یکشنبه نشان می دهد پیش نمایش: رهبران وزن در برخی از کشورهای بازگشایی اقتصاد; بایدن deliberates یک همسر در حال اجرا

کشور و استانداران به عنوان به خوبی به عنوان برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مقامات بالا را دور در این هفته تخته سنگ از صبح روز یکشنبه نشان می دهد که چندین ایالت را آغاز کرده اند به بازگشایی اقتصاد خود را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Govs. لری هوگان (R-Md.) و گرچن Whitmer (D-Mich.) هر دو به نظر می رسد در ABC “این هفته است.” هوگان در روز جمعه اعلام کرد سه فاز برنامه ریزی برای بازگشایی, مریلند, اقتصاد, اما تصریح کرد که دولت آماده بود برای شروع روند. او قبلا منتشر شده مجموعه ای از چهار معیار است که دولت را برای اولین بار به ملاقات قبل از فرایند می تواند شروع.

“تعداد موارد جدید COVID-19 همچنان در حال افزایش,” هوگان گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. “مریلند است هنوز رتبهدهی نشده است قادر به بلند کردن ما محدودیت. من خوشبین هستم که اگر Marylanders ادامه ماندن در منزل و در ادامه تمرین فیزیکی فاصله کمی در حالی که دیگر شماره های ما ادامه خواهد داد به فلات.” هوگان افزود که او امیدوار است که این روند می تواند شروع در اوایل ممکن است.

هوگان نیز در CBS’ “چهره ملت است.”

Whitmer که در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenThe یادداشت: قلدر منبر ممکن است backfiring برای مغلوب ساختن پیشی جستن ساندرز به تشریح مراحل در مراقبت های بهداشتی برای بایدن روز شنبه را نشان می دهد پیش نمایش: رهبران وزن در برخی از کشورهای بازگشایی اقتصاد; بایدن deliberates یک همسر در حال اجرا بیشتر‘s (D) کوتاه به همسر در حال اجرا در ماه نوامبر انتخابات پارلمانی روز جمعه تمدید میشیگان اقامت در خانه سفارش تا مارس 15, اما, او نورد برخی از دولت محدودیت اجازه می دهد چمن شرکت های خدمات landscapers گیاه مهد کودک و دوچرخه تعمیر مغازه ها برای بازگشایی, با این نکته که آنها هنوز هم باید رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

سناتور. ctqامی KlobucharSunday پیش نمایش نشان می دهد: رهبران وزن در برخی از کشورهای بازگشایی اقتصاد; بایدن deliberates یک همسر در حال اجرا استیسی آبرامز می سازد مورد VP: ‘من می خواهم قرار داده و ظرفیت من برای برنده شدن در یک انتخابات’ در برابر هر کس دیگری بالقوه بایدن در حال اجرا آمپول برای شرکت در تفنگ کنترل پنل بیشتر (D-Minn.) و گرجستان دموکرات استیسی آبرامز — دو زنان که مطرح شده به عنوان بایدن بالقوه running mate — ظاهر خواهد شد در اخبار مدار این جمعه. آبرامز به دست آورد تا با توجه به تازگی و گفت: در طول یک مصاحبه با آتلانتیک که او را بهترین نامزد برای معاون رئیس جمهور به دلیل توانایی خود را برای تعامل با جوامع و ایجاد یک ائتلاف گسترده لازم برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2020 است.

“اگر شما نگاهی به آنچه که ما قادر به انجام در گرجستان, رشد تعداد و ترکیب رای دهندگان من قرار داده و ظرفیت من برای برنده شدن در انتخابات به عنوان معاونت در حال اجرا در کنار همسر کسی است,” او گفت:.

Klobuchar ظاهر خواهد شد در ABC “این هفته” و آبرامز ظاهر خواهد شد در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” و همچنین سی ان ان “چهره ملت است.”

دبورا Birx کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده ظاهر خواهد شد در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” روباه “در صبح روز یکشنبه آتی” و سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinSunday پیش نمایش نشان می دهد: رهبران وزن در برخی از کشورهای بازگشایی اقتصاد; بایدن deliberates یک همسر در حال اجرا ما شرکت های هواپیمایی دیگر .5 میلیارد دلار در سال حقوق و دستمزد فدرال حمایت نمایندگان اعلام آخرین مهلت برای SSI, VA گیرندگان را به سرعت دریافت محرک های پرداخت برای کودکان بیشتریک بازیکن کلیدی در مذاکرات بین کاخ سفید و کنگره بر coronavirus اقتصادی تسکین قانون را به نظر می رسد در “فاکس نیوز یکشنبه.”

روز جمعه رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWH مقامات مورد بحث HHS وزیر جایگزینی زیر انتقاد از بیماری همه گیر پاسخ: وال استریت ژورنال پنتاگون رهبران در بست در مورد گام های بعدی برای سروان. برت Crozier: گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن forgoes WH نشست خبری برای اولین بار از آخر هفته عید پاک تر امضا کنگره چهارم coronavirus بسته محرک اقتصادی به قانون است.

