در نظر گرفتن مسیر سبز

“تمرکز ما همواره شیوه زندگی پایدار و آگاهانه زندگی می گوید:” Deepa Sekar, co-founder از سازندگان و جامعه طراحی بازار توسط دست از قلب است. “در آینده ما نسخه ما را با هم 42 طراحان و سازندگان در این رده از هنر سنتی و معاصر هنر و صنعت اخلاقی, مد, شیوه زندگی, محصولات و artisanal مواد غذایی که همسو با چشم انداز ما است.”

Deepa و Kshiti دیوی دیگر از بنیانگذاران این طرح در حال آوردن مجسمه و معماری برای اولین بار برای این رویداد. کارشناسی ارشد لافت چنای بر اساس شرکت تاسیس شده توسط Ananthan Pillai ایجاد مجسمه و مجسمه های ساخته شده با استفاده از روش اجزای معدنی “این جور مجسمه ایده آل برای خانه و دفاتر و مقرون به صرفه می گوید:” Deepa. حیدرآباد بر اساس Nayantara Quader را به گنجینه هنر و صنعت هند به ارمغان خواهد آورد خود را Pichwai دست-نقاشی دکور و آب و برق و شرکت برای اولین بار. KOL یک تریسور نام تجاری متعلق به Nikhil Kunnath طراحی فارغ التحصیل از بمبی خواهد شد ارائه بامبو جواهرات نوشتن پیاده سازی صفحه اصلی نرم افزار و لوازم التحریر.

Taking the green route
Taking the green route

“برای ما مخاطبان جوان ما Suta از بمبئی. بنیانگذاران آن Sujata و Taniya هماهنگ handloom ساری با تلطیف, بلوز,” او می گوید.

Deepa می افزاید که تحت معماری, آنها, ویترین, چگونه فضای داخلی خانه و مبلمان نیز می تواند خطر سلامت با توجه به مواد اولیه در آنها است. “کویمباتور-بر اساس Bhutha توسط Srinath Gowtham خواهد شد با تمرکز بر روی خاک رس به عنوان یک جایگزین مناسب برای همان و چگونه می توان آن را مورد استفاده برای دیوارها و جنبه های دیگر.”

پاپ آپ خواهد شد از ویژگی های لباس و لباس برای فقط متولد کودکان نو پا و کودکان و نوجوانان. Aagghhoo از بنگلور به ارمغان خواهد آورد لباس نوزاد و کودک لوازم جانبی در حالی که خلا از بمبئی خواهد خود را در حال حاضر طیف وسیعی از کودکان لباس و کفش دست ساز. Ishaavi می آید با خود آهسته مد در محدوده پنبه khadi و رنگ سایه ها. چنای بر اساس Teori حاضر خواهد شد خط خود را از لباس غربی ساخته شده از سنتی منسوجات هندی. آنها همچنین باید طناب در یک زن و شوهر از دیگر طراحان از بمبئی و حیدرآباد و کوچی.

“زرد کیسه تاسیس کریشنان از مادورای که انجام شده است فوق العاده کار با پارچه, کیسه, آوردن کیسه های پارچه ای با رنگ طبیعی طراحی شده و ساخته شده توسط زنان” نتیجه گیری Deepa.

با دست از قلب در فوریه 7 و 8 از 10 صبح تا 9 ساعت در Hanu ردی خوابگاه Poes باغ. ورود رایگان است. برای جزئیات بیشتر تماس بگیرید 9840326354.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر