دادگاه عالی اجازه می دهد تا تامیل نادو دولت برای تصمیم گیری در فروش مشروب

دهلی نو:
دیوان عالی کشور روز جمعه اجازه دولت تامیل نادو به وسیله یک چارچوب به فروش مشروب آنلاین و یا از طریق رسانه های فیزیکی و افزود: آن است که دادگاه صلاحیت این دادگاه ها به وضع قوانین برای فروش مشروب.

تامیل نادو دولتی بازاریابی شرکت با مسئولیت محدود (TASMAC) کارگردانی شده است فایل دقیق استشهاد برشمردن این روش ابداع شده برای فروش مشروبات الکلی در مغازه های خرده فروشی.

جهت تصویب توسط دادگاه راس نیمکت رهبری عدالت Ashok بوشان مشاهده: “ما با این حال مشاهده می کنیم که آن را باید باز برای دولت را با توجه به شیوه و توزیع و فروش مشروب (on-line فروش و تحویل خانه نیز) و صدور دستورالعمل مناسب برای مدیریت آنها است.”

نیمکت نیز متشکل از قضات سانجی کیشان کال و آقای شاه اعطا سه هفته دیگر به فایل استشهاد در مورد وضعیت مغازه ها که در حال اجرا توسط تامیل نادو دولتی بازاریابی شرکت محدود است. ارشد مدافع Mukul Rohtagi نیز به دنبال زمان به فایل جزئیات در مراحل گرفته شده با توجه به مقررات از فروش مشروبات الکلی در مغازه های مختلف. درخواست اعطا شد توسط دادگاه.

دادگاه همچنین دستور داد برای دستور موقت از ماندن در مدرس دادگاه عالی به منظور ادامه.

در 15 ماه مه دادگاه راس باقی مانده بود مدرس بالا دستور دادگاه از 8 مارس که کارگردانی به همه مشروب مغازه ها در تامیل نادو تا مستند برداشته شده است. منظور تا به حال تصویب شده است بر این اساس که اجتماعی فاصله و هنجارهای ایمنی بودند مسخره در فروشگاه ها مشروب. HC به حال گفته است که باز به دولت و TASMAC شروع فروش آنلاین مشروبات الکلی پس از قرار دادن یک مورد نیاز سیستم در محل.

تامیل نادو دولت با نزدیک شدن دادگاه راس در 9 مارس به چالش کشیدن اعتبار مدرس HC باشد. دولت استدلال کرد که منظور بود “قضایی نفس بیش از حد”.

تامیل نادو گفت: مدرس HC سفارش به شدت تحت تاثیر دولت درآمد و فعالیت های تجاری. همه مشروب خرده فروشی در تامیل نادو متعلق به TASMAC و دستور دادگاه عالی موثر خواهد غرفه فروش الکل در دولت این درخواست گفت.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>