Tampa Bay Times متوقف خواهد شد انتشار شات لیوان گالری

تمپا بی تایمز روز دوشنبه اعلام کرد آن را دیگر نمی خواهد نشر لیوان شات گالری از دستگیری ساخته شده در روزنامه گردش خون منطقه با سردبیر اجرایی گفت: این مجموعه عکس “در خدمت کوچک روزنامه نگاری هدف است.”

“گالری فاقد زمینه و بیشتر کلیشه های منفی” گفت: Tampa Bay Times سردبیر اجرایی علامت Katches. “ما فکر می کنیم این اطلاعات توسط یک منبع مهم است که ما newsroom ادامه خواهد داد به تجزیه و تحلیل و با دقت تماشا کنید اما این گالری به تنهایی خدمت کوچک روزنامه نگاری هدف است.”

Katches گفت: کاغذ است که متعلق به موسسه پوینتر را هنوز منتشر فرد عکس لیوان با داستان زمانی که بازداشت شده اند ساخته شده است.

تبلیغات

این حرکت به عنوان دولت دیگر روزنامه ها مانند اورلاندو سنتینل و جنوب فلوریدا آفتاب-نگهبان تصمیم گرفته اند برای جلوگیری از انتشار این گالری که به طور نامتناسبی از ویژگی های اقلیت. روزنامه های زنجیره ای گانت نیز تصمیم به قطع این عکس.

اقدامات مشابهی در تلویزیون های دنیا.

برترین تلویزیون به تازگی لغو طولانی مدت تلویزیون واقعیت نشان می دهد “پلیس” و A&E بعد از لغو “زنده PD.”

رسانه ها تغییرات تا حد زیادی در پاسخ به این کشور تظاهرات برانگیخته توسط مارس 25 کشتن جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس زمانی که یک افسر زانو در گردن او برای تقریبا نه ساعت.

چهار افسر در صحنه بودند و بعد از آن از کار اخراج و تمام پس از بازداشت ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>