Sungjae Im برنده هوندا کلاسیک در فلوریدا

Sungjae Im شروع سریع به پایان رسید و قوی تر سهشنبه در پالم بیچ گاردنز فلوریدا., برنده هوندا کلاسیک توسط یک شات بیش از مکنزی هیوز برای اولین بار خود را حرفه ای PGA Tour پیروزی.

21-کره جنوبی بسته شده با 4-تحت-par 66 گرفتن بالا و پایین به صورت پر از پناهگاه در par-5 18.

هیوز (66) ساخته شده مرغک زدن توپ فقط در خارج از 50 فوت در 17 سوراخ به خود یک فرصت است. او از دست رفته 20-پا زدن توپ مرغک که مجبور به یک حذفی. آخرین شانس متعلق به تامی Fleetwood که نیاز مرغک در 18 برای گرفتن Im. Fleetwood ضربه شات دوم خود را به آب و دیو برای 71 به پایان برساند و به تنهایی در سوم.

Im به پایان رسید و در 6-تحت 274 مطابق با دوم بالاترین نمره را به نفع خود هوندا کلاسیک پس از آن منتقل شده به PGA ملی در سال 2007.

بین زمان خود را در Korn کشتی تور و تور PGA, Im, بازی های برگزار شده است مسابقات بیشتر (73) و بیشتر دور (262) از هر PGA Tour بازیکن در دو فصل گذشته.

تور PGA را بالا rookie فصل گذشته در حال حاضر یک پیروزی برای نشان دادن آن.

“بیش در کره جنوبی در حال حاضر, من می دانم که بسیاری از مردم در برخورد با کروناویروس,” Im گفت. “و آن نوع از معامله بزرگ با همه. اما من فقط خوشحالم که به عنوان یک بازیکن کره ای که من می تواند به ارائه برخی از خبر خوب برای هموطنان در بازگشت به خانه … به انجام کاری برای کشور و همه افتخار می کنیم.”

PGA Tour قهرمانان: برنهارد لانگر بسته با 8-تحت 65 به نوبه خود چهار شات کسری بودجه را در دو شات برنده بیش از وودی Austin در Cologuard کلاسیک در توسان.

لانگر برنده برای 41 بار در 50-و-همسر مدار. حال اروین دارای PGA Tour قهرمانان با رکورد 45 پیروزی های گذشته یکی که در سال 2007.

لانگر به پایان رسید و در 18-تحت 201 نقل مکان کرد و به بالای چارلز شواب جدول رده بندی جام جهانی.

“من احساس می کنم اگر من می تواند بازی من بهترین من می توانید برنده وجود دارد خارج وجود دارد” لانگر گفت. “من می توانم بازی در 80 درصد است. وجود دارد بیش از حد بسیاری از بازیکنان خوب امروزه که دامان من اگر من نمی بازی من بهترین است.”

تور اروپا: فنلاند سامی Valimaki ساخته شده از پر در سوم حذفی سوراخ به outlast آفریقای جنوبی براندون سنگ و برنده عمان در مسقط برای اولین تور اروپایی عنوان شده است.

Valimaki و سنگ هر دو birdied par-4 18 سوراخ در Al Mouj باشگاه گلف برای 2-تحت 70 به پایان برساند در 13-تحت 275, یک شات جلوتر از فرانسه آدرین Saddier (69).

Valimaki و سنگ هر دو پر دو بار آنها بازی 18 در حذفی و Valimaki برنده با یک پر در سومین سوراخ اضافی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>