دهلی نو:
خانواده Sushant Singh Rajput در روز پنج شنبه ثبت یک نکته در دیوان عالی کشور در Rhea Chakraborty دادخواست به دنبال انتقال از تحقیقات در این بازیگر مرگ پرونده به پلیس بمبئی.

یک نکته یک فرایند قانونی است که در آن حزب که تا به حال ثبت آن را قبل از نگران دادگاه باید شنیده شود قطعا قبل از دادگاه مربوطه منتقل خواهد شد هر گونه سفارش در آینده است.

اجازه دهید چیزی انجام می شود در بالا ذکر شده موضوع بدون اطلاع قبلی به udersigned گفت: پیش بینی ظ توسط Rajput پدر KK سینگ در راس دادگاه.

این می آید یک روز پس از, بازیگر Rhea Chakraborty نقل مکان کرد و یک دادخواست در دادگاه بالا به دنبال دستورالعمل ها برای انتقال این تحقیقات در ن ظ توسط Rajput خانواده در بیهار به پلیس بمبئی.

FIR ثبت شده بود در برابر چاکرابورتی توسط Rajput پدر در راجیو نگر ایستگاه پلیس در پتنا در زیر بخش های مختلف از جمله abetment به خودکشی. قبلا چاکرابورتی حال خواستار CBI پروب در مورد.

در یکی دیگر از توسعه دیوان عالی کشور امروز حاضر به شنیدن یک درخواست ثبت شده توسط یک Alka پریا به دنبال انتقال پرونده مربوط به مرگ Sushant Singh Rajput به اداره مرکزی تحقیقات (CBI).

Rajput مرده پیدا شد در بمبئی اقامت در ژوئن 14.

با توجه به ماهاراشترا پلیس اظهارات 41 نفر از جمله فیلمساز Mahesh Bhatt, فیلم, منتقد Rajeev Masand مدیر-تولید کننده Sanjay Leela Bhansali و فیلمساز Aditya Chopra ثبت شده در این تحقیقات تا کنون.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر