سیستم می تواند تشخیص تهدیدات که فلزیاب نمی

قاب درب فلزی طرح آشکارسازهای (DFMDs) و دستی فلزی طرح آشکارسازهای مورد استفاده برای صفحه نمایش مسافران در فرودگاه. اما DFMDs نمی تواند تشخیص غیر فلزی سلاح و مواد منفجره و فلزی مخفی داخل کفش. برای شناسایی مواد منفجره و مواد مخدر در یک فرد و در چمدان مواد منفجره ردیابی دستگاه ها و مواد منفجره بخار دستگاه استفاده می شود به طور تصادفی در فرودگاه.

اگرچه برخی از این فن آوری و روش های در دسترس هستند در فرودگاه برای شناسایی افراد مشکوک و یا اشیاء آنها را از محدودیت و ادم دستگاه, به خصوص وقتی که می آید به تشخیص مواد منفجره پنهان در بدن یک فرد است.

بدن اسکنر قابل اعتماد تر از حال حاضر در دسترس, تکنیک ها و ابزارهای تشخیص تهدیدات مربوط به مواد منفجره و قاچاق اقلام پنهان در هر نقطه بر روی بدن است. نصب آنها قطعا کمک خواهد کرد که پرسنل امنیتی برای انجام شغل خود را کارآمد با صفر خطا و کمک به تقویت امنیت فرودگاه.

علاوه بر ترافیک مسافری در حال افزایش است منیفولد و چک دستی مسافران بسیار وقت گیر فرایند منجر به تاخیر می اندازد. با توجه به همه این جنبه دفتر هواپیمایی امنیتی صادر کرده است به منظور نصب اسکنر بدن در فرودگاه ها در یک روش مرحله به مرحله.

به طور کلی دو نوع وجود دارد از اسکنر بدن: میلیمتر موج اسکنر و backscatter X-ray. میلیمتر موج اسکنر با استفاده از امواج رادیویی با فرکانس بالا برای ایجاد یک تصویر از بدن است که نشان می دهد اشیاء پنهان در زیر لباس. این backscatter X-ری اسکنر تشخیص تابش که نشان دهنده از بدن انسان است.

کامل بدن اسکنر تبدیل شدن به بخش مهمی از امنیت و تهدید تشخیص toolkit در سراسر جهان است. سیستم حذف ابهام از دست جستجوها و تشخیص طیف وسیعی از تهدیدات فلز به سادگی نمی تواند. این یکی از موثر ترین وسیله برای تعیین و تشخیص این که آیا کسی در حال حرکت است غیر فلزی دستگاه از طریق سیستم. فلزیاب پیاده روی را از طریق اسکنر یک ضعف آشکار در مورد مایع ژل یا پلاستیک قاچاق است که می تواند پنهان در بدن است. بسیاری از پلاستیک یا مایع موارد می تواند بسیار خطرناک باشد.

در همان زمان اسکنر بدن قادر به صفحه نمایش به اندازه کافی برای تهدیدات امنیتی که ممکن است پنهان در داخل دستار, حجاب, burqas و پروتز.

در طی یک محاکمه اجرا از اسکنر بدن در دهلی ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی مشاهده شد که این اسکنر نه تنظیم کردن هر alarm در زیر مچ پا. می دهد بسیاری از آلارم کاذب به دلیل ضخامت لباس و دیگر عوامل مانند هر زنگ به آشتی فیزیکی چک کردن.

وجود دارد, اما برخی از lacunae و درک چالش های است که نیاز به خطاب. به نظر می رسد به درک که خطوط بدن دیده می شود و ثبت شده—این نادرست است. همچنین مسافران حتی نمی باید برای حذف تمام موارد فلزی. متوسط مسافری است که به راحتی آماده به حذف تمام موارد فلزی از بدن به دلیل احساسات مذهبی و دلایل دیگر. در هند به خصوص زنان که مسافران جواهرات خود را ملزم به حذف آنها را در زمان اسکن—این می تواند مشکل ساز به عنوان مسافر نیست و به طور کلی موافقم با این به دلیل ترس از سرقت جواهرات از کیسه های خود را.

اسکنر اضافه کردن یکی دیگر از لایه های امنیتی در ایست های بازرسی علاوه بر آشکارسازهای فلزی مواد منفجره-سیستم های تشخیص و بمب خرناس سگ. و به عنوان آنها همچنان به سهولت ازدحام مسافران می توانند حرکت سریع تر در مقایسه با یک پت-پایین جست.

R. R. Sahay سابق بازرس کل CISF فرودگاه بخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>