مستقیما از انبه باغ

‘مردم از ترس میوه های حمل ویروس ها’

Raghavendra Bhat که برداشت کارناتاکا شیرین بادامی در 25 هکتار Chiguru مزرعه شناخته شده است برای میوه چیدن وقایع است. او در حال حاضر برداشت خود را از محصول موز و رز سیب و litchis بر اساس آماده خواهد شد در یک هفته. اما خوشبختانه انبه به تاخیر افتاد. “گل دیر شده بود, بنابراین من باید من اول میوه ها در ممکن است. پس از آن من امیدوارم که مسئله حمل و نقل است که حل و فصل” او می گوید: به اشتراک گذاری چگونه فقط در هفته گذشته او تا به حال 100 خوشه موز, اما به طور منظم خود را خریدار ارائه شده فقط ₹ 5 به ازای هر کیلو به جای نرخ بازار ₹13. خوشبختانه من نوشته شده و آن را در Facebook و فروشگاه های زنجیره ای آنها را برداشت.”

 

او اضافه می کند که در حالی که سبز عبور را حل و فصل حمل و نقل مسائل هیچ کس نمی داند چگونه این تقاضا در حال رفتن به. “ترس و وحشت بسیاری از میوه ها حمل ویروس ها [کمی وجود دارد که اطلاعات علمی در این — کار با ویروس های مشابه نشان داده اند برخی از مواد غذایی سطوح اجازه نمی دهد آن را به زنده ماندن در حالی که برخی انجام می دهند]. چند نفر از دوستان در حال حاضر در تلاش برای فروش محصولات خود,” او اضافه می کند. فروش آنلاین از طریق aggregators مانند سبد بزرگ و Grofers که باید تحویل درب سیستم کمک خواهد کرد.

Mangoes at Chiguru Farm, Karnataka

دولت باید گام و خرید به صورت فله’

“ما باردهی باید شروع مارس 20. اما در جنوب ماهاراشترا [Sindhudurg و معنوی] آن را در حال حاضر آغاز شده و توزیع Alphonso یک موضوع عمده” می گوید: Milind Manerikar از Sankalp مزارع در ماهاراشترا. در این سال بوده است double whammy برای کشاورزان است. باران ویران منطقه تا اوایل دسامبر که شسته اولین گل آذین [گل سر] و پس از آن مستند اتفاق افتاده است. “من امیدوار هستم که ما عملکرد مسکونی در کمربند نمی خواهد به عنوان بد به عنوان جنوبی” او می افزاید. “بزرگترین مسئله این است که گرفتن کار. حتی با عبور سبز ما باید به برقراری مجدد شبکه و حمل و نقل باید برای ثبت نام با پلیس… این روند را تحت تاثیر قرار خواهد بازاریابی است.” در حالی که تلاش های محلی برای خرید محصولات از کشاورزان به طور مستقیم ممکن است کمک در شهرهای کوچکتر او احساس می کند دولت باید گام و خرید به صورت عمده — ارسال به یک کامیون و انتخاب کنید تا یک کشاورز برداشت در نرخ خوب و توزیع مسئولیت رسیدگی به جوامع است.

Milind Manerikar’s Sankalp Farms in Maharashtra

‘فروش آنلاین ممکن است کمک کند’

در این سال های با کیفیت از انبه خوب است اما PB Murali متوجه شده است که این گل به میوه نسبت تبدیل شده و فقط حدود 30% (حداقل نه درجه تفاوت بین روز و شب در طول گلدهی ضروری است). با بازده پایین تر از Alphonso, Banganapalli, این جهت و امام پسند در مزرعه اش در Madurantakam در تامیل نادو را چنگلپتو منطقه در حال حاضر با پرتاب یک دمپر در فروش; این مستند نیست کمک به سطح استرس خود را. “هفته گذشته یک کشاورز اچ با نام به می گویند که او تا به حال 50 کیلو بامیه و 100 کیلوگرم گوجه فرنگی اما او ایجاد کرد نبود اجازه می دهد وسایل نقلیه را وارد کنید. تولید دچار پوسیدگی می گردند. یک کشاورز از Sengottai آماده است با خود امام پسند برداشت اما وجود دارد هیچ راهی برای آن را به بازار می گوید:” Murali که همچنین دارای آلی فروشگاه Shandy در چنای است. فروش آنلاین ممکن است به او کمک کنید اما ترس مردم را با ظاهر بیرونی و نه کیفیت و سعی کنید به پایین آوردن نرخ. رفتن با وضعیت فعلی او انتظار دارد که آن را به میان ₹40 و ₹70 به ازای هر کیلو در بازار عمده فروشی.

|

‘فروش محلی آسیب دیده’

این Jayapal خانواده 50 هکتار Karumanthurai مزرعه در Kariakoil بیش از 2 ، 000 درختان — میراث انواع مانند سالم Bangalora, Nadusaalai و Kuthadaath — در حالی که 10 هکتار Jayapal انبه مزرعه دارای بیش از 900 درختان از جمله سالم Gundu امام پسند و Kesar. “با توجه به ممنوعیت بین دولت حمل و نقل و پستی/خدمات پیک, ما می توانیم ارسال محموله به مشتریان ما در خارج از سالم” می گوید: Srinivasan اضافه کرد که با وجود مشکلات ارائه به صورت محلی به عنوان به خوبی. “ما اصطبل می تواند باز بماند فقط تا 10 صبح و ما تا به حال تلفات سنگین طی 20 روز با سختی 1 درصد از فروش. انبه استفاده می شود که برای فروش برای ₹170 در هر کیلوگرم در حال حاضر برای رفتن ₹80.”

