شک در کمین حمله’ کالیفرنیا معاون مرده در صحنه کلانتر می گوید

یک مرد در کالیفرنیا که مشکوک به ضرب گلوله یک San Luis Obispo County معاون طول یک “کمین و حمله به” در اداره پلیس محلی روز شنبه به ضرب گلوله کشته شد و پس از یک بن بست با افسران اواخر روز پنجشنبه بعد از ظهر.

سان لوئیس Obispo شهرستان کلانتر دفتر گفت که ماموران مواجه ماسون لیره, 26 در پاسو روبلز پس از دریافت گزارش از یک شات افسر فقط پس از 2 بعد از ظهر

“اجرای قانون افسران مستقر در این منطقه به عنوان بخشی از یک مهار تیم اختصاص داده شده به نگه داشتن مظنون ماسون لیره از فرار افسران بودند که ابتدا یک جستجو از سنگهایی” کلانتر دفتر در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

“ماموران در صحنه وارد شده و انجام یک جستجو برای شک دارم که مظنون آتش به روی ماموران و زخمی شدن دو نفر از آنها” به آن اضافه شده است.

بر اساس این گزارش ماموران در بر داشت میرا پنهان در استانبول ، میرا و سپس سعی به فرار با پای پیاده شد اما به ضرب گلوله توسط دنبال کردند. کلانتر گفت که او مرده و در صحنه است.

اخبار میرا مرگ می آید و پس از او گفته شات کلانتر معاون دوشنبه هنگامی که او باز آتش در پاسو روبلز اداره پلیس ساختمان در 3:45 صبح روز شنبه صبح.

San Luis Obispo County Sheriff ایان پارکینسون در روز چهارشنبه به نام میرا حمله یک “کمین است.”

“ما احساس می کنیم که این یک کمین که او برنامه ریزی شده آن است که او در نظر گرفته شده برای افسران به بیرون آمدن از اداره پلیس و حمله به آنها گفت:” در کنفرانس مطبوعاتی.

ماموران که به ضرب گلوله کشته شدند پنج شنبه منتقل شدند, به بیمارستان محلی و در “شرایط خوب با غیر تهدید کننده زندگی صدمات” کلانتر شدهاند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>