به عنوان اکثریت آمریکایی ها محدود باقی می ماند در خانه های خود پاسخ دولت دولت, کنگره, بالا, مقامات پزشکی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به شیوع کروناویروس در آمریکا که انتظار می رود به گزارش روز یکشنبه نشان می دهد بحث در صف آخر این هفته.

Govs. فیل مورفی (D-N. J.) و گرچن Whitmer (D-Mich.) — هر دو از آنها گرفته اند اقدامات شدید برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در کشورهای خود را — در حال رزرو ABC “این هفته است.” مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) نیز رزرو ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

Coronavirus است و تلفات در ریاست جمهوری اوليه زمینه بسیاری از فرمانداران برای به تعویق انداختن مقدماتی خود را برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. قابل توجه نه دموکرات نامزد ریاست جمهوری رزرو شده است بر روی هر کابل نشان می دهد این یکشنبه که از بعد از ظهر شنبه.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شده است و در حال حاضر در تقریبا هر کاخ سفید در نشست خبری این هفته است و ظهور یک صدا که پیام رسانی در خصوص این ویروس است که مورد احترام هر دو طرف راهرو. Fauci همراه با سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb هستند رزرو CBS “چهره ملت است.”

شیوع گرفته تلفات در اقتصاد جهانی و چپ هزاران نفر از مردم برای پر کردن نرخ بیکاری در آمریکا به مقامات بهداشت عمومی اصرار غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه. پیتر ناوارو, معاون رئیس جمهور برای تجارت و تولید سیاست درگیر شده است با دولت در پاسخ به آهسته رکود اقتصادی و رزرو فاکس نیوز “در صبح روز یکشنبه آتی.”

Coronavirus شیوع نیز آورده سوالات بیش از چگونه آن را ممکن است تحت تاثیر سیاست های مهاجرتی است. دولت بسته شده است هر دو در جنوب و شمال مرز محدود کردن عبور برای “ضروری” سفر تنها به عنوان کاخ سفید نیز خواستار آزادی بازداشت شدگان در مهاجرت امکانات.

اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگچاد WolfUS اعلام محدودیت های مسافرتی با مکزیک با استناد به کروناویروس DHS رئیس calls coronavirus غربالگری تاخیر در شیکاگو ‘غیر قابل قبول’ تهمت وزن در فرودگاه غربالگری تاخیر: “ما باید حق آن را دریافت. اول ایمنی!’ بیشتر رزرو شده است در فاکس نیوز “در صبح روز یکشنبه آتی.” اقدام سابق وزیر امنیت داخلی کوین McAleenan که جایگزین شد چاد گرگ در ماه نوامبر رزرو ABC “این هفته” در حالی که یکی دیگر از قبلی Homeland Security, منشی, جی جانسون است رزرو ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

ABC “این هفته” — سازمان مدیریت اضطراری فدرال مدیر پیتر Gaynor; مورفی, Whitmer; McAleenan.

ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” — Gaynor; هوگان; Johnson.

CBS’ “چهره ملت” — Fauci; فدرال اکسپرس رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Fred Smith; مشاور سابق کاخ سفید گری کوهنGary David CohnOn پول: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید اقتصاد ‘ممکن است’ کشویی به رکود اقتصادی | داو رنج می برد دوم-بدترین روز در تاریخ | Coronavirus بسته بازدید موانع | تغذیه رها آرسنال در میان همه گیر و همه گیر خروج انعطاف پذیر ما اقتصاد Bannon می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر می داند که چگونه به استفاده از قدرت ریاست جمهوری: ‘مروارید-clutchers بهتر به آن استفاده می شود’ بیشتر; Richard Pollack, رئیس جمهور و مدیر عامل انجمن بیمارستان های آمریکا; Gottlieb

سی ان ان “وضعیت اتحادیه” — Gaynor; Rep. استفانی مورفیاستفانی MurphyMembers از خانه ایران با رهبری خود quarantining پس از اولین قانونگذاران تست مثبت یک شبه دفاع: پنتاگون curtails بیشتر تمرینات بیش از coronavirus | خانه عبور می کند جنگ ایران و قدرت های اندازه گیری | حمله موشکی بازدید عراق پایگاه با سربازان ایالات متحده تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط APTA – Dems تجمع به بایدن طرف در سه شنبه شب بیشترD-Fla.

فاکس نیوز در “صبح روز یکشنبه آتی” — Wolf; Navarro; Steve Bannonاستفان (استیو) Kevin BannonSunday نشان می دهد پیش نمایش: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آماده پاسخ میان شیوع کروناویروس; جو بایدن باعث می شود صورت خود را قبل از سه شنبه سنگ چهره صدور حکم در میان طوفان سیاسی جمعه را نشان می دهد پیش نمایش: 2020 دموکرات اسب دوانی برای نقطه بالا جلوتر از نوادا قفقاز بیشتر ازسابق کاخ سفید استراتژیست ارشد ; سناتور. مارکو روبیوMarco Antonio RubioSenate قادر به رسیدن به کروناویروس محرک معامله قبل از جمعه مهلت مک کانل مجموعه جمعه شب آخرین مهلت برای هر دو حزب در برخورد با محرک این ” جنگ ” در COVID-19 معنا نظامی مستند بیشتر (R-Fla.); الکس Gorsky, Johnson & Johnson, مدیر عامل شرکت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im