تجهیزات پزشکی محصولات ضربه پرش از روی مانع با توجه به مستند

دهلی نو:
توزیع ضروری محصولات پزشکی مانند دست عفونی دستکش و خون تجزیه و تحلیل شده اند تحت تاثیر این مستند حتی به هند تلاش می کند تا سطح شیب دار به امکانات پزشکی شامل covid-19 گیر خودی صنعت گفت.

موانع هستند و در نتیجه تاخیر در چند روز و هفته به برخی از بدترین مناطق آسیب دیده از covid شیوع. “شاید آن (مواد خام) را آخرین بار یک هفته و یا 10 روز اما اگر ما قادر به پاک کردن موجودی کارخانه ها خواهد بود پر از محصول به پایان رسید در چهار-پنج روز و ما را مجبور به تعطیل کردن تولید” گفت: Manish Sabharwal مالک از Dr Sabharwal مراقبت از زخم است که یک واحد تولیدی دست عفونی و پانسمان در بدی هیماچال پرادش است.

این وضعیت تشدید شده است این کشور تحت مستند پس از 25 ماه مارس است.

این بیماری همه گیر است و همچنین آمار کمال Ratra صاحب RFB, لاتکس, با مسئولیت محدود یک تولید کننده دستکش. “ما تامین کننده بسته بندی در فریدآباد. به عنوان به عنوان نتیجه این مستند ما تا به حال به دنبال یک تامین کننده در Noida که در آن کارخانه ما است. این مشکل با مقامات محلی” او گفت:.

کمبود نیروی انسانی و انسداد به جابجایی کالا باعث مشکلات راجیو Nath, فروم هماهنگ کننده انجمن, هندی, دستگاه های پزشکی, صنعت, گفت, گروه داروسازی (DoP).

این مشکلات با دروغ, دولت های ایالتی و مقامات محلی در حالی که دولت مرکزی بدن و از جمله DoP ملی داروسازی قیمت گذاری سازمان و گروه برای حمایت از صنعت و تجارت داخلی شده اند پاسخگو با توجه به Nath و دیگر مقامات صنعت. DoP گفت: هفته گذشته که آن را دنبال کنید تا در آن است.

“حدود 350 نفر از کار در کارخانه ما اما دولت به ما اجازه داده برای تنها 150,” Ratra گفت. “دولت با درخواست ما برای تعدادی از محصولات به دلیل کمبود است اما ما اجازه می دهد کمتر از نیمی از نیروی انسانی است.”

Ratra گفت: وظیفه ساختار دستکش disincentivized استفاده از هند ساخته شده محصولات. دولت با حذف عوارض گمرکی بر روی دستکش وارداتی از تایلند و مالزی که باعث می شود محصولات ساخته شده در هند از نظر مالی عملی او اضافه شده است.

مسئله دیگر بر عهده جهانی مستند که منجر به خفگی کلیدی از مواد خام عرضه است.

“ما واردات با دقت بالا نوری و الکترونیکی قطعات از ژاپن و آلمان و آمریکا از کجا تامین شده است آمار به عنوان وجود دارد بدون پروازهای منظم است که به طور معمول به ارمغان بیاورد باری” گفت: Suresh Vazirani رئیس و MD از Transasia زیستی-پزشکی که تولید کننده خون تجزیه و تحلیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>