چای فروشنده در نزدیکی Uddhav محل اقامت تست مثبت برای coronavirus

بمبئی: نگرانی از افزایش Covid-19 موارد در ماهاراشترا چای فروشنده در نزدیکی ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray محل اقامت ‘Matoshree در بمبئی دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

تایید توسعه Brihanmumbai شهرداری شرکت کرد و گفت: این منطقه در اطراف سانتی متر محل اقامت شده است مهر و موم شده و ضدعفونی شده اند و اسپری.

همانطور که از 6 مارس وجود دارد 868 Covid-19 موارد مثبت در ماهاراشترا 120 که جدید بود. از این 526 بودند از بمبئی و 141 از پونا. شده اند وجود دارد 52 مرگ و میر در کشور تا کنون هفت نفر از این گزارش شد امروز. هفتاد نفر بهبود یافته اند تا کنون.

اکثریت مرده نه هر گونه مسافرت های بین المللی سابقه رنج می برد اما از قبل موجود شرایط بهداشتی بیانیه ای از دولت گفت.

در شهرداری شرکت مناطق بمبئی و پونا 519 و 439 تیم ها در محل کار انجام آستان نظرسنجی. اضافی 210 تیم در ناگپور شرکت منطقه و 196 تیم در Navi Mumbai منطقه در حال انجام همان.

Meahwhile حدود 92 کارکنان و اعضای DY Patil بیمارستان در پیمپری-چینچواد Municipal Corporation (PCMC), Maharashtra شده اند قرنطینه پس از یک تصادف قربانی که تحت درمان در این مرکز آزمایش مثبت برای Covid-19 یک PCMC رسمی روز دوشنبه گفت:.

بیمار یک autorickshaw راننده در 30s, دیدار با حادثه در 31 مارس. یک روز بعد از او اداره می شد و بر او توسعه یافته Covid-19 علائم و سرعت تست شده است. پس از این او بود نقل مکان کرد به YCM بیمارستان.

حداقل 50 پیراپزشکی کارکنان و 40 پزشکان DY بیمارستان حاضر شده قرنطینه. هفته گذشته پیمپری- – چینچواد Municipal Corporation (PCMC) تصمیم به رزرو آن 750 تخت Yashwantrao Chavan یادبود بیمارستان برای درمان تنها Covid-19 موارد است. آن را نیز نصب 25 هواکش و تهیه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مناسب برای کادر درمانی دو بیمارستان مدنی که در حال درمان Covid-19 بيمار در دو شهر. در غیر Covid-19 نفر منتقل می شود به DY Patil کالج پزشکی بیمارستان است که در همان محله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>