رشته توسط lockdown این گارد با این نسخهها کار دور ساعت

Mahavir 50 ساله گارد امنیتی در هاریانا را پنیپت شروع روز خود را در یک مستعمره مسکن. هنگامی که وجود دارد او شسته دست و صورت و کفش در نزدیک ترین ضربه بزنید. Mahavir تا به حال دیده فرستاده شده پیام WhatsApp که این ویروس می تواند به ماندن در کف کفش خود را. این نرم افزار پیام و تلویزیون اخبار کانال ها جایی که او آموخته است بیشتر در مورد این بیماری است.

او به دنبال یک شبیه معمول در یک هتل شهر جایی که او با این نسخهها کار در شیفت شب. قبل از این مستند Mahavir خواهد انجام یک تغییر در هتل که در آن او کار کرده است به مدت چهار سال و در پایان کار به Samarda روستای خود در پنیپت منطقه 22 متر دور. اما در حال حاضر وجود دارد این است که هیچ اتوبوس حمل و نقل و روزانه با دوچرخه رفت و آمد امکان پذیر نیست.

“من در ترک که مستند اعلام شد. من تصمیم به بازگشت به انجام وظیفه به دلیل وجود بسیار به انجام در خانه و من نیاز به پول است. فرزندان من و همسرم فکر می کنم من باید ترک کار من به عنوان آنها می ترسند من از گرفتن این بیماری است. من نمی توانم خطر دور در یک زمان اما من اطمینان حاصل شود که من تمام اقدامات احتیاطی لازم. استراحت است تا به خدا,” او می گوید.

Mahavir آن دختر بزرگتر است ازدواج در روستای همسایه Samarda اما خود پسر و دختر دوم خانه نشین هستند و وابسته به او است. او می گوید در چنین سناریویی لوکس است که بسیاری از مردم در اطراف از دست داده اند شغل خود را. حتی به عنوان محدودیت های تحمیل شده بر جنبش مردم منجر به از دست دادن اشتغال به خصوص در بخش غیررسمی مشاغل مانند Mahavir را رشد. وجود دارد به گزارش پلیس دولت توقف مردم اما او با افتخار می گوید:”Apni واردی pehenta hoon, koi ناهی rokta (من کونی, زن سروری, تمام وقت, هیچ کس به من متوقف می شود).”

هاریانا در مجموع 84 موارد است. در حالی که شیوع این بیماری محدود شده است و ترس گسترش گسترده تر است. “بازگشت در روستای خود مردم می ترسند. وجود دارد هیچ خوب بیمارستان در این نزدیکی هست و مردم نمی دانند که آنچه آنها انجام خواهد داد. بسیاری از افرادی که کار در خارج از آن ساخته شده به این روستا قبل از این مستند اعلام شد. در حال حاضر مردم فوق العاده دقیق خود را. حتی قبل از این مستند خانواده من خواهد من را مجبور به تغییر لباس و شستن دست من به محض این که من وارد خانه,” او گفت:.

Mahavir می گوید که پس از این مستند آغاز شد خانواده اش را می خورد و هر چه رشد کرده است در این روستا کشاورزی. یک فروشگاه باز است برای موارد ضروری اما مردم می توانند گام برای هر چیز دیگری.

“تاج یک تهدید است که ما باید به صورت, اما ما می تواند به توقف کار. خانواده من از من می خواهد به بازگشت به روستا اما برای چه مدت می تواند من کار نمی کند ؟ من باید یک کار در حال حاضر. اگر این کار وجود ندارد پس ما را ببینید اما در حال حاضر من به کار ادامه خواهد داد. من همچنین می خواهم به صرف زمان با خانواده ام اما همه ما لازم نیست که در, لوکس,” او گفت:.

با هتل بسته به دلیل مستند و تعداد بسیار کمی از مردم پله مسکن جامعه او می گوید: سمت روشن است که کار خود را بار کاهش داده است و او در حال حاضر صرف زمان ابتلا به آهنگ ها و فیلم بر روی تلفن خود را. “من باید برای محافظت از یک هتل خالی در حال حاضر. این شهر یک شهر متروک در حال حاضر با افرادی که در داخل یا بیرون رفتن” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>