مستقیم با زیرنویس d’souza

دو تابستان پیش تصویری از یک روزنامه نگار و آرامی اما محکم در گفتن یک زن ستیز روحانی در هوا رفت و ویروسی. آن را اعلام کرد ورود فی الویرا d’souza سپس لنگر از آینه در حال حاضر زمان نخست نشان می دهد شهری بحث است. مخاطبان شروع به لحن در برای نام تجاری خود را از داغدار هنوز روشمند ساختارشکنی. چند هفته پیش یکی دیگر از فیلم های او به طور گسترده به اشتراک گذاشته شده در سراسر رسانه های اجتماعی. این یکی با عنوان عمو شما با ما?, انجام شده و در بمبئی صحبت متحرک 2020, خلاصه چگونه بخش های مختلف جامعه در پاسخ به در حال کا-NRC تظاهرات در سراسر هند است.

این جالب است و به چالش کشیدن بار برای روزنامه نگاران است. ظهور رسانه های اجتماعی و تلفن های هوشمند اتحادش را تغییر چگونه اطلاعات است که مصرف و توزیع شده است. و هیچ کس این را درک بهتر از مستقل مفسران مانند d’souza, که مصمم به اخبار موثق و متعادل انداز ، 38 ساله که جدا از راه با رسانه های جریان اصلی در سپتامبر گذشته در اطراف این زمان رسانه ها “موفق به پوشش حقیقت در مورد آنچه اتفاق می افتد در کشمیر” (به عنوان او در صحبت متحرک) معتقد است که گاهی اوقات واقعا انجام این کار شما باید به ایجاد این فضا خود را در”.

“من که بیرون رفتن در خیابان به تظاهرات ملاقات با مردم و پیدا کردن آنچه که آنها ناراحت هستند در مورد آنچه آنها نیاز دارند باعث می شود آن را آسان تر برای من به درک آنچه در جریان است در کشور,” او می گوید. او را ترد پست — تخمگذار لخت حقایق سخت و مصرف در قدرت (مانند چالش به Amit Shah به بحث CAA) — در Twitter و Instagram را زیر قوی (869k و 195k بود). در اوایل این ماه نیز در زمان او مستقیما صحبت کردن به اتش کوتاه تصویری شبکه به عنوان 30-second videos. “میانگین پست-هزاره مخاطبان در تعامل نیست با اخبار به عنوان ما می خواهم تصور کنید. این جمعیتی دارای برنامه بر روی تلفن های خود را که آنها هرگز باز; آنها تنها نگاهی به اطلاعیه برای دریافت عناوین” مشاهده Sunil Nair, مدیر عامل اتش هند است. “آنها نمی خواهند به تعامل با خبری که فراتر از هسته اصلی این مسئله چیست. پس فی است که کسی که آنها با اتصال است.”

که است که می گویند روزنامه نگاران کور به مشکلاتی که سیستم عامل های جایگزین از اخبار انتشار آیند. در اخیر جیپور ادبیات جشنواره d’souza پیوست همکار روزنامه نگاران و نویسندگان به بحث در مورد اگر رسانه های اجتماعی تقسیم جامعه است. موافقت خود که می توان آن را تفرقه او ساخته شده او مورد با سه استدلال: یک عدم ظریف نظرات در رسانه های اجتماعی; آن تقویت ‘دیوانه صدای در سر ما’; و از همه مهمتر زیرساخت در Twitter و Facebook ‘اجازه می دهد تا برای خبر جعلی به تحت فشار قرار دادند’. او در بیانیه ای که روزنامه نگاری است نه پرداختن به این جوان که به دنبال اطلاعات است که ” بیش از حد با صدای بلند بیش از حد shouty و بیش از حد ساینده شد ملاقات با سلامتی. در این فاصله او امیدوار است به پل به عنوان روزنامه نگار مستقل. این بنگلور بومی و رواج نظر ساز از سال 2018 می گوید: “من می خواهم برای کشف فرمت های جدید و سبک گرفتن پیام های خارج وجود دارد وجود دارد; به بحث در مورد امور جاری مردم را به فکر می کنم در مورد همه چیز و صحبت کردن با افراد جوان تر در مورد آنچه اتفاق افتاده در کشور است.”

گزیده ای از یک مصاحبه تلفنی:

Faye D’Souza

چه پاسخ شده است مانند کلام ،

کاملا دیوانه! تقریبا همه من ملاقات را دیده است و مردم در حال نوشتن برای من از کانادا و استرالیا و بخش هایی از ایالات متحده است. به نظر می رسد که واقعا سفر کرد و آن را کاملا خسته کننده باشد. من فکر می کنم هر کس این است که حمل و نقل آن را به اثبات که آنها عموهای که واقعا خنده دار است. بسیاری از افراد جوان من صحبت کرد و به آنها گفت: با شناسایی این احساس, ‘چگونه سکوت می کنید در یک زمان مثل این؟’ همانطور که برای عموهای در ساختمان پیچیده و در همه آنها تلاش برای کشف کردن که یکی از آنها این بود.

در سطح بین المللی مجریان مانند جان الیور و حسن Minhaj ثابت کرده اند که کمدی و امور جاری را می توان مخلوط. چرا ما به بررسی این قالب در هند ؟

کسانی که نیاز به فرمت های تیم های بزرگ از نویسندگان و محققان و بودجه در اینجا تمایل به دشوار است. همچنین من فکر نمی کنم ما تا به حال هر کسی در عین حال که گرفته خطر در اینجا است که در قالب. هند محل مناسبی برای این به این دلیل وجود دارد آنقدر در رفتن در حال حاضر. آن را به خوبی خواهد بود برای گفتن این داستان در راه است که مردم, ‘بله این دقیقا کاری است که من فکر می کرد.’ هند جوانان بسیار درگیر و فعال و بیدار شد اما وجود ندارد هر کسی که صحبت کردن به آنها. هیچ کس برای مثال صحبت کردن به آنها در مورد abrogation از ماده 370 و گفتن آنها چه این تصمیم گیری ساخته شده بودند.

