تارا Reade می گوید او آماده است برای پاسخ به بایدن انکار

تارا Reade سابق سنا aide که ادعا شده که معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenThe coronavirus در معرض عمیق نابرابری در چگونه آمریکایی ها پرداخت برای مراقبت های بهداشتی بایدن می پرسد از سنا برای قرار دادن تارا Reade شکایت تپه انتخاباتی گزارش: آدرس بایدن تارا Reade اتهامات: “این هرگز اتفاق افتاده است’ بیشتر sexually assaulted او در سال 1993 در حالی که او مشغول به کار در کارکنان خود را روز شنبه گفت که او هنوز آماده نیست برای پاسخ به بایدن را انکار اتهامات.

“من هضم و پردازش همه چیز, او گفت:,” او گفت: وال استریت ژورنال. “من پاسخ خواهد داد.”

Reade گفت که او در حال برنامه ریزی در انجام یک نشست در مصاحبه با فاکس نیوز روز یکشنبه اما لغو آن با توجه به تهدید او دریافت و با هدف او و دختر بالغ.

تبلیغات

در 2019, Reade یکی از چندین زنانی که جلو آمد و گفت که بایدن را به اتهام اتوبوس ساخته شده آنها ناراحت کننده است. در اواخر ماه مارس Reade ادعا عمومی است که در سال 1993 سابق معاون رئیس جمهور, تجاوز جنسی به او در یک راهرو در کاپیتول هیل.

پس Reade جلو آمد و با اتهامات بایدن انتخاباتی به شدت تكذيب كرد. اما بایدن – این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد نمی به طور مستقیم به آنها پاسخ دهند تا جمعه.

“این درست نیست من گفت: به صراحت. آن را هرگز اتفاق افتاده است” بایدن گفت: MSNBC را میکا برژینسکیمیکا امیلی BrzezinskiThe هیل کمپین گزارش: آدرس بایدن تارا Reade اتهامات: “این هرگز اتفاق افتاده است’ نیکول والاس: ‘درست است که عامل یک کمپین اسمیر در برابر بایدن’ دموکرات ها می گویند بایدن مصاحبه را ندارد Reade داستان رفتن بیشتر در “صبح جو.”

Reade نیز گفت: این مجله که او را به یاد داشته باشید اگر او با استفاده از کلمات “آزار و اذیت جنسی” در این شکایت که او گفت که او واصل در زمان جنگ با پرسنل دفتر در برابر آن دلاور بایدن سناتور..

“من می دانم که توضیح دادم چه اتفاقی افتاده که من احساس ناراحت کننده است که من احساس انتقام در برابر” او گفت:. “من نمی دانم که من با استفاده از عبارت “آزار و اذیت جنسی’—من به یاد داشته باشید و من را دیده اند این فرم.”

او به آسوشیتد پرس روز جمعه که او به یاد داشت از جمله در شکایت است که بایدن می خواستم او را به خدمت نوشیدنی در یک رویداد به دلیل “او دوست من و فکر من بسیار زیبا بود.”

تبلیغات

شکایت که Reade گفت که او در زمینه هنوز یافت می شود.

Reade ادعا می کند که این شکایت در بایدن را بررسی سوابق آن قرار دارد در دانشگاه Delaware. اما بایدن گفته است که او نمی باید فایل های پرسنل در سوابق او و این دانشگاه گفته است که آنها نمی انتشار بایدن پرونده تا زمانی که او پا به دور از زندگی عمومی است.

فیلم آموزش LaCasse سابق همسایه از Reade است گفت: در اوایل این هفته که او به یاد می آورد Reade بازگویی داستان به اتهام حمله به او در زمان. Reade برادر Collin Moulton شده که قبلا ادعا کرد که او به او گفت که بایدن “تا به حال دست خود را در زیر لباس های خود را در برخی از نقطه.”

علاوه بر این Reade گفت که او گفته دیگر مواجه بایدن دستیاران در مورد اتهام حادثه پس از آن اما دستیاران که او را به نام رفته در ضبط و گفت که Reade هرگز مواجه و آنها را مورد اتهام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>