BN Srinivasa Murthy, باغبانی کمیسر وزارت جهاد کشاورزی

  • ما باید همه اقدامات است که مورد نیاز هستند و ممکن است به پیاده سازی با توجه به این که وجود یک بیماری همه گیر و زندگی اول نگرانی است.
  • مرکز راه اندازی یک خط تلفن برای پشتیبانی لجستیک برای کشاورزی تولید متصل به یک شبکه در سراسر کشور از چهار لاخ کامیونداران.
  • قرنطینه گواهینامه نیز آنلاین در دسترس است. ما در حال انجام همه چیز ما می تواند به تسهیل صادرات اما واردات کشورهای خود را مورد نیاز است که به خصوص دقیق این سال است.

‘ممکن است نیاز به توسل به روش برداشت’

فصل برداشت — که معمولا در ماه مه در پایان در تامیل نادو — ممکن است باعث تدارکاتی مشکل برای کشاورزان با یک پایگاه مشتری بزرگ در دیگر شهرها و ایالات متحده می گوید Dr Prabhuram Rajagopal, منشی, Tamil Nadu انبه تولید کنندگان’ Association. سفارشات از فروشگاه های زنجیره ای بزرگ محدوده از 1000 به 3000 تن انبه. تامیل نادو تولید کنندگان شروع به عرضه خرده فروشان در گجرات و شمال هند از آوریل و اگر محدودیت های مسافرتی هستند نه حذف آنها خواهد شد در سمت چپ با حداقل یک لاخ تن از unsold در آن زمان سهام. این horticulturist و نسل سوم کشاورز از Tirupattur (در نزدیکی وللر), می افزاید: “خوشبختانه [بی] شدید باران زمستان سال گذشته با تاخیر انبه گل تقریبا یک ماه [برای ژانویه 15] و این ممکن است بیشتر فشار فصل برداشت تا اواسط ماه ژوئن است.”

در طول اوج فصل حداقل 60,000 تن انبه برداشت شده در هر هفته در Tirupattur به تنهایی. “در مورد مستند تمدید انبه کشاورزان را مجبور به در نظر گرفتن روش برداشت خود را به جای اجازه دادن به میوه پوسیدگی. تجاری, Alphonso (دوسالانه برداشت) و Totapuri (برداشت سالانه) ترجیح داده برای پخت: سابق خود نارنجی رنگ و عطر و طعم شیرین و دومی برای اینکه کم-تعمیر و نگهداری” او توضیح می دهد. وجود 25 to30 آب کارخانه در دهرمپوری, کریشنگیری و Tirupattur که پرورش دهندگان روستایی روش برای پخت. کشاورزان کوچک ترجیح می دهند به رشد Totapuri چون آب کارخانه ها قبول آنها را به راحتی برای پخت حتی اگر آنها بسیار ارزان تر (₹8 تا 10 در هر کیلوگرم) در مقایسه با زمانی که به Alphonso (₹25 تا 30 هر کیلوگرم).

Ashok Kamat مدیریت امانت Annadana

  • من توصیه به کشاورزان خود را تولید و به نزدیک ترین بزرگراه های ملی و دولت و بزرگراه و جاده ها به بازار تولید خود را فقط مانند Malnad کشاورزان را در سال گذشته در Kollur بزرگراه.
  • با توجه به زمان بحران بهترین مسیر برای سازمان های غیر دولتی کمک لینک کشاورزان با هر دو خصوصی و عمومی حمل و نقل پیمودن سراسر کشور است.
  • کشاورزان نیز می توان فعال به فروش به طور مستقیم به مواد غذایی زنجیره ای و مغازه های محلی. مسکن جوامع مسکونی و رفاهی انجمن همچنین می توانید آگاهانه در مورد توزیع مستقیم. چند ملیتی شرکت ها می تواند کراوات با کشاورزان در مناطق همسایه و راه اندازی یک خروجی.

مازاد عرضه داخلی’

“ما منبع انبه از مزارع و کشاورز تولید کننده سازمان (FPOs) در آندرا پرادش Telangana تامیل نادو و کارناتاکا می گوید:” Sriram Sridharan VP چنای مبتنی بر خرده فروشی زنجیره ای SunnyBee. “با توجه به این مستند ما انتظار داریم صادرات به نهفته باشد به دلیل محدودیت در حمل و نقل هوایی; هر چند تلاش شده برای دریا صادرات به کشورهای خاورمیانه که بزرگترین بازارهای هندی و انبه. به دلیل انتظار کاهش در صادرات وجود خواهد داشت و مازاد در عرضه داخلی است که ممکن است منجر به کاهش قیمت و در نتیجه کاهش کشاورز تحقق (سود). در این سال ما منابع خواهد بود متمرکز در جنوب هند انواع و مقادیر کوچکتر از Rathnagiri Alphonso و چند گونه از مرکزی هند است.”

Straight from the mango orchard

پرداخت کشاورزان در پیشبرد

ما یک شبکه از 15-20 انبه کشاورزان (آندرا پرادش و کارناتاکا تامیل نادو در جنوب هند) و ما پرفروش هستند Sindoori, Malgova, Banganapalli و امام پسند. در سال گذشته بسیاری از ما امام Pasands وزن بین 1-1.5 کیلوگرم هر یک می گوید:” Madhusoodhanan K, مدیر عامل چنای بر اساس آلی زنجیره ای Dhanyam. در حالی که صادرات خواهد رسید من نمی بینم هر گونه مشکل عمده در داخل کشور به عنوان حمل و نقل از میوه ها و سبزیجات پاک شده توسط دولت است. اما قیمت بالا خواهد بود [رفتن تا حداقل ₹20 در هر کیلو] به کشاورزان پرداخت بیشتر برای کار ، به عنوان یک خرده فروش ما می تواند کمک به پرداخت کشاورزان در پیشبرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>