برنامه ریزی استراتژیک برای مقابله با شیوع شامل تقریبا تمام اسلحه از دولت

دهلی نو:
هند دوم در جهان پرجمعیت ترین کشور آماده کرده است چند جانبه استراتژی برای مبارزه با گسترش Covid-19 ویروس است که تهدید به نوبه خود به یک بیماری همه گیر.

این “کاهش طرح” شامل طناب زدن در کارکنان دولت بیمه پارسیان (ESIC), دفاع راه آهن و شبه نظامی پرسنل با توجه به اوراق و مدارک بررسی شده توسط نعنا.

امکانات قرنطینه نیز در حال آماده به نگه داشتن در اطراف 4,396 مردم در سراسر اردوگاه های مرزی نیروی امنیت (BSF) مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) امنیت ملی گارد (NSG), ارتش, نیروی هوایی و نیروی دریایی. برنامه های در حال راه اندازی به آموزش این پرسنل. علاوه بر جراحی وزارت-اجرای بیمارستان در حال آماده شدن برای هر احتمال است.

این طرح که به اشتراک گذاشته خواهد شد با تمام متحده و اتحادیه سرزمین می آید به عنوان سازمان ملل مبارزه برای جلوگیری از سرایت.

این مرکز همچنین با توجه به بستن Kartarpur و Wagah گذرگاه های مرزی با پاکستان است. همچنین با توجه هند متخلخل مرز با نپال مرکزی هشت تیم در بازدید از مناطق مجاور مرز به بررسی وضعیت و ایجاد آگاهی است.

در اطراف 3,360 گرم سبها جلسات انجام شده در سراسر 21 منطقه در پنج کشور هم مرز با نپال.

با توجه ایران پدید آمده است به عنوان یک Covid-19 نقطه داغ دولت است و همچنین آماده سازی یک طرح خاص برای خلیج فارس کشور است که تا حد زیادی آینه دستورالعمل های عملیاتی استاندارد به تصویب رسید و پس از سال 2009 همه گیر H1N1 (آنفولانزای خوکی).

هند قصد دارد به تخلیه شهروندان خود از ایران که در آن 2,336 مردم آلوده شده اند و 77 فوت کرده اند. وجود دارد حداقل 300 سرخپوستان در تهران بیشتر دانش آموزان و زائران.

یک شورای تحقیقات پزشکی هند نماینده رسیده است و ایران به همراه مواد لازم برای تجزیه و تحلیل شیمیایی از ویروس. این شامل تست و قرنطینه مسافران از ایران قبل از آنها ترک برای هند است.

ترس از این بیماری همه گیر چیدن در هند بی اساس نیست با توجه به اینکه یک کمیته پارلمانی در بهداشت قبلا اشاره کرد که پیشرفت در توسعه زیرساخت های سلامت تحقیقات و راه اندازی یک شبکه در سراسر کشور از آزمایشگاه به مدیریت بیماری های همه گیر و ملی فجایع آهسته بوده است.

وزیر بهداشت Preeti سودان است deputed تمام 13 مشترک دبیران در وزارت به منظور ارزیابی آمادگی متحده و اتحادیه سرزمین.

یک کارگاه آموزشی سازماندهی شده است در روز جمعه توسط خانواده و سلامت وزارت رفاه با همکاری سازمان بهداشت جهانی (WHO). در فاز دوم بیشتر کارگاه های آموزشی برگزار خواهد شد همراه با بیمارستان-سطح آموزش.

در حال حاضر ITBP راه اندازی 600-تخت تسهیلات در دهلی Chhawla منطقه به قرنطینه Covid-19 بيمار در حالی که ارتش راه اندازی شبیه واحد در Manesar نزدیکی Gurugram.

در علاوه بر این به 15 labs مجموعه تا قبل از آن 35 بیشتر labs در حال آورده آنلاین برای تست بيماران مشکوک.

علاوه بر مواد آزمون تا 25,000 نمونه در دسترس هستند که بیشتر معرف برای تست 30,000 تا 50,000 نمونه نیز در حال تهیه.

برای جلوگیری از هر گونه کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کیت برای سلامت کارگران اضافی تدارکات در حال انجام است برای 150,000 PPE کیت و 300,000 N95 ماسک. تولید کنندگان داخلی نیز شناسایی شده را coveralls با یک ترکیب ظرفیت 30000 coveralls در هر هفته است. مرکزی که موجودی در دسترس 50000 از PPE کیت و 200000 N-95 ماسک.

“در حال حاضر هند کافی دارو و PPE سهام. در عین حال ما در حال حاضر دو برابر تقاضای ما برای ماسک و عفونی با توجه به وضعیت در حال تحول در هند. در حال حاضر دولت با در نظر گرفتن تمام اقدامات ممکن برای جلوگیری از عفونت و ردیابی تمام مخاطبین از موارد مثبت. در مورد وضعیت بدتر ما نیاز به گسترش زیرساخت های بهداشت و درمان برای رسیدگی به آن گفت: Randeep Guleria, مدیر, همه, هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>