نگاهی به تور مجازی از فرانکفورت موزه

گیر در خانه با یک لمس fernwehاین کلمه آلمانی به معنی اشتیاق برای مکان های از راه دور? شما ممکن است هنوز قادر به سفر اما شما می توانید کشف و هنر و تاریخ و کتاب و فیلم و بیشتر با در نظر گرفتن یک تور مجازی از فرانکفورت معروف موزه ها.

موزه Städel

چند رسانه ای Digitorials (دیجیتال نشریات آنلاین) مجموعه طراحی و توسعه توسط موزه Städel خود ارائه می دهد نمایشگاه بزرگ از جمله تیتان و رنسانس ماتیس/Bonnard, ساخت ون گوگ.

در این موزه همچنین خود ارائه می دهد مجموعه دیجیتال تقسیم تم مانند تغییر آب و هوا و اروپا و Arcadia.

Schirn Kunsthalle

Schirn Kunsthalle اتحاد دیجیتالی باز آن زمان نمایشگاه به نام فوق العاده زنان (برنامه ریزی شده تا آوریل 24). آن را برجسته آثار 34 هنرمندان و سهم خود را به سورئالیسم از جمله فریدا کالو, لئونورا کارینگتون, Leonor فینی Dorothea برنزه و دورا مار. نیز وجود دارد یک تصویری, تور, پادکست مانند هنر برای گوش ها و طرح هایی به عنوان Schirn کلید های میانبر که در آن کار می کند در حال خدمت به عنوان سه دقیقه تنقلات (schirn.de/besuch/).

Senckenberg موزه تاریخ طبیعی

این Senckenberg موزه تاریخ طبیعی یکی از بزرگترین های تاریخ طبیعی موزه ها در آلمان را نشان می دهد و انواع زندگی امروز و تکامل موجودات و تحول زمین ما بیش از میلیون ها سال. یادگیری و کاوش در مورد تکامل از پرواز و جذاب کشف تنوع.

آلمان Filminstitut & Filmmuseum

آلمان Filminstitut & Filmmuseum به خود اختصاص داده است, رسانه فیلم و نمایش آن در تاریخ و در حال حاضر آن زیبایی شناسی و تاثیرات در بسیاری از راه های از طریق نمایشگاه ها و نمایش فیلم. با فیلم, دروازه کاربران برای دسترسی به صدها نفر از فیلم ها و اسناد تاریخی از جمله پوستر و عکس های حفظ در فیلم archives, از راحتی از خانه خود را.

آلمانی موزه کتاب و نوشتن

وظیفه آلمانی در موزه کتاب و نوشتن در آلمانی کتابخانه ملی برای جمع آوری نمایشگاه و علمی فرایند شهادت به تاریخ و کتاب و نوشتن و رسانه ها. تاسیس در لایپزیگ در سال 1884 به عنوان Deutsches Buchgewerbemuseum (به آلمانی کتاب تجارت موزه) آن است که جهان قدیمی ترین موزه کتاب فرهنگ. این موزه گردآوری بسیاری از نمایشگاه مجازی است که می توان از هر نقطه در جهان از جمله 100 سالگرد جنگ جهانی اول و کاوش در 5000 سال از رسانه های تاریخ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>