سوپراستار Vijay کلید Kollywood بازیکنان را به صورت مالیات بر درآمد جستجوهای

دهلی نو:
مالیات بر درآمد اعلام این جستجوهای انجام شده در مالیات مورد مربوط به یک تهیه کننده و بازیگر توزیع کننده و سرمایه گذار در تامیل فیلم صنعت منجر به تشنج بحساب نیامده نقدی حدود Rs77 کرور.

مالیات گروه در بیانیه ای گفت که حساب نشده نقدی پیدا شد از مکان های مخفی واقع در چنای و Madurai ظاهرا متعلق به سرمایه اما نام “بزرگ بازیکن” در صنعت فیلم درگیر در این پرونده است. مالیات رسمی که است ضروری برای توسعه گفت: به شرط ناشناس ماندن گفت که این بازیگر نگران شد سوپراستار Vijay. تماس های ساخته شده به Vijay همکاران و اعضای خانواده برای پاسخ بدون جواب باقی مانده.

این CBDT بیانیه ای گفت که این بازیگر سرمایه گذاری در غیر منقول خواص و پاداش دریافت از تولید در دست بررسی است و در حال حاضر جستجو.

حدود 38 محل گروه های تحت پوشش در جستجو و بررسی اقدامات گسترش بیش از چنای و مادورای و در مکان های خاص جستجوهای هنوز هم در بیانیه ای از وزارت گفت.

“تعداد زیادی از اموال و اسناد و سفته, ارسال مورخ چک گرفته شده به عنوان وثیقه امنیت بدست آمده در طول جستجو و کشف و ضبط شده است. طبق شواهد و مدارک شناسایی در جستجوی آن است که تخمین زده می شود که پنهان کاری در این مورد به احتمال زیاد به بیش از Rs300 کرور گفت:” بیانیه است. توزیع کننده درگیر در این مورد نیز یک سازنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>