تارا Reade می گوید AP بایدن شکایت نمی کند به صراحت جزئیات حمله و آزار و اذیت

تارا Reade سابق سنا کارمند است که اتهام او تجاوز جنسی توسط معاون سابق رییس جمهور و presumptive دموکراتیک نامزد , جو بایدن,جو BidenThe coronavirus در معرض عمیق نابرابری در چگونه آمریکایی ها پرداخت برای مراقبت های بهداشتی بایدن می پرسد از سنا برای قرار دادن تارا Reade شکایت تپه انتخاباتی گزارش: آدرس بایدن تارا Reade اتهامات: “این هرگز اتفاق افتاده است’ بیشتر, آسوشیتدپرس گفت شکایت او واصل 27 سال پیش نیست به صراحت متهم سابق معاون رئیس جمهور از آزار و اذیت جنسی و یا حمله.

“من به یاد داشته باشید صحبت کردن در مورد او مایل از من برای خدمت به نوشیدنی زیرا او دوست من و فکر من بسیار زیبا بود و بسیار ناراحت کننده” Reade گفت: AP جمعه. “من می دانم که من خیلی ترسیده بودم به نوشتن در مورد تجاوز جنسی.”

Reade که قبلا گفته او در زمینه آزار و اذیت جنسی شکایت علیه بایدن گفت: “ناراحت کننده” بود و کلمه اصلی او در شکایت و ذکر او بود که ترس از اقدامات تلافی جویانه. Reade گفت که او در نظر گرفته شده برای گزارش آزار و اذیت و حمله اما “جوجه کشی است.”

تبلیغات

وجود این گزارش را تبدیل به یک عامل کلیدی در اتهامات علیه بایدن. این presumptive دموکرات نامزد شده است به شدت تکذیب اتهامات و روز جمعه مبارزات انتخاباتی خود به نام برای هر دو وزیر از مجلس سنا و آرشیو ملی به کمک در محل اتهام شکایت فایل.

حتی اگر شکایت واقع شده Reade است ادعا پر کردن دقیق این تجاوز جنسی به اتهام او در گزارش ماه مارس است. او به طور رسمی گزارش ادعا شده تجاوز جنسی تا آوریل از این سال هنگامی که او ثبت گزارش پلیس در واشنگتن بنابراین هر گونه اسناد قبلی به احتمال زیاد نمی خواهد تولید شواهد مربوط به حمله اتهام خود را.

این ادعا دریافت کرده است توجه زمانی که Reade سابق همسایه جلو آمد به می گویند که Reade گفت: او در مورد اتهامات در اواسط 1990s رفتن رکورد برای اثبات این اتهام.

AP نیز صحبت به دو نفر که تایید Reade ادعا می کند تحت شرط ناشناس ماندن.

دموکرات ها و رسانه ها مواجه موشکافی این هفته از منتقدان که نقطه به آنچه به آنها تماس بگیرید دو استاندارد که آن را به چگونه آنها خطاب اتهامات علیه شرکت-دیوان عدالت برت Kavanaughبرت مایکل KavanaughThe هیل کمپین گزارش: آدرس بایدن تارا Reade اتهامات: “این هرگز اتفاق افتاده است’ نیکول والاس: ‘درست است که عامل یک کمپین اسمیر در برابر بایدن’ Dana Perino: دموکرات ها را ‘کار خود را به این جعبه در بایدن پس از Kavanaugh لفاظی بیشتر و بایدن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>