داستان عشق و از دست دادن

هنگامی که آخرین باری که شما شنیده ام یک داستان عشق royals که لمس قلب خود را? گوش دادن به داستان یک شاهزاده به درک چرا او در نظر گرفته شد جشن عاشق و ‘dilon ka shehzaada’ (شاهزاده قلب) و یا دلایل جذاب وکیل و همسر انگلیسی خود را ساخته شده حیدرآباد خود, تنها به ترک آن پس از یک تهمت. این فوریه Shehr-e-ishq (به معنی “شهر عشق’) یک رویداد سازمان یافته توسط حیدرآباد مسیرهای پیاده روی به ارمغان می آورد یک حیطه داستان های برخورد با عشق و از دست دادن. جاست این وقایع در میراث سالن فقط برای محیط حق.

در نسخه سوم آن جادویی داستان ها روایت بیش از سه تعطیلات آخر هفته. هنگامی که سالانه جشنواره برای اولین بار شروع به دو Februarys پیش این تیم متوجه وجود بسیاری از داستان عشق که نه محبوب و نه جشن. “ما آغاز شده در ماه فوریه و به نوعی مصادف با روز ولنتاین و چه راهی بهتر از به یاد داشته باشید این تاریخی داستان عشق” می گوید: AB Gopalakrishna حیدرآباد مسیرهای پیاده روی. یاد Irrum منزل یک محل که در مورد نواب در عشق سردار محال نزدیکی Charminar تبدیل به مهم منطقه به زیرخاک در اوردن رازهای ‘روزی روزگاری’ در حیدرآباد. دلایل انتخاب مکان یاد شده به عنوان مکانهای بسیاری هستند و یکی از آنها این است که آن محیط طبیعی. “تصور کنید یک غروب زیبا و غوطه ور شدن در چمن های اطراف قلی قطب شاه مقبره و یا راه پله و گوش دادن به یک kahaani از قلی; او در نظر گرفته شد شاهزاده قلب به خاطر او انجام شده, شاعر, جشن, عاشق, پدر حیدرآباد که مجموعه این شهر فرهنگ با ganga jamuna tehzeeb” او می گوید: اضافه کردن پله از قطب شاهی مقبره به شکل طبیعی آمفی تئاتر.

پرده بیدار کننده در این آخر هفته می دهد فضا برای شعر و Gopalakrishna مشاهده چگونه اعضای درک ارتباط خود را. او می گوید: “شعر فراتر از زمان درست مثل این داستان نیز انجام دهید; چه چیزی اتفاق افتاده در آن زمان به خصوص داستان عشق قلی قطب شاه است مقدار زیادی از ارتباط امروز. او یک سلطان تشویق محلی, فرهنگ, ازدواج, هندو, کاری, محترم مذهبی, تفاوت های و این ویژگی ها مورد احترام هستند. گرفتن جوانان علاقه مند در این حوادث یک مسئله نیست هر بیشتر.” در حالی که تیم دعوت کرده بود کارشناسان مانند شهر تاریخی سجاد شهيد و Anuradha ردی convenor از Intach برای به اشتراک گذاشتن داستان در گذشته در این سال بسیاری از داستان های به اشتراک گذاشته شده توسط Gopalakrishna.

برای Pratik ردی, دانشجوی حقوق, این داستان بیرون کشیدن نوستالژی. او احساس می کند چنین جلسات را در مورد سمت های مختلف از خانواده سلطنتی. “برگزار شد و در طول یک هفته ولنتاین, این ایده به حفاری عشق ابدی داستان و معرفی ما به این سمت از شخصیت منحصر به فرد است. ما به عنوان خوانده شده در مورد آنها در کتاب اما آن را سرگرم کننده به دانستن است که royals بیش از حد همه چیز که عادی انجام دهد.”

A file photo of BA Gopalakrishna during a session

یک فایل عکس با Gopalakrishna در طول یک جلسه | عکس های اعتباری: توسط آرایش

یکی دیگر از بخش با عنوان ‘188 داستان عشق و رسوایی’ برگزار می شود Chowmahalla کاخ است که بر اساس یک کتاب تجدید نظر به بانوان حیدرآباد: رسوایی در راج توسط بنیامین B کوهن. Gopalakrishna شانس به کتاب های آنلاین و می گوید: “این کتاب در مورد یک وکیل مهدی حسن که به حیدرآباد از لکنو در سال 1888. چون از همسر انگلیسی خود را الن Donnelly او دعوت به مهمانی ها و مجالس. او یک فرد جذاب بیش از حد و در نهایت یک وزیر در دادگاه است.” این زن و شوهر رو حسادت و رسوایی در قالب جزوات. “نزدیک به 2000 جزوات منتشر شد با یک درخواست تجدید نظر به خانمها حیدرآباد است که همسر (الن) یک زن روسپی است و این مرد (مهدی) شده است و با استفاده از او به ظهور به موقعیت برجسته. مهدی در تلاش برای شناسایی افراد پشت این تهمت اما تنها می تواند در مورد چاپ را فشار دهید که در این جزوه چاپ شدند. حقارت زن و شوهر در نهایت به سمت چپ حیدرآباد.”

جلسات ابوالحسن Taneshah و اورنگ زیب خارج کردن خود از ویژگی ها و داستان های خود را از عشق. “Taneshah بود در عشق با Taramati. اورنگ زیب بیش از حد سقوط در عشق با نفوذ در جوانان خود را, اما داستان خود را از دست داد عشق به رهبری او را برای تبدیل شدن به این نوع از شخص او در نهایت شد. ما به اشتراک گذاری این نبرد حماسی grand داستان و شخصیت های درگیر در حالی که همچنین های پس زمینه از این دو نفر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>