جراح عمومی جروم Adams خواستار تعداد انگشت شماری از فرمانداران که هنوز به موضوع stay-at-home سفارشات به حداقل اعمال محدودیت برای یک هفته به منظور کاهش گسترش coronavirus.

“نود درصد از آمریکایی ها در حال انجام بخشی خود را حتی در کشورهای که در آن آنها تا به حال نشده یک پناهگاه در محل. اما اگر شما نمی توانید به ما 30 روز فرمانداران به ما یک هفته به ما چه شما می توانید به طوری که ما نمی ما پایمال سیستم مراقبت های بهداشتی بیش از این در هفته آینده و پس از آن اجازه دهید به ارزیابی مجدد” آدامز گفت: یکشنبه در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

آدامز گفت: او را توصیه به فرمانداران به دنبال کاخ سفید “30 روز به سرعت گسترش دستورالعمل” اما او را متوقف کوتاه از فراخوان ملی stay-در-خانه سفارش.

تبلیغات

“فرمانداران هستند به درستی محافظ توانایی خود را برای تعیین چه چیزی بهترین را برای شهروندان خود را, ما می خواهیم آنها را به علم به بهترین توصیه های” آدامز گفت.

اما این جراح عمومی تاکید کرد ضرورت اوضاع و گفت: هفته آینده خواهد بود در میان سخت ترین برای کشور است.

“هفته آینده است که رفتن به پرل هاربر لحظه آن را به ما 9/11 لحظه آن را به سخت ترین لحظه برای بسیاری از آمریکایی ها در تمام طول زندگی خود را,” او گفت:. “و ما واقعا نیاز به درک که اگر ما می خواهیم برای مسطح کردن که منحنی و دریافت از طریق به طرف دیگر هر کس نیاز به انجام بخشی خود را.”

جدید اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد بیش از 312,000 تایید coronavirus موارد در سراسر ایالات متحده و 8,503 مربوط به مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de