سوپر مارکت های زنجیره ای DMart به راه اندازی فروشگاه در دهلی نو: گزارش

دهلی نو: DMart یکی از هند بزرگترین سوپرمارکت زنجیره ای تنظیم شده است برای ورود سرمایه های ملی یک حرکت است که کمک خواهد کرد که میلیاردر بنیانگذار Radhakishan دامنی گسترش نام تجاری ردپای خارج از غرب و جنوب هند بازار با توجه به گزارش در بار اقتصادی در روز سه شنبه.

بر اساس بمبئی-پدر و مادر خیابان Supermarts Ltd گرفته حدود 50000 متر مربع فضا در شرق دهلی Karkadrooma دادگاه منطقه برای اولین خروجی در سرمایه های ملی در این گزارش گفت: با استناد به یک فرد آشنا با توسعه است. یک نفر دیگر گفت: “آنها سراغ فضا برای 4-5 فروشگاه در دهلی شورای ملی مقاومت.”

نویل نورونها مدیر عامل خیابان Supermarts کاهش یافته است به نظر.

خیابان Supermarts عمل حدود 200 سوپرمارکت فروشگاه در درجه اول در ماهاراشترا گجرات آندرا پرادش Madhya Pradesh, Karnataka, Telangana, Rajasthan و Chhattisgarh. در شمال DMart عمل فروشگاه در Ghaziabad در اوتار پرادش و پنجاب.

گزارش های اخیر توسط شرکت کارگزاری ICICI اوراق بهادار گفت: DMart باز هفت رسانه ها در سه ماهه سوم منتهی به ماه دسامبر است.

“از همه مهمتر اندازه متوسط 67,000 فوت مربع برای فروشگاه جدید (در مقابل 34,000 sq ft شرکت به طور متوسط) augurs خوبی برای بلند مدت رشد درآمد و همچنین حاشیه گسترش” این ICICI اوراق بهادار گزارش گفت:.

سهام خیابان Supermarts بسیج 31% تا کنون این سال, اضافه کردن مورد 36,000 کرور روپیه در بازار capitalisation و ساخت بنیانگذار دامنی کشور دوم ثروتمندترین فرد پس از Mukesh Ambani با ارزش خالص $17.8 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>