به 2.2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump سفارشات نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا به وظیفه فعال برای coronavirus پاسخ تهمت ادعا میکند قدرت تصمیم گیری اطلاعات بازرس کل محرک می دهد کنگره مبارزه با یک ویروس با اشتباه ابزار بیشتر به قانون امضا جمعه و در زمین پاسخ به همه گیر توسط دولت های ایالتی و محلی است که انتظار می رود به گزارش روز یکشنبه نشان می دهد بحث در صف آخر این هفته.

محرک لایحه به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه به $1.25 میلیارد دلار در کمک های مالی مستقیم برای هر دولت و میلیاردها دلار بیشتر غیر مستقیم کمک ها از طریق برنامه های دولت است.

اما چند تن از فرمانداران متحده سخت ترین ضربه ویروس — نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن و میشیگان را sparred با رئیس جمهور تماس خود را پاسخ ناکافی است.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer (D) که گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه برای جلوگیری از “حملات سیاسی” و جایگزینی او دولت, لوازم پزشکی, رزرو شده است در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.” واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Insleeجی رابرت InsleeOvernight مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — ما coronavirus موارد آمار 100,000 | تهمت نشانه T بسته محرک | تهمت استخدام دفاعی قدرت به زور جنرال موتورز به هواکش | جدید نگرانی بیش ویروس تست بایدن: فرمانداران باید موضوع مستندات ‘صورت’ برگ برنده حفاری در انتقاد از فرمانداران دموکرات تر (D) دولت که دیدم یکی از اولین موج از ویروس رزرو شده است در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”. لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز (D) که در دولت دیده شده است یک افزایش ناگهانی در موارد رزرو شده است در هر دو ABC “این هفته” و ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) نیز به نظر می رسد در یکشنبه اخبار, صف آخر این هفته. فرماندار صحبت خواهد کرد به کریس والاسکریستوفر (کریس) WallaceFauci می گوید coronavirus پاسخ ممکن است نگاه مانند ‘افراطی’ اما می تواند به جلوگیری از بدترین سناریو Mnuchin انتظار ‘بزرگ’ اقتصادی ارتجاعی بعد از آن در سال Fauci در فرودگاه غربالگری خطوط: ‘ما می خواهم به دیدن جمعیت که بیشتر در فاکس نیوز’ “فاکس نیوز یکشنبه.”

این هفته آمریکا شد و این کشور با بالاترین میزان ثبت شده coronavirus موارد به عنوان بیمارستان در سراسر کشور تقلا برای پیدا کردن منابع کافی مانند هواکش.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی رزرو شده است در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” و دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی رزرو شده است در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.” Birx و Fauci دو تا از برجسته ترین مقامات بهداشت عمومی در کاخ سفید coronavirus نیروی کار و هر دو را به حضور منظم در جلسات.

حتی با چند تریلیون دلار بسته کمک های اقتصادی پایدار اثرات انتظار می رود موج فراتر از دامنه بیل.

کاخ سفید شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlowلارنس (لری) آلن KudlowMORE رزرو شده است در ABC “این هفته” و رادیو فردا را “جمعه شب بارانی” در حالی که وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinTrump ادعا میکند قدرت تصمیم گیری اطلاعات بازرس کل محرک می دهد کنگره تهمت نشانه T coronavirus بسته امداد پلوسی نه دعوت مغلوب ساختن پیشی جستن به کاخ سفید coronavirus امداد بیل امضای بیشتراست که با سرپرستي پرداخت محرک چک و رشد تعداد مدعیان بیکاری رزرو در CBS’ “چهره ملت است.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که نقش فعال در بسته محرک مذاکرات ظاهر خواهد شد در “فاکس نیوز یکشنبه.”

قبل از رئیس جمهور امضای روز جمعه خانه اول گذشت 2 تریلیون دلار محرک لایحه پیش از آن روز اما نه بدون در آخرین لحظات درام در کف اتاق. به تصویب لایحه رهبران در هر دو طرف تا به حال به متحد به فویل اقدام به محاصره با تشکر. توماس Massieتوماس هارولد MassieOvernight مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — ما coronavirus موارد آمار 100,000 | تهمت نشانه T بسته محرک | تهمت استخدام دفاعی قدرت به زور جنرال موتورز به هواکش | جدید نگرانی بیش ویروس تست یک شبه دفاع: مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه T coronavirus بسته امداد | آنچه در آن است برای دفاع | تهمت با استفاده از قدرت دفاع به نیروی جنرال موتورز به هواکش | بیمارستان کشتی می رسد در لس آنجلس 16 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس بیشتریک جمهوری خواه کنتاکی که رانده بود به واشنگتن برای رای دادن و درخواست ثبت چوب خط حساب کردن که نیاز به مشارکت حداقل نیمی از نشستن در مجلس.

