افزایش تعداد مدعیان بیکاری در سقوط نیویورک سیستم کومو می گوید

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoSurge از مدعیان بیکاری سقوط نیویورک سیستم کومو می گوید: USNS راحتی به بازگشت به ویرجینیا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کومو موافق آن دیگر مورد نیاز در نیویورک 17 چیزهایی که می دانیم امروز در coronavirus بیشتر (D) گفت: افزایش متقاضیان به حال “سقوط” دولت بیکاری وب سایت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

کومو در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که دولت در حال حاضر 1,000 کارکنان پردازش ادعاهای جدید آنلاین و از طریق دولت به سیستم تلفن در پاسخ به رکورد تعداد نیویورکی از کار به عنوان یک نتیجه از کسب و کارهای غیر ضروری بودن توقیف.

“این باور نکردنی” کومو گفت: با توجه به CNBC. “یک هزار نفر فقط به ورودی بیکاری تماس. این که چگونه بالا حجم است و آنها هنوز هم نمی تواند نگه دارید تا با حجم.”

تبلیغات

دولت پرداخت می شود حدود 2.2 میلیارد دلار در نرخ بیکاری به 1.1 میلیون نفر در طی شیوع بیماری و در حالی که تعداد 4,305 برنامه های کاربردی تلفن باقی می ماند که نشان دهنده کاهش قابل توجهی از 275,000 شکل از قبل از آوریل 8 با توجه به دولت است.

“[T]در اینجا هیچ چیز بدتر از بیکار بودن و عصبی در مورد چک و با شما تماس برای مزایای بیکاری و شما نمی توانید از طریق تلفن” کومو روز سه شنبه گفت. “من آن را دریافت کنید. من آن را دریافت کنید. و ما 1000 نفر مشغول به کار بر روی آن است. ما گوگل مشغول کار بر روی آن است. و ما همه این کارشناسان کار بر روی آن. آنها در حال تلاش برای آوردن یک سیستم است که بسیار پایین تر از ظرفیت.”

حداقل 22 میلیون آمریکایی را در پرونده بیمه بیکاری بیش از چهار هفته گذشته به عنوان همه گیر منجر به تعطیلی کسب و کار در سراسر کشور. در اوایل ماه آوریل فلوریدا شاهد مسائل مشابه با آن بیکاری سایت پیشرو به صحنه صدها نفر از متقاضیان پوشش برای کاغذ کاربردی در هیالیا شمال میامی با وجود اجتماعی فاصله گرفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>