سوزان کالینز پاکستان برای سرنگونی مغلوب ساختن پیشی جستن حکومت عقب همجنسگرایان بيماران حمایت

سناتور. سوزان کالینزسوزان مارگارت CollinsEurasia موسس گروه Ian Bremmer می گوید تهمت راست چین اما اشتباه است که; CDC مسائل راهنمایی های جدید برای اجتماعات بزرگ جمهوری خواهان آماده شدن برای زدن توپ بعدی COVID-19 امداد لایحه تهمت توییتهایی جرقه تازه سردرد برای فروش بیشتر (R-مین) روز شنبه اعلام کرد او را به سرنگونی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدید حکومت عقب همجنسگرایان بيماران حمایت در قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA).

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به از بین بردن حمایت برای تغییر جنسیت بیماران به سادگی اشتباه است. من کار به سرنگونی این تبعیض سیاست” کالینز توییتی.

تبلیغات

اعلام می آید یک روز پس از دولت گفت: آن را رها اوباما اداره nondiscrimination حمایت از جامعه همجنسگرایان تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) منتشر شد بیانیه ای روز شنبه اعلام کرد دولت این تفسیر از تبعیض خواهد بود بر اساس “دشت معنای کلمه” sex ” را به عنوان مرد یا زن و به عنوان تعیین شده توسط زیست شناسی.”

گروه سلامت و همجنسگرایان طرفداران به طور یکسان باید گفت: آخرین تفسیر به سیاست تبعیض خواهد آن را آسان تر برای بیمارستان و پزشکان و شرکت های بیمه به انکار پوشش بهداشت و درمان به نما و nonbinary بیماران و همچنین زنانی که سقط جنین.

کالینز بیانیه می آید به عنوان سناتور کهنه که برگزار شد تا به دفتر او از سال 1997 آماده برای آنچه که احتمالا مشهورترین گروههای مبارزه حرفه ای خود را.

تبلیغات

با توجه به RealClearPolitics او دموکراتیک حریف, دولت, مجلس, سارا گیدئون در حال اجرا است گردن و گردن با کالینز در پای صندوقهای رای است.

کالینز دریافت انتقادات در سال 2018 پس از وزش مجلس رای به تایید و سپس ایالات متحده دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaughبرت مایکل KavanaughDemocrats هشدار بایدن در برابر آزاد SCOTUS لیست اوباما مصرانه از مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب نشینی Murkowski تهدید جاد گرگ: دولت در سقوط آزاد بیشتر. وقت سناتور نیز مواجه قابل انتقاد برای او رای به تبرئه رئیس جمهور در مجلس سنا استیضاح آزمایشی در اوایل این سال است.

کالینز به تازگی عضو دیگر ایران به رهبری آمریکا در انتقاد از حذف اجباری از معترضان مسالمت آمیز در میدان لافایت در طول تظاهرات که در گرفت در این منطقه در آغاز ماه است. اجرای قانون فدرال با استفاده از مواد شیمیایی محرک فلش چتری و گلوله های لاستیکی برای حذف تظاهر کنندگان از این منطقه است.

در سال 2014 کالینز اعلام کرد برای حمایت از ازدواج همجنس پس او را تایید توسط همجنسگرایان حمایت گروه و در سال 2019 مخالف یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن دادگاه عالی نامزد متی Kacsmaryk برای خود ادعا رکورد مخالف حقوق بشر با توجه به واشنگتن پست.

حکومت در طول منتشر شد غرور ماه هر چند دولت کار کرده است در این قانون برای بیش از یک سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>