مقامات مالیاتی پروفایل هزاران انحرافی کسب و کار در هر ماه: رسمی

اداره مالیات است پروفایل هزاران نفر از کسب و کار و معامله گران در هر ماه برای بازی سیستم مته کمک کرده است که در تقویت کالا و خدمات مالیات (GST) رسید, درآمد, کار, آجی بوشان Pandey گفت: در روز شنبه.

این پروفایل از مودیان مالیاتی بر فرار از پرداخت مالیات خطر آنها در برخواهد داشت و از جمله سوء استفاده از این سیستم نیاز به متوقف Pandey گفت: در یک پست-بودجه تعامل صنعت در چنای در حضور وزیر دارایی Nirmala Sitharaman و دیگر مقامات ارشد. Pandey گفت که تعداد زیادی از مودیان مالیاتی به طور کامل سازگار با قوانین مالیاتی و مقامات مطمئن شوید که هیچ نفس بیش از حد در حالی که برخورد با assessees.

Sitharaman گفت: دانشگاهیان و کارشناسان سیاست در تعامل است که GST رسید بیش 1 تریلیون دلار در هر سه ماه گذشته و می گذرد ، “دولت وزرای مالی به ما گفته اند در مورد نقاط ضعف به دلیل که درآمد بود از دست داد. به آدرس این حفره های حلقه ما گرفته اند بسیاری از مراحل. ما فکر می کنیم آن (GST رسید) بهبود خواهد یافت” گفت: Sitharaman.

Pandey گفت: مقامات ترکیب از طریق داده های جمع آوری شده بر درآمد مالیات GST, صادرات و واردات معاملات و مطابق اطلاعات از منابع مختلف برای پیدا کردن که در آن درآمد نشت اتفاق می افتد. “وجود دارد 1.2 کرور ثبت نام GST دهندگان. تعداد زیادی از مودیان مالیاتی سازگار هستند. اما بخشی از آنها در هزاران نفر نیست. ما در حال گرفتن پرچم قرمز گزارش” درآمد, منشی, گفت:, و اضافه کرد که عدم تطابق شناسایی به دنبال آن هستند تا برای پیدا کردن که چرا مالیات پرداخت می شود نیست.

مقامات در حال انجام در معرض خطر بر پروفایل از assessees که “سعی کنید به بازی این سیستم و ناروا بازپرداخت” وزیر گفت. “این است که پول پرداخت کننده مالیات. اگر کسی مصرف بی مزیت ما یک مسئولیت مشترک برای جلوگیری از آن,” او گفت:.

درآمد وزیر همچنین گفت که در مورد مالیات مستقیم حل اختلاف طرح اعلام کرد در بودجه حل و فصل این موارد انجام خواهد شد از طریق یک رابط های الکترونیکی. مردم باید از فایده این طرح در بسیاری از موارد به عنوان امکان پذیر است, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>