ترن ترن انفجار: NIA فایل chargesheet برابر 9 Khalistani تروریست ها

دهلی نو:
نزدیک در پاشنه از یک انفجار در پاکستان ترن ترن منطقه که به کشته شدن دو نفر در سپتامبر سال گذشته ملی تحقیقات آژانس ثبت chargesheet برابر نه اعضای Khalistan Zindabad نیروی — یک Khalistani ترور ماژول.

توسعه می آید ماه پس از تصادف خودروی گران ماژول و گفت که آن را در فرآیند تدوین استراتژی به “از بند باز کردن ترور” در جامو و کشمیر و پنجاب با کمک از پاکستان است. توسعه همچنین فرض بر اهمیت دولت به عنوان پلیس و نیا یافت افزایش ردپای Khalistani ترور در منطقه و کشف اشکال جدید این گروه عملیات.

“نیا ظ chargesheet برابر نه اعضای ممنوعه سازمان تروریستی Khalistan Zindabad نیروی.. تحت هندی قانون مجازات اسلامی و فعالیت های غیر قانونی پیشگیری از قانون و بازوها عمل در نیا ویژه دادگاه محلی پنجاب” بررسی آژانس روز چهارشنبه گفت:.

آژانس پیدا کرده است که “بر اساس پاکستان رئیس KZF, Ranjeet سینگ در چشم پوشی با (متهم) Gurmeet سینگ محموله قاچاق اسلحه و مهمات و مواد منفجره و یادداشت های جعلی پول هند (FICN) به سرزمین های هندی از طریق هواپیماهای بدون سرنشین نشات گرفته از سراسر مرز در پاکستان و این محموله دریافت شده توسط همکاران خود Akashdeep Singh, Eric Singh, Harbhajan Singh, Balbir سینگ و Subhdeep سینگ مستقر در هند به منظور احیای تروریسم در پنجاب و آنها در حال آماده سازی برای اجرای یک حادثه تروریستی به طوری که برای ایجاد یک فضای ناهماهنگی اجتماعی تنش و بی ثباتی در پنجاب و دیگر کشورهای هند” آژانس گفت.

در حالی که احیای Khalistani ترور باعث شده است که نگرانی در دهلی نو یک مقام ارشد آشنا با توسعه گفت: در این منطقه تا به حال سابقه پرورش Khalistani گروه های تروریستی و امکان استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین بود که “به طور جدی بازرسی.”

این سازمان افزود که تحقیقات نشان داد که متهم Akashdeep سینگ استخدام شد در KZF توسط متهم Maan سینگ و Gurdev سینگ و “توطئه فوری جرم بود انقلابي در امریتسار زندان مرکزی در طول 2018-2019 زمانی که هر سه نفر قضایی بازداشت در جنایات دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>