan به ترک پست تر است سیگنالینگ او در نظر دارد به بازگشت به جاده ماه پیش از سقوط مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

تبلیغات

این منابع گفت: بایدن انتخاباتی است طوفان مغزی راه برای بایدن به در و دیده می شود در راه است که امن برای 77 ساله با نامزد و کسانی که در اطراف او.

این یک عمل متعادل در نظر گرفته شده برای اطمینان حاصل شود که بایدن دیده می شود و شنیده می شود در اتصالات تنظیمات اما در راه است که احترام به تماس توسط کارشناسان بهداشت عمومی است که آمریکایی ها عمل اجتماعی فاصله به ضرب و شتم COVID-19 که به کشته شدن بیش از 60 ، 000 مردم در کشور است.

یک ایده که به صورت اولیه تفرج است که مورد بحث است گرفتن presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد را به یک محیط که در آن او می تواند در دیدار با اولین پاسخ دهندگان. ایده های دیگر شامل بازدید از رستوران ها که دوباره باز تحت اجتماعی فاصله دستورالعمل و یا سفر به محل دیگری که در آن کارکنان باید در طول کار گیر.

“من فکر می کنم انگار وسط جاده گفت:” یک منبع است که آشنا با این کمپین بحث و اضافه کرد که آن را “مورد تصدیق کسانی که کار کرده اند از طریق این بحران است.”

یک منبع گفت: این طرح به بایدن سرمایه گذاری در حال قریب الوقوع خواهد بود و به احتمال زیاد رخ می دهد به سمت وسط ممکن است یا بعد از آن در ماه.

بحث آمده به عنوان برگ برنده اعلام کرد که شروع به ضربه زدن به مبارزات انتخاباتی یک بار دیگر.

تبلیغات

در یک میزگرد با مدیران کسب و کار در کاخ سفید روز چهارشنبه اعلام کرد که او را از رفتن به میدان نبرد ایالت آریزونا در هفته آینده.

“من فکر می کنم من قصد دارم به آریزونا در هفته آینده و ما به جلو نگاه به آن, و من قصد دارم امید دارم به اوهایو به زودی,” او گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سفر به آریزونا خواهد بود در یک سایت صنعتی—و نه می تواند سنتی رالی— از آنجا که آن را بیش از حد به زودی برای همه به هم و ایستاده در کنار یکدیگر است.”

رئیس جمهور اعلام کرد که او در نظر دارد به جاده می آید در میان مجموعهای از رای گیری نشان می دهد که بایدن احتمال شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

یک امرسون نظرسنجی این هفته در بر داشت بایدن با شش نقطه ملی منجر شود در حالی که ایالات متحده آمریکا امروز/Suffolk نظرسنجی در بر داشت بایدن با عظیم 10 نقطه منجر شود.

بایدن دارای 4.4 نقطه سرب در Real Clear Politics متوسط سنجی در آریزونا. یک نظرسنجی فاکس نیوز در هفته گذشته نشان داد بایدن با هشت نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در هر دو میشیگان و پنسیلوانیا است. روباه نظرسنجی به حال بایدن تا سه امتیاز در فلوریدا. نظرسنجی دیگری از سمت چپ متمایل به سیاست های عمومی نظرسنجی منتشر شده در روز چهارشنبه بود بایدن یک نقطه در تگزاس است.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany خار کردن یک سوال در روز پنج شنبه در مورد اینکه آیا تهمت بود در مورد نظر سنجی گفته او تنها در مورد “حفاظت از سلامت و رفاه مردم آمریکا.”

سرخوردگی بی سر و صدا شده است ساختمان در میان بایدن متحدان که می گویند که آنها می خواهم برای دیدن معاون سابق رئیس جمهور خروج از خانه خود را.

“مردم نیست و تنها با نشستن در زیرزمین” گفت: یک متحد صحبت کرده است به کمپین. “آنها در حال خرید مواد غذایی آنها در حال رفتن به قهوه آنها در حال گرفتن پیاده روی در اطراف بلوک.

“وجود دارد اپتیک است که می تواند انجام شود بهتر است” متحد گفت.

دموکراتیک استراتژیست براد Bannon گفت: این امر می تواند خوب برای بایدن به خارج گفت: در حالی که نظرسنجی ها نشان می دهد آمریکایی ها حمایت اجتماعی فاصله “آنها می خواهند برای دیدن یک نامزد ریاست جمهوری در حرکت است.”

“سمت-توسط-جانبی شات از مغلوب ساختن پیشی جستن در عمل و جو بایدن نشستن او در زير زمين است بد تلویزیون” Bannon گفت. “بنابراین اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در جاده بایدن نیاز به بالا و خارج.”

برخی از دموکرات ها مخالفم و فکر می کنم آن بهتر خواهد بود برای بایدن به تنها ماندن در خانه با توجه به نظرات برخی از مقامات بهداشتی است که مردم باید در خانه بمانند تا موارد coronavirus آهسته تر.

“عمومی می داند که چرا بایدن نمی تواند بیشتر از رئیس جمهور در مبارزات سنتی نوین در لحظه رای گیری در واقع نشان می آنها ترجیح می دهند که احتیاط بایدن و تیم او در حال نشان دادن” گفت دموکراتیک استراتژیست Joel Payne که در خدمت هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonPelosi پر دموکراتیک فهرستی در coronavirus نظارت پنل چه دموکرات ها کمک می کند بایدن فروش تهمت مسخره Jalbi بیش کاخ سفید پیشنهاد بیشتر‘s 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. “این افزایش یک کلید تضاد بین بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن: حس مشترک.”

و در حالی که برخی از دموکرات ها ابراز نگرانی در مورد پتانسیل یک تقسیم صفحه نمایش لحظه ای با مغلوب ساختن پیشی جستن در بیخ و بن و بایدن گیر در زیرزمین دموکراتیک استراتژیست ادی ول گفت که همچنین مزایای بایدن.

“من ادعا می کنند که یک تقسیم صفحه نمایش است که در واقع برای او خوب” ول گفت. “مغلوب ساختن پیشی جستن نامنظم بودن و در حال اجرا در اطراف قرار دادن دیگران در معرض خطر در حالی که بایدن همچنان به عهده رهبر است که آرام و عادی حضور و نیز منجر به عنوان مثال.”

بایدن انتخاباتی موثر بوده است در مصاحبه با تلویزیون محلی در ایالات متحده و بازارهای آنها می خواهم را به نفع خود, او گفت:. “من فکر می کنم آنها باید چوب با طرح خود را به خاطر آن کار” ول اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>