آفتابی Hostin در پاسخ به ABC exec را به اتهام ‘نژادپرستانه’ سخنان در مورد او

ABC “نمایش” شرکت میزبان آفتابی Hostinآفتابی HostinChris والاس به ‘نمایش’: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک ‘بسیار بد هفته” برای انتخاب مجدد چشم انداز کریس کریستی می گوید ما نمی تواند اجازه می دهد ویروس برای کنترل بازگشایی جدول زمانی مگان مک کین ریپ الیزابت Hasselbeck گذشته coronavirus نظرات: “من نیازی به شرکت میزبان با او دوباره’ بیشتر روز دوشنبه گفت او “نا امید و غمگین” بیش نژادپرستانه نظرات گفته شده توسط ABC News اجرایی به سمت کارگردانی او و دیگر سیاه کارکنان.

“آن سختی بود آخر هفته برای من بود و من واقعا نا امید و غمگین و صدمه دیده که من یاد گرفتم در مورد نظرات نژادپرستانه است که گفته در مورد من همکاران و دوستان عزیز من چون اگر درست … [آن را] به من می گوید که نژادپرستی نظاممند لمس همه چیز و همه کس در جامعه ما بدون در نظر گرفتن وضعیت اجتماعی است. هیچ کس مصون است,” Hostin گفت: “این نمایش است.”

Hostin گفت: باربارا Fedida ارشد ABC News اجرایی مسئول استعداد ظاهرا اشاره او به عنوان “اجاره کم.”

تبلیغات

Fedida ادعا دیدگاه اول شد به گزارش HuffPost.

Fedida که مسئول نظارت بر استخدام و تنوع برنامه های این شبکه در نقش خود به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور قرار بود در مرخصی اداری پس از این گزارش منتشر شد ترسیم او اتهام نظرات از جمله شلاق را در “صبح به خیر آمریکا” co-لنگر رابین رابرتز.

Hostin گفت Fedida ادعا نظرات “نوع نژاد پرستی است که مردم در برخورد با هر روز.”

“و آن را به متوقف شود. من مشتاقانه منتظر نتایج از آنچه من می شنوم در حال رفتن به یک مستقل خارجی, بررسی,” او گفت:.

“من فقط به جلو نگاه به تغییرات اگر همه از این است که درست است در اینجا در ABC و فقط در کشور ما,” او اضافه شده است.

Hostin گفت که او احساس دوست داشت و با حمایت او از “نمایش” شرکت میزبان و اجرایی تولید.

تبلیغات

در بیانیه ای در یک شبکه خبری ABC سخنگو گفت Fedida قرار داده شده در اداری به عنوان یک تحقیق انجام شده است.

“وجود دارد عمیقا نگران کننده اتهامات در این داستان این است که ما نیاز به بررسی و قرار دادیم باربارا Fedida در مرخصی اداری در حالی که ما در انجام دقیق و کامل بررسی است. این اتهامات را نشان نمی ارزش ها و فرهنگ ABC News, که در آن ما در تلاش برای ایجاد همه احساس احترام در پر رونق متنوع و فراگیر محل کار” سخنگوی گفت.

Fedida رد این اتهامات در یک بیانیه صادر شده به ABC اخبار و HuffPost.

“من افتخار می کنم از من دهه کار استخدام, حمایت و ترویج استعداد روزنامه نگاران رنگ” وکیل بیانیه ای گفت:. “و بر خلاف این دلخراش و فوق العاده گمراه کننده ادعا می کند در مورد من که سابقه خوبی مستند و غیر قابل انکار” او در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>