دهلی نو:
ظرفیت مسائل مربوط به فقدان اراده سیاسی و عملیاتی امکان سنجی برای سرزنش disadvantaging در حال حاضر جمعیت های آسیب پذیر با “عجله آماده” ناگهانی مستند گفت: لانست مقاله منتشر شده در روز جمعه.

اشاره در اخیر خروج دسته جمعی از کارگران مهاجر در طول مستند و نگرانی های رو به افزایش در مورد گرسنگی در میان مردم است که در بخش غیر رسمی اقتصاد لانست گفت: “دولت در اجرای ناگهانی این مستند به نظر می رسید با عجله آماده شده و بلافاصله محروم در حال حاضر جمعیت های آسیب پذیر.

لانست برجسته است که تلاش های دولت برای حمایت مالی و اندازه گیری امنیت غذایی برای کاهش این فشارها خواهد بود کافی برای پاسخگویی به تقاضای, اما برنامه ریزی بهتر و ارتباطات می تواند کمک به جلوگیری از این بحران است. به طور مشابه, غیر covid-19 خدمات بهداشتی و درمانی شده اند مختل به عنوان هند بهداشت عمومی-سیستم مراقبت های مزمن کمبود بودجه روبرو (فقط در 1·28 درصد از تولید ناخالص داخلی) ترک مراقبت های اولیه ضعیف است.

این مقاله در ادامه گفت که در هند نرخ تست شده اند کم (0·28 در هر 1000 نفر از 20 آوریل). اما تلاش برای معکوس کردن این وضعیت در حال انجام به عنوان صدها نفر از هزاران تست کیت تبدیل شده اند در دسترس است و بیشتر شرکت های تست و آزمایشگاه تایید شده اند. “تست نیاز به گسترش نمایی و همچنین استراتژیک به عنوان یک ابزار برای ارائه شواهد اپیدمیولوژیک گفت:” لانست.

بررسی سلامت عمومی اقدامات و نیروی انسانی لانست گفت: “هند در پاسخ نیز محدود کمبود کارکنان صحی اما این مسئله باید بگویم با اصلاحات جدید که بسیج بهداشت و درمان اضافی کارگران از منابع مختلف و اضافه کرد که اجرای بهداشت عمومی اقدامات نیز دشوار است در مکان هایی با شرایط زندگی به سر می برند و ناکافی بهداشت و بهداشت.

لانست همچنین گفت که یک تهدید برای covid-19 دیدگاه در هند گسترش اطلاعات غلط رانده ترس ننگ و سرزنش. “شده اند وجود دارد افزایش سطح خشونت علیه مراقبت های بهداشتی کارگران و stigmatisation از افراد مبتلا یا مشکوک به داشتن covid-19 که می تواند مانع از گزارش بیماری” و اضافه کرد که همه گیر شده و به فن ضد اسلام تمایلات و خشونت پس از جمع آوری متصل به گروه Tablighi Jamaat شناسایی شد به عنوان مسئول بسیاری از موارد.

لانست گفت که ایالات سزاوار مقدار از این اعتبار برای هند covid-19 پاسخ و دولت مرکزی باید شل و کنترل آن به کشورهای استقلال بیشتر بیش از بودجه خود را و تصمیم گیری است.

با استناد به نمونه هایی از کرالا و Odhisha آن گفت که کرالا کشیده شده در تجربه خود را با ویروس Nipah در سال 2018 به استفاده گسترده, تست, تماس, ردیابی و جامعه بسیج حاوی ویروس و نگهداری بسیار پایین مرگ و میر. آن را نیز راه اندازی هزاران اسکان موقت برای کارگران مهاجر. به طور مشابه, لانست گفت که Odisha مواجهه قبلی بلایای طبیعی به معنای بحران اقدامات در حال حاضر در محل شده اند و repurposed.

آن گفت که ماهاراشترا است با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای نظارت فیزیکی فاصله در طول مستند و اعمال یک خوشه مهار استراتژی: اگر سه یا بیشتر از بیماران تشخیص داده و در همه خانه ها در عرض 3 متر در حال بررسی برای تشخیص بیشتر موارد ردیابی تماس ها و بالا بردن سطح آگاهی. آیا این استراتژی موفق خواهد بود هنوز مشخص نیست. فرض متکی بر وجود بودن جامعه انتقال وجود دارد و خطر stigmatisation و اجبار کاغذ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de