جوان هند یک منطقه کلیدی تمرکز با شما.

من فکر می کنم وجود دارد یک مورد به دوباره همه چیز چرا که مردم در اوایل 20s نیست در اطراف هنگامی که ما گوش دادن به ‘مایل سور mera tumhara‘ در Doordarshan. آنها یک نسل جدید و کسی که نیاز به آنها بگویید که چرا هند رزرو و یا اگر ما موفق به حل این مشکل ما می خواستیم برای حل با رزرو و یا چه چیزی اشتباه رفتن با آن و یا که در آن سیستم طبقه می افتد در این امروزی جامعه است. این مسائل مردم باید نظرات اما هیچ کس به آنها اطلاعات کافی برای محکم فرم این نظرات. که به اعتقاد من است که خواستار رفتن به جلو.

چرا بیدار بودن و پاسخگو توجه به پست-وای?

چرا که از اینترنت وای می دانم که وجود دارد نه بیشتر gatekeepers. آنها دسترسی به همه [آنها احساس آنها می دانند که شما شخصا تر] و وجود دارد به مراتب بیشتر موشکافی راه کارهایی در حال انجام است. این تاپیک بیشتر احترام برای افرادی که شجاع هستند که موضع نسبت به کسی که نشسته در دفاتر در سازمان. من همچنین فکر می کنم که افراد جوان به دنبال مردم برای الهام بخشیدن به آنها. Kannan Gopinath [که ترک IAS بیش از محدودیت های اعمال شده در کشمیر] یک مثال بزرگ است. آنها باید احترام او را به صورت ایستاده او را گرفته برای چیزهایی که او می گوید.

Faye D’Souza at the Jaipur Literature Festival

فی d’souza در جیپور جشنواره ادبیات | عکس های اعتباری: گتی ایماژ

شما در حال صحبت کردن در مورد یک فرم از رسانه های مستقل. صرفا از نظر منابع مالی آن است که یک کسب و کار آسان برای رسیدن به.

مردم در حال پرسیدن سوال در اطراف کسب درآمد, اما, کاملا صادقانه, من معتقدم که ما باید به پرداخت برای خدمات خوب. شما انتظار نداریم که خدمات تلفن خود را به به صورت رایگان می آیند و هیچ کس به شما می دهد و اینترنت رایگان. هنگامی که شما پرداخت برای خدمات خود را و سپس شما خواهان بهترین. من معتقدم که اگر شما می خواهید صادقانه روزنامه نگاری است که رفتار شما و عقل خود را با توجه, شما مجبور به پرداخت برای این خدمات است. من می خواهم برای تشویق بینندگان و مشتریان به پرداخت برای آنچه که ما قرار داده است. اگر شما نمی پرداخت برای اخبار خود را, شما نمی مصرف کننده نهایی. شما کالا است که در حال بسته بندی شده و فروخته شده به تبلیغ است. که باید شما نگران نباشید چرا که پس از آن خود را در ارتباط است که مرغ را با رئال خوب [تازه مرغ نام تجاری]. اگر شما نمی پرداخت و سپس از خودتان بپرسید چه کسی است و چه منافع ما در خدمت?

است وجود دارد یک حرکت نزولی به اعتصاب خود را?

من لازم نیست که یک دفتر که بدان معنی است که من لازم نیست که آن فرد هر بار که چیزی می شکند. من کار را از انواع دیگر فضاهای, من به دنبال سرمایه گذاران… این ترسناک است اما هیجان انگیز بیش از حد. من معتقدم که روزنامه نگاران مستقل و در حال رفتن به راه رو به جلو. همه سازمان های بزرگ قادر به ارائه شما را با استقلال به انجام کار است که شما نیاز به انجام است. گاهی اوقات شما باید برای ایجاد فضایی خود را.

چقدر به رسانه های اجتماعی آگاهانه این نوع جدید از داستان سرایی در روزنامه نگاری?

رسانه های اجتماعی باعث ایجاد یک فرصت جالب. توییتر است که در آن بسیاری از مردم در حال تبادل ، آن را می دهد بسیاری از داستان های جدید پمپ کردن آنها نیاز است. من فکر نمی کنم مردم اخبار خود را صرفا از سیستم عامل های دیگر مانند Facebook. که نگرانی من به خاطر الگوریتم خود را هل می دهد چه کسی پرداخت می شود. من معتقدم که وجود دارد نیاز به یک راه حل است که به شما اطلاع در مورد 10-20 مهم داستان از روز است. و فقط با خواندن که شما طبقه بندی شده اند.

شما شروع به یک فرمت در Instagram به نام News که باید سرفصل.

من به نوشتن آنچه من فکر می کنم مهم است که از داستان که من آمده ام در سراسر. آن را شگفت انگیز پاسخ و آن اتفاق افتاد ارگانیک. My Instagram صفحه رفت از 35k به 182k پیروان در سه ماه. من مردم نوشتن برگشت گفت من باید آن را انجام دهد هر روز و بیشتر. آن را مجددا تاکید کرد که این چیزی است که باید انجام شود — جمع حتی بخشد اخبار با منابع [برای جوان هند].

چه بعدی ؟

ما دو عضو تیم در حال حاضر قرار دادن محتوا در هر روز است. من امیدوار به رشد این به یک سازمان — اخبار-بر اساس راه اندازی خواهد شد که بحث به هند را افراد جوان و بدون هر یک از فریاد و جیغ.

با ورودی از Surya Praphulla کومار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de