یکشنبه نشان می دهد پیش نمایش: 2020 نامزدها نگاه به کارولینای جنوبی

کارولینای جنوبی اولیه انتظار می رود که به تسلط یکشنبه بحث نشان می دهد که کاخ سفید امیدوار و قانونگذاران آمار صبح مدار نشان می دهد.

نخل باد بزنی دولت را تبدیل به قلب 2020 اولیه چرخه پس از پایان نوادا قفقاز شنبه. کارولینای جنوبی مسابقه در فوریه. 29 خواهد بود که اولین فرصت برای دموکراتیک نامزدها برای اثبات خود درخواست تجدید نظر در میان رای دهندگان سیاه که در حدود 60 درصد از مواد اولیه رای دهندگان در دولت است.

نظرسنجی ها نشان می دهد سن. برنی ساندرزسناتور SandersRussian تداخل گزارش راک کاپیتول هیل دموکراتیک نامزد نمی تواند دموکراتیک انتخاب شده فاکس Ingraham مسخره DNC بیش از نوادا رای گیری اختلال: ‘ما یک کشور جهان سوم?’ بیشتر (I-Vt.) و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenThe دموکراتیک نامزد نمی تواند دموکراتیک انتخاب شده فاکس Ingraham مسخره DNC بیش از نوادا رای گیری اختلال: ‘ما یک کشور جهان سوم?’ در بحث دموکراتیک فرصت های از دست رفته در مهاجرت بیشتر مبارزه برای کسب مقام اول با میلیاردر تام Steyerتام Fahr SteyerSurging ساندرز به نظر می رسد برای تعیین برنده در نوادا Hillicon دره: Facebook, Twitter تقسیم بر بلومبرگ تصویری | ساندرز در جریان تلاش های روسیه برای کمک به مبارزات انتخاباتی | Barr برای دیدار با اوباما پیش از نظارت مبارزه تپه انتخاباتی گزارش: آنچه که به سازمان دیده بان برای در نوادا بیشتر در هزینه های بزرگ در دولت امید یک ردیف بالا پایان.

بایدن و Steyer را در مجموعه ای به نظر می رسد در CBS’ “چهره ملت” و “فاکس نیوز یکشنبه” بود. تشکر. جیم Clyburnجیمز (جیم) انوش ClyburnDemocratic رقبای تیز حملات به عنوان بلومبرگ افزایش می یابد Rep. کانینگهام انفجار ساندرز: ‘جنوبی اهالی کارولینای نمی خواهید سوسیالیسم” خانه اکثریت شلاق: DNC نباید تغییر قوانین برای بلومبرگ بیشتر (D-S. C.) شماره 3 خانه دموکرات که دارای نوسان قابل توجهی در کارولینای جنوبی سیاست ظاهر خواهد شد در ABC “این هفته” و ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergThe دموکراتیک نامزد نمی تواند دموکراتیک انتخاب شده فاکس Ingraham مسخره DNC بیش از نوادا رای گیری اختلال: ‘ما یک کشور جهان سوم?’ در بحث دموکراتیک فرصت های از دست رفته در مهاجرت بیشتر است به نظر می رسد در MSNBC را “سیاست ملت” با میزبان Al Sharpton. بلومبرگ به افزایش بود و در انتخابات به عنوان این هفته نوادا بحث پس از رها کردن سنگین تبلیغات حمله رعد اسا هر چند بحث عملکرد و مجادلات خود را بیش از گذشته نظرات در مورد زنان و توقف و frisk باید محوری عدم اطمینان به ریاست جمهوری خود را به چشم انداز.

یکشنبه نشان می دهد خواهد بود تلویزیونی به واشنگتن هایش با آیات اخیر است که روسیه در حال حاضر دخالت در سال 2020 مسابقه به پشتیبانی ساندرز و رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWhere ما از اینجا بروم ؟ حفاظت از محیط زیست نشان می دهد راه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis بیشتر محبوب در فلوریدا از مغلوب ساختن پیشی جستن ستمیر متهم به دیوان عالی کشور از تعصب در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیشتر.

مارک کوتاه, رئیس ستاد, معاون رئیس جمهور پنس ظاهر خواهد شد “ملاقات با مطبوعات” و “فاکس نیوز یکشنبه” و کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین خواهد بود برجسته در “رویارویی با ملت است.”

سناتور. کریس مورفیکریستوفر (کریس) اسکات MurphyKerry پاسخ به تهمت و اتهام نقض قانون لوگان: ‘یکی دیگر از ریاست جمهوری دروغ’ یک شبه مراقبت های بهداشتی: سنا پنل برای برگزاری جلسه در ما coronavirus پاسخ | Dems تقاضا تهمت برداشت مذهبی ارائه دهنده حکومت | تهمت پزشکی پیشنهاد جرقه آمریکا واکنش سناتورهای دموکرات اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به درخواست بودجه اضطراری برای coronavirus پاسخ بیشتر (D-Conn.), یک عضو کمیته روابط خارجی سنا خواهد بود در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

در اینجا کامل روز شنبه نشان می دهد ترکیب:

ABC “این هفته” — o’brien; Clyburn

ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” — Clyburn; کوتاه

CBS’ “چهره ملت” — o’brien; بایدن

سی ان ان “وضعیت اتحادیه” — مورفی

“فاکس نیوز یکشنبه” — کوتاه; Steyer

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>