مجلس نانسی Pelos (D-کالیفرنیا.) رزرو شده است در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتیکوین اوون McCarthyLysol, دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و ماسک صورت علامت coronavirus رای دادن در خانه مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه T coronavirus بسته امداد پلوسی نه دعوت مغلوب ساختن پیشی جستن به کاخ سفید coronavirus امداد بیل امضای بیشتر (R-کالیفرنیا.) رزرو در فاکس نیوز “در صبح روز یکشنبه آتی.”

جمهوری خواه سنسور. تام پنبهتوماس (تام) برایانت CottonWhite مجلس سنا رسیدن به توافق در تریلیون بسته محرک تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Airbnb – مغلوب ساختن پیشی جستن لذا در معامله یک شبه دفاع: نیروی دریایی بیمارستان عنوان کشتی به لس آنجلس | زمینه نظامی و بیمارستان ها برای اعزام به نیویورک و سیاتل | Pompeo مگس به افغانستان برای احیای روند صلح بیشتر (ارک.), لیندزی گراهاملیندسی Olin GrahamCampaigns محوری به سمت سلامت آگاهی مسابقات کنار coronavirus انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون آزمایش مثبت برای coronavirus شومر: سنا باید ‘کاوش’ کنترل از راه دور رای گیری اگر coronavirus جرقه طولانی تر شکستن (S. C.) و جان کندیجان Neely KennedyMORE (LA) — همه آنها نقش عمده ای در تدوین بسته کمک — رزرو هستند در فاکس نیوز’ “صبح روز یکشنبه آتی.”

همه گیر نیز می آید در میان ارتفاع دموکراتیک اولیه پرتاب موبایل و کامپیوتر در مبارزات بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersHillicon دره: اپل رول coronavirus غربالگری نرم افزار وب سایت | Pompeo خواست به سرکوب coronavirus اطلاعات غلط از چین | سناتور فشار FTC در قیمت سنگ آهن در بازار | Instacart کارگران را تهدید حمله شبانه انرژی: دادگاه فلسطين تهمت لغو اوباما fracking قانون | قیمت نفت افت را تهدید می کند fracking بوم | سازمان حفاظت محیط زیست برطرف قوانین در فروش بنزین در میان coronavirus تپه انتخاباتی گزارش: ساندرز هل در سال 2020 مسابقه بیشتر (I-Vt.) و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenFighting یک ویروس با اشتباه ابزار تهمت دیگران کسب و کار در دفاع از تولید عمل می کنند یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — ما coronavirus موارد آمار 100,000 | تهمت نشانه T بسته محرک | تهمت استخدام دفاعی قدرت به زور جنرال موتورز به هواکش | جدید نگرانی بیش ویروس تست بیشترکه تا به حال برای تنظیم مبارزات انتخاباتی خود را به پیروی از توصیه های کارشناسان بهداشت عمومی.

بایدن رزرو شده است در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” و ساندرز رزرو شده است در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

ABC “این هفته” — Kudlow; Edwards; سابق کاخ سفید میهن مشاور امنیت تام Bossert.

ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” — Edwards; بایدن; Birx; Whitmer

CBS’ “چهره ملت” — Mnuchin; Scott Gottlieb سابق غذا و داروی کمیسر; دکتر دیوید Heymann که رهبری سازمان جهانی بهداشت در واکنش به شیوع سارس; دکتر Gianrico Farrugia, رئيس جمهور و مدیر عامل کلینیک مایو

سی ان ان “وضعیت اتحادیه” — پلوسی; Fauci; Sanders; شهر نیویورک شهردار , بیل د Blasio, بیل د BlasioTrump به سفر برای دیدن دریایی کشتی بیمارستانی اعزام به نیویورک عکس نیویورک نشان می دهد کارکنان بیمارستان با استفاده از کیسه های زباله به عنوان محافظ دنده پنتاگون هایش با کروناویروس شیوع بیشتر; Inslee; نبراسکا دولتی آیووا (R) و Whitmer.

فاکس نیوز در “صبح روز یکشنبه آتی” McCarthy; Kudlow; پنبه; Graham ; کندی

فاکس نیوز یکشنبه: Mnuchin, Hogan, Dr. Thomas Inglesby استاد در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health و در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی // مدیر مرکز بهداشت امنیتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im