دلار 484 میلیارد لایحه می دهد اضافی $310 میلیارد ریال در بودجه برای چک Protection Program (PPP) 60 میلیارد دلار است که این سایت متعلق به جامعه بانک ها و وام دهندگان; $75 میلیارد برای بیمارستان ها; $25 میلیارد دلار برای حمایت از تلاش های تست و 60 میلیارد دلار به صورت اضطراری فاجعه وام و کمک های مالی. عبور از قانون می آید را به عنوان بودجه برای PPP شامل 2.2 تریلیون دلار بسته محرک گذشت در اواخر ماه مارس زد هفته گذشته است.

رئیس جمهور در دفتر بیضی مراسم به نام لایحه “بزرگ برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ برای کارگران است.”

دموکرات ها که برای حمایت بیشتر بودجه برای بیمارستان ها و تست قادر به امن که در این لایحه است. آنها همچنین حمایت برای کمک های بیشتر برای دولت های محلی و ایالتی اما قادر به تأمین بودجه در آخرین بسته گذشت.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellImmigrants بالا بردن زنگ بیش از ‘بی رحمانه’ خروج از coronavirus کمک های پزشکی یکشنبه پیش نمایش نشان می دهد: رهبران وزن در برخی از کشورهای بازگشایی اقتصاد; بایدن deliberates یک همسر در حال اجرا تهمت کمپین تابه coronavirus پنل به عنوان ” سوم شکار ساحره در سه سال بیشتر (R-Ky.) نشانه در روز شنبه هر چند که یک پنجم بسته است که به طور بالقوه می تواند کمک برای دولت و شهرداری هر چند اندازه گیری به احتمال زیاد نمی توان گذشت تا زمانی که قانونگذاران در میله میله برای بازگشت به واشنگتن است.

یک برنامه کامل از نشان می دهد در زیر است.

ABC “این هفته”: Govs. لری هوگان, R-Md., و گرچن Whitmer D-Mich.; کاخ سفید مشاور کوین Hassett; بهداشت ، ctq, (D-Minn.)

ان بی سی “ملاقات با مطبوعات”: دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده; خدمات دولتی فیل مورفی, D-N. J.; Michael Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا; Stacey آبرامز سابق نامزد حزب دموکرات برای گرجستان فرماندار.

CBS’ “چهره ملت”: Hogan; سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد (D); Scott Gottlieb سابق غذا و داروی کمیسر; Brian Moynihan, مدیر عامل بانک در آمریکا; Barry Diller رئیس IAC.

سی ان ان “وضعیت اتحادیه”: Birx; مجلس نانسی پلوسینانسی PelosiImmigrants بالا بردن زنگ بیش از ‘بی رحمانه’ خروج از coronavirus کمک های پزشکی COVID-19: هفته بود که در کنگره در روز شنبه نشان می دهد پیش نمایش: رهبران وزن در برخی از کشورهای بازگشایی اقتصاد; بایدن deliberates یک همسر در حال اجرا بیشترD-کالیفرنیا.; رژیم صهیونیستی. Jared پلیسJared Schutz PolisSunday پیش نمایش نشان می دهد: رهبران وزن در برخی از کشورهای بازگشایی اقتصاد; بایدن deliberates یک همسر در حال اجرا چندین متحده شروع به بازگشایی این آخر هفته برخی از شهرهای بزرگ دو برابر کردن به عنوان فرمانداران سهولت coronavirus محدودیت های بیشترD-Colo.; آبرامز.

فاکس نیوز کانال “فاکس نیوز یکشنبه”: Oklahoma رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt (R-Ok.); استیون Mnuchin خزانه داری وزیر و دکتر توماس Inglesby استاد در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health و در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی مدیر مرکز بهداشت امنیتی

فاکس “صبح روز یکشنبه آتی”: سناتور. تام پنبهتوماس (تام) برایانت CottonSunday پیش نمایش نشان می دهد: رهبران وزن در برخی از کشورهای بازگشایی اقتصاد; بایدن deliberates یک همسر در حال اجرا می سی سی پی به سو چین بیش از پاسخ به شیوع کروناویروس ارتش مجازی در حال افزایش است تا برای محافظت از مراقبت های بهداشتی گروه از هکرها بیشتر (R-ارک.); تشکر. کوین مک کارتیکوین اوون McCarthySunday پیش نمایش نشان می دهد: رهبران وزن در برخی از کشورهای بازگشایی اقتصاد; بایدن deliberates یک همسر در حال اجرا تهمت نشانه 4 میلیارد coronavirus بسته امداد Coronavirus فرهنگ جنگ بیش از بازگشایی اقتصاد بازدید کاپیتول هیل بیشتر (R-کالیفرنیا.); تشکر. Devin NunesDevin جرالد NunesSunday پیش نمایش نشان می دهد: رهبران وزن در برخی از کشورهای بازگشایی اقتصاد; بایدن deliberates یک همسر در حال اجرا تپه انتخاباتی گزارش: ساندرز تایید بایدن برای رئیس جمهور فرماندار کالیفرنیا در پاسخ به Nunes در لغو مدرسه: ‘ما همچنان به گوش دادن به کارشناسان بیشتر (R-کالیفرنیا.); نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio (D); Birx

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>