یکشنبه نشان می دهد – Fauci می گوید ما می تواند داشته باشد ‘میلیون’ از coronavirus موارد و بیش از 100 ، 000 مرگ و میر

بالا مقامات دولت به نظر می رسد در صبح روز یکشنبه بحث های سیاسی نشان می دهد به آدرس پاسخ به کروناویروس همه گیر از جمله دکتر Anthony Fauci. مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد که ویروس می تواند آلوده کردن میلیون ها نفر از مردم در ایالات متحده و حساب برای بیش از 100 ، 000 مرگ و میر.

چند فرمانداران نیز مورد بحث قرنطینه نیویورک در منطقه سه جانبه دولت است که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWith VP انتخاب بایدن نمی تواند بازی توپ های کوچک در یک توپ بلند جهان Coronavirus بازدید پیمانکار دفاعی شغل از خواب بیدار امریکا و کشور خود را نمی ارزش زندگی خود را بیشتر گفت که او با توجه به در روز شنبه و کمبود تجهیزات پزشکی برای درمان بیماران آلوده.

خواندن هیل را پوشش کامل زیر.

Fauci می گوید ما می تواند داشته باشد ‘میلیون’ از coronavirus موارد و بیش از 100 ، 000 مرگ و میر
توسط جاستین عاقلانه
 
Dr. Anthony Fauci, یکی از چهره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus نیروی کار روز یکشنبه هشدار داد که رمان coronavirus می تواند آلوده کردن میلیون ها نفر از مردم در ایالات متحده و حساب برای بیش از 100 ، 000 مرگ و میر.
دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا
 
 

Fauci: سفر, مشاوره انجام همان هدف به عنوان قرنطینه بدون روحیه’ مشکلات
توسط ربکا KLAR
 
Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص و گفت: این روحیه در نظر گرفته شد که مقامات دولت تصمیم گرفت برای قرار دادن در یک سفر مشورتی به جای اجرای قرنطینه در نیویورک منطقه تبدیل شده است که کانون این بیماری همه گیر کوروناویروس در آمریکا
دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا
 
 

فرماندار نیوجرسی نشان می دهد قرنطینه نیاز نیست می گوید متحده در حال گرفتن ‘تهاجمی’ عمل
توسط جاستین کلمن
 
فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی (D) نشان داده شده یکشنبه که یک قرنطینه برای نیویورک سه جانبه دولت منطقه ذکر شده توسط رئیس جمهور تهمت نمی توان مورد نیاز به عنوان سه کشور در حال بدست گرفتن “تهاجمی” اقدامات برای مبارزه با COVID-19.
دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا
 
 

بایدن در قرنطینه جدول زمانی: ‘بدترین چیزی که شما می توانید انجام دهید این است که بالا بردن انتظارات و سپس تماشای آنها را نقش برآب’
توسط جاستین کلمن
 
معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenWith VP انتخاب بایدن نمی تواند بازی توپ های کوچک در یک توپ بلند جهان نظرسنجی: مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن در گرما مرده در سال 2020 matchup Coronavirus هل هاشمی بایدن-Burisma پروب به سوز مطلب گفت: بدترین کاری که دولت می تواند انجام دهد این است که “افزایش انتظارات نادرست” در مورد قرنطینه زمان طولانی است.
دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا
 
 

فرماندار لوئیزیانا: سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند غرق در اوایل ماه آوریل
توسط جاستین کلمن
 
لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز (D) روز یکشنبه گفت که دولت در سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند تبدیل به ضعف در اوایل ماه آوریل است.
دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا
 
 

فرماندار میشیگان: متحده مناقصه در برابر یکدیگر برای لوازم پزشکی ایجاد ‘خیلی بیشتر مشکلات برای همه ما
توسط ربکا KLAR
 
رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer (D-Mich.) گفت: مناقصه بین کشورها برای تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در حال ایجاد مشکلات بیمارستان ها در سراسر کشور در حال دیدن تخلیه لوازم میان coronavirus بیماری همه گیر.
دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا
 
 

فرماندار مریلند: من نمی ‘دیدن هر راه که ما در حال رفتن به باز کردن back up در یک زن و شوهر هفته’
توسط رجینا ZILBERMINTS
 
“من فکر می کنم در دو هفته عید پاک در سراسر, ما قصد داریم به دنبال یک خیلی بیشتر مانند نیویورک” مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) گفت.
دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا
 
 

کاخ سفید coronavirus هماهنگ کننده: همه فرمانداران و شهرداران نیاز به آماده مانند نیویورک در حال آماده سازی در حال حاضر’
توسط جاستین کلمن
 
دکتر دبورا Birx گفت: ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” که دولت و رهبران شهر نیاز به دانستن که در آن هر یک بیمارستان در صلاحیت این دادگاه ها قرار گرفته است که در آن مراکز جراحی هستند که در آن “هر قطعه ای از تجهیزات است که در دولت” و چگونه به حرکت تجهیزات در سراسر کشور “بر اساس نیاز دارید.”
دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا
 
 

پلوسی: مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار تاخیر در coronavirus پاسخ است ‘مرگبار’
توسط ربکا KLAR
 
سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiSunday نشان می دهد پیش نمایش: قانونگذاران ایالتی فرمانداران بحث coronavirus بسته محرک و منابع به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر در حمله به قانون مراقبت مقرون به صرفه در زمان COVID-19 دی سی معتقد است shortchanged توسط coronavirus امداد لایحه بیشتر (D-کالیفرنیا.) گفت: رئیس جمهور تهمت تاخیر و انکار در پاسخ به coronavirus همه گیر شده “مرگبار” عواقب برای آمریکایی ها.
دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا
 
 

Mnuchin: ما گزاف گویی خواهد شد پس از ما ‘کشتن این ویروس و بازگشایی اقتصاد’
توسط رجینا ZILBERMINTS
 
وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinSunday نشان می دهد پیش نمایش: قانونگذاران ایالتی فرمانداران بحث coronavirus بسته محرک و منابع به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر در مبارزه متحده هشدار می دهند coronavirus محرک می افتد کوتاه تهمت ادعا میکند قدرت را به تصمیم می گیرید چه اطلاعات بازرس کل به کنگره در مورد بسته محرک اقتصادی بیشتر در روز یکشنبه گفت که اقتصاد ایالات متحده خواهد گزاف گویی بعد از این سال به سطح دیده می شود قبل از شیوع کروناویروس آغاز شد.
دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا
 
 

Kudlow: دولت هنوز هم معتقد است که همه گیر است برای رفتن به یک سوال از هفته و ماه’
توسط جاستین کلمن
 
رئیس جمهور تهمت های اقتصادی, مشاور لری Kudlowلارنس (لری) آلن KudlowMOREروز یکشنبه اعلام کردند که دولت هنوز هم معتقد است که این بیماری همه گیر کوروناویروس “در حال رفتن به یک سوال از هفته و ماه است.”
دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا
 
 

بهداشت عمومی کارشناس: “ما هنوز در آغاز بسیار از این شیوع’
توسط رجینا ZILBERMINTS
 
تام Inglesby مدیر جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت گفت: اجتماعی-فاصله اقدامات انجام شده در بسیاری از ایالات متحده آمریکا برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus هنوز هم به طور کامل اثر را.
دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا
 
 

سابق FDA کمیسیون می گوید آن را “خیلی زود به آسانسور’ coronavirus محدودیت
توسط ربکا KLAR
 
سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb و گفت: این محدودیت در محل قرار داده برای کاهش گسترش coronavirus نباید برداشته شود و در عین حال که در هفته های آینده دشوار خواهد بود برای دریافت از طریق.
دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا
 
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر