جو بایدنجو BidenThe یادداشت: بایدن می لرزد دموکراتیک مسابقه با سه شنبه برنده ون جونز: وارن باید اعتباری برای ‘تخریب’ بلومبرگ بایدن برنده تگزاس دربندی خاموش عمده سه شنبه پیروزی های بیشتر‘s خیره کننده برنده در سه شنبه تعجب برانگیز بود و حتی بایدن وفاداران.

رفتن به مسابقه در روز سه شنبه و مشاوران و اهدا کنندگان و متحدان دیرین گفت: آنها امیدوار به نگه داشتن مسابقه رقابتی با سن. برنی ساندرزسناتور SandersMeet مشاور شکل دادن به سیاست خارجی برای ساندرز این یادداشت: بایدن می لرزد دموکراتیک مسابقه با سه شنبه برنده ون جونز: وارن باید اعتباری برای ‘تخریب’ بلومبرگ بیشتر (I-Vt.), با یک چشم به سمت یک رقابت کنوانسیون.

آنها می دانستند که بهتر از هر کسی است که بایدن فاقد پول کارکنان و منابع را به نفع خود یک شماره 14 متحده برای grabs در روز سه شنبه.

تبلیغات

در عوض او از جیبش بزرگ عبادی در ایالت مینه سوتا و ماساچوست که در آن ساندرز پیشنهاد را به این کشورها و مقابله ضربات به خانه-دولت نامزدهای سنسور. ctqامی KlobucharThe یادداشت: بایدن می لرزد دموکراتیک مسابقه با سه شنبه برنده بایدن برنده تگزاس دربندی خاموش عمده سه شنبه پیروزی Omar تماس از کمبود ‘ایالات مترقی جنبش” بایدن به عنوان برنده بزرگ در سوپر شنبه بیشتر (D-Minn.) و الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenThe یادداشت: بایدن می لرزد دموکراتیک مسابقه با سه شنبه برنده ون جونز: وارن باید اعتباری برای ‘تخریب’ بلومبرگ بایدن برنده تگزاس دربندی خاموش عمده سه شنبه پیروزی های بیشتر (D-جرم.) نتیجه معکوس بد.

بایدن همچنین برنده اوکلاهما به آسانی که ساندرز گرفته بود در سال 2016 اولیه.

او رهبری در مین جدید دیگر دولت انگلستان که در آن ساندرز بوده است مورد علاقه.

و معاون سابق رئیس جمهور از جیبش یک پیروزی در دومین جایزه شب در تگزاس با فوران چاه نفت پیروزی در آلاباما آرکانزاس است. ویرجینیا و کارولینای شمالی, آرکانزاس و تنسی.

این امر می تواند 10 پیروزی در تمام مقایسه با چهار برای ساندرز که پیش بینی شده است به نفع خود بزرگترین مسابقه شب — کالیفرنیا که در آن 415 نمایندگان بودند تا برای grabs.

بایدن تیم انتظار پیروزی او در کارولینای جنوبی همراه با تاییدیه از پیت Buttigiegپیت ButtigiegThe یادداشت: بایدن می لرزد دموکراتیک مسابقه با سه شنبه برنده بایدن برنده تگزاس دربندی خاموش عمده سه شنبه پیروزی Omar تماس از کمبود ‘ایالات مترقی جنبش” بایدن به عنوان برنده در سه شنبه بیشتراز شهردار سابق South Bend, Ind., و Klobuchar برای کمک به نامزد خود را. اما آنها انتظار نداشتند چنین اهمیت شب.

“فقط در طول یک هفته کل این مسابقه تغییر” گفت: یکی دیرین بایدن aide که فکر کرده بود در روزهای اخیر است که آن را “برنی مسابقه را از دست بدهد.”

تبلیغات

“این بود که” دستیار نوشت: در متن در سه شنبه شب.

رفتن به سوپر شنبه دستیار گفته بود بایدن فقط نیاز به نگه داشتن مسابقه “رقابتی” و “مطمئن شوید که برنی نمی پشته بر نمایندگان” به خصوص در تگزاس است.

یکی دیگر از بایدن دهنده به عقب گرفته شد نتایج به عنوان کمک کننده بوده است نیروبخش برای ساندرز برنده شوید. “من فکر کارولینای جنوبی خواهد به ما برخی از حرکت اما من فکر نمی کنم آن را به اندازه کافی خواهد بود” اهدا کننده گفت.

“این یک جیغ وداد بازی کردن. هیچ اشتباه وجود دارد که این ما به ارمغان می آورد کمی نزدیک تر به برنده شدن” اهدا کننده اضافه شده است. حزب است که در نهایت coalescing در اطراف ما مرد.”

رابرت گرگ برجسته دموکراتیک دهنده و رئیس سابق UBS گفت: سه شنبه شب ثابت کرد که بایدن می تواند درخواست تجدید نظر به رای دهندگان در سراسر در راه همان است که رئیس جمهور سابق اوباما قادر به انجام در سال 2008 و 2012 مبارزات انتخاباتی.

“جو بایدن خواهد بود که نامزد و نشان داد شب گذشته که اوباما و بایدن ائتلاف می تواند در کنار هم قرار” گفت: گرگ که مورد حمایت خاص انتخاباتی در طول اولیه.

سابق بایدن دستیار بود و امیدوار به موفقیت را در پول جدید به بایدن انتخاباتی.

بایدن را “پول نگرانی” شده است خود را پاشنه آشیل در مسابقات در طول سال” دستیار گفت که پیش بینی او در حال حاضر خواهد شد “خیط و پیت کردن با پول نقد.”

در همان زمان دموکراتیک استراتژیست گفت: بایدن شب فرستاده توجهی پیام منفی به مترقی جناح و حزب.

“شب گذشته به ما گفته شد به بریس برای انقلاب است. ما فقط فکر می کنم آن خواهد آمد از مرکز به سمت چپ از حزب دموکرات گفت:” دموکراتیک استراتژیست Joel Payne. “چیزی که ما دیدم خیلی توجهی به مترقی جناح از حزب دموکرات است.

پین اضافه شده است که نتایج “کمتر در مورد جو بایدن و بیشتر در مورد برنی ساندرز.”

“مرکزی سازماندهی اصل دموکراتیک اولیه مبارزه تا کنون شده است به توقف برنی ساندرز و معتدل چپ ائتلاف حزب قادر به انجام است که پس از متمرکز 10 روز از فعال مقاومت به ساندرز” Payne گفت. “نتایج به خوبی جواب برای دموکرات ها که می خواستند برای دیدن اینکه آیا بایدن می تواند تکرار اوباما ائتلاف است.”

بایدن دستیاران و مشاوران انتظار به بیشتر تقویت اگر سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergThe یادداشت: بایدن می لرزد دموکراتیک مسابقه با سه شنبه برنده ون جونز: وارن باید اعتباری برای ‘تخریب’ بلومبرگ بایدن برنده تگزاس دربندی خاموش عمده سه شنبه پیروزی های بیشتر تعلیق مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان آنها در حال انتظار در روزهای آینده. بلومبرگ تنها برنده سه شنبه شب بود ساموآ آمریکا.

“او وارد این مسابقه به دلیل او فکر کرد که ما نمی تواند برنده. ما در حال برنده شدن” یکی دیرین بایدن متحد گفت.

تبلیغات

اما استراتژیست می گویند آن را بسیار پیچیده تر از آن است.

پین گفت: سه شنبه شب نتایج “نشان می دهد بزرگتر مبارزه پیش رو است.”

“حتی اگر بایدن در نهایت موفق به برنده شدن بیشتر نمایندگان از Sanders, هنوز هم وجود دارد هیچ استراتژی روشن برای نگه داشتن ساندرز ائتلاف در درون حزب دموکرات چادر بزرگ” او گفت:.

بایدن همچنین دارای چالش های دیگر جلوتر از جمله ایجاد زیرساخت و پشتیبانی عملیاتی او فاقد در سه شنبه متحده است.

“همه چیز از دفاتر برای جذب و جمع آوری کمک های مالی دستگاه از رقیب سابق مانند Buttigieg به یک اولویت برای ساخت یک کمپین است که می تواند تاریخ و زمان آخرین” Payne گفت. “بایدن نیاز به ساخت یک عملیات است که می تواند به حفظ حرکت خود را به حداکثر رساندن نتایج جستجو برای مسافت های طولانی است.”

نیز وجود دارد این سوال که آیا بایدن یک نامزد که دودل به عنوان سناتور در پاییز گذشته می توانید نگه دارید تا موفقیت خود را در حال حاضر است که او را به اصلاح وضعیت.

“بحث در ققنوس به احتمال زیاد دو فرد امر با ساندرز در نقش شورشی که او رشد و بایدن به عنوان پیشتاز که هرگز احساس به خصوص راحت” سابق بایدن مشاور گفت. “برنی سعی خواهد کرد و رنگ او را به عنوان هیلاری 2.0.”

تبلیغات

سابق مشاور نیز گفت: بایدن صورت دو جانبه نبرد با ساندرز در یک طرف و رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDems بعید به حکم بولتون Ratcliffe نامزدی قرار می دهد سوزان کالینز در نقطه سخت دیدار با مشاور شکل دادن به سیاست خارجی برای ساندرز بیشتر و جمهوری خواهان بالا بردن پسرش کار در اوکراین ،

“بایدن نیاز به تهمت حملات یک نشان افتخار و استفاده از آنها برای تحریک دموکرات به دایره واگن در برابر نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن, ترس, ترین,” سابق مشاور گفت. “او نیاز به retool پیام خود را در تجارت به عنوان میانه زنگ کمربند مقدماتی. او نیاز به انجام به اندازه کافی برای جلوگیری از دموکرات ها داشتن پشیمانی خریدار قبل از دور بعدی مقدماتی.

“اگر او به اندازه کافی در دو فرد مسابقه فشار رشد خواهد کرد در ساندرز به تجدید انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن” دستیار گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im