تاتا تایید کرده است که در آن همه چیز-جدید مینی SUV بر اساس HBX مفهوم, خواهد شد راه اندازی در سال 2021. این HBX رونمایی شد و در نمایشگاه خودرو در اوایل سال به عنوان یک مفهوم تولید با نام تجاری آینده مینی SUV. تولید SUV در اصل انتظار می رود راه اندازی می شود در نیمه دوم این سال, اما خاموش ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به طور بالقوه می تواند تاخیر در معرفی آن.

این HBX نیز به احتمال زیاد به اولین تزریق مستقیم نسخه تاتا 1.2 لیتری توربو-موتور بنزین. در حالی که موتور پایه گزینه ای است که انتظار می رود به همان 1.2 لیتری به طور طبیعی-آسپيره بنزین مورد استفاده در Tiago, Tigor و Altroz های 1.2 لیتری توربو بنزینی با تزریق مستقیم خواهد بود به طور قابل توجهی قوی تر جایگزین.

وجود خواهد داشت هیچ موتور دیزل در ارائه اما تاتا در حال کار بر روی یک نسخه الکتریکی از HBX که باید در یک زن و شوهر از سال است. تولید HBX خواهد بود تاتا دوم مدل جدید بر اساس آلفا پلت فرم با یک ظاهر طراحی شده انتظار می رود به انجام بیش از نزدیک به مفهوم تولید نمایش در نمایشگاه خودرو.

بسیار شبیه به بیرونی ترین تولید-spec HBX داخلی بیش از حد است به احتمال زیاد باقی می ماند همان است که از مفهوم منفی برخی از خرده ریز. صحبت کردن در مورد ویژگی های تاتا مینی SUV است که انتظار می رود برای دریافت بخشی-خوشه ابزار دیجیتال اتوماتیک کنترل آب و هوا و رایگان-ایستاده صفحه نمایش لمسی برای سیستم اطلاعات و سرگرمی. گیربکس گزینه برای HBX به احتمال زیاد خواهد شد عبارتند از: 5-speed manual و AMT.

این HBX خواهد بود که ورود به سطح SUV از تاتا موتورز و اسلات در زیر Nexon در شرکت محدوده خود را با نزدیک ترین رقیب بودن Maruti Ignis و ماهیندرا KUV100 است که همچنین به پایین بنزین-تنها مسیر. انتظار تاتا HBX قیمت در محدوده ₹ 4.5 تا 7.5 لاخ (ex-نمايشگاه).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im