داستان جنگل بگویید

آخرین نسخه از National Geographic Traveller India , ویژه, Pravin Shanmughanandam از پاپیروس برنامه های تامیل نادو به عنوان یکی از هند را مسئول حیات وحش اپراتورهای سفر. “ما شده اند اپراتورهای تور برای حدود سه سال در داخل و اطراف Anamalais و ما انجام داده اند بیش از 250 تورهای حیات وحش,” او می گوید.

Pravin Shanmughanandam (centre)

Pravin Shanmughanandam (مرکز) | عکس های اعتباری: ویلسون رابین

Pravin است بی سر و صدا به وجد آمدیم که او برجسته بود همراه با عمیقا متعهد اياد مانند Rahul Alvares, متخصص خزنده شناسی و حیات وحش, راهنمای; Nayantara Jain, دریایی, زیست شناس و مربی غواصی و اسد رحمانی عضو تالاب بین المللی جنوب آسیا است. او همچنین متوسط. “آنها به دنبال در زیستگاه های مختلف, من فکر می کنم و Anamalai جنگل ها ارائه تعداد زیادی از آن.”

به عنوان یک حیات وحش, سفر, اپراتور, از او خواسته شد برای توصیه های خود را در مکان های به بازدید و نیز دعوت به پانل بحث و گفتگو در مسئول حیات وحش گردشگری انجام شده توسط نشنال جئوگرافیک در دهلی نو در پایان ماه. “ما ساخته شده یک فیلم کوتاه در مورد Kadar قبیله که ساکن Anamalai جنگل. ما امیدواریم که به صفحه نمایش آن در دهلی نو و پس از آن در سراسر کشور است.”

در جنگل های شب

  • Kadar یک داستان است که آرام calls به شما از جنگل است. در Anamalais این Kadar قبایل گام به آرامی در کنار موجودات است که ساکن این وحشی دامنه و وجود دارد و ناگفته پیوند بین آنها را.
  • “این داستان از Loganathan که به عنوان یک کودک آموخته بود به حرمت تمام اشکال زندگی که رونق در اینجا. این است راه Kadar مردم است. هر یک بار در در حالی که شاید ناخواسته مرزها عبور کرده و هرج و مرج می آید خواستار است. این داستان که شب را در جنگل تحت moonless آسمان هنگامی که یک مرد تنها دارای دندان گراز فیل شکسته Loganathan را درب ایستاده بود و درست قبل از او.
  • “ما با همکاری دوردست جمعی یک بنگلور-بر اساس برنده جایزه تولید شرکت است که باعث می شود قابل شنیدن بی سابقه داستان بی سابقه مردم از تمام گوشه و هند است. در Kadarما برجسته در شیوه زندگی و اهمیت این قبیله در حفظ محیط زیست طبیعی از Anamalai تپه. ما در پاپیروس برنامه های سفر اطمینان حاصل شود که آنها از جنبه های کلیدی از ما طبیعت و حیات وحش تورهای. این فیلم ارائه عقل متعارف از این مردم بومی که به ما کمک کند حرکت متراکم جنگلهای انبوه.
  • “این فیلم حدود پنج دقیقه و در آن زمان ما دو روز به این فیلم. ما در حال برنامه ریزی برای شروع غربالگری آن از هفته اول ماه مارس برای مخاطبان است. ما صفحه نمایش این فیلم در Coimbatore که اغلب از برخورد انسان و حیوان درگیری و آغاز و تعامل و بحث و گفتگو در مورد این موضوع در میان علاقه مندان به حیات وحش و حفاظت.”
A still from the film Kadar

آنچه باعث می شود شما یک ‘مسئول’ حیات وحش تور اپراتور?

برای شروع, ما را تعقیب نمی کند رؤیت یا گونه و هرگز وعده ما مهمان یا, اما ایجاد می کند که هدف از تورهای ما این است که همیشه در تعامل با طبیعت و حیات وحش در یک معنی احترام راه است. به همین دلیل بسیاری از تورهای ما در حال راه رفتن آنهایی که در آن یکی می شود به جذب جوهر از جنگل و تعامل با ساکنان آن در واقعا یک راه طبیعی است. این یک همهجانبه بیشتر و معتبر راه رفت و آمد ما معتقدیم.

رؤیت جدا, ما مطمئن شوید که مهمانان به بخشی از “روایت” تجربه ای که ما طبیعت و محلی قبایل (که همیشه با ما همراه) کمک به تفسیر جنگل آن مناظر و صداها و بوی و داستان بگویید نشانه. آنها همچنین به اشتراک گذاری تجربیات شخصی خود را در جنگل. این باعث ایجاد آگاهی در میان مهمانان ما و اجازه می دهد تا آنها را (به ویژه ساکنان شهرستان) به آدرس اسطوره محبوب در مورد جنگل. معمولا حتی اگر رؤیت ناامیدکننده بوده است مهمانان این فوق العاده را-aways به ساکن ، تورهای ما نیست برای همه آنها برای کسانی که مایل به کشش پاهای خود را و یاد بگیرند. تورهای ما خیلی بیشتر از عکس-ops. به همین دلیل ما نمی تهیه کردن به همه را انتخاب کنید و مشخصات مهمانان ما.

چگونه شما را انتخاب کنید مهمانان خود را ؟

ما کارکنان را تضمین می کند وجود دارد تعداد محدودی از مهمانان بنابراین ایمنی خود را تضمین شده است. این همچنین اجازه می دهد تا ما را به هر مهمان شخصی توجه است. ما به شدت منع استفاده از الکل و ما نمی وعده های لوکس در چنین تورهای اما اطمینان آنها را از اساسی موجودی تسلی. مهمانان دستور به پوشیدن لباس قهوه ای و سبز و جلوگیری از روشن رنگ لباس و عطر و خواسته به حفظ سکوت و پیروی از دستورالعمل های از طبیعت/راهنمای. بنابراین تعداد قوانین و مقررات مناسب و لباس را تضمین می کند که مهمانان احترام به محیط زیست آنها را وارد کنید.

There’s more than meets the eye in the forest

آنچه که باید یک توریست به دنبال در هنگام انتخاب یک حیات وحش سفر اپراتور?

اگر بخواهید تور اپراتور استخدام از راهنماهای بومی منطقه است. طبیعت ممکن است تگرگ از بخش های مختلف توجه به این مشخصات بالاتر اما یک تور برنامه ای است که شامل مردم محلی است که همیشه بهتر است. یکی نیست فقط دست آوردن دانش اما این نیز کمک می کند تا مردم محلی در امرار معاش خود. چنین گردشگری کمک می کند تا حفظ تنوع زیستی از آن محل.

مطمئن شوید که چگونه بسیاری از خواهد شد بخشی از گروه شما در حال پیوستن به. برخی از پارک ها اجازه می دهد بسیاری از وسایل نقلیه برای ورود به یک سیاحت اکتشافی در افریقا در منطقه. اغلب وسایل نقلیه متعدد جمعیت ببر ساخت آن جمله ناخوشایند رویت. تعداد محدود است که باید حتی اگر این به معنی از دست دادن درآمد.

همین حالا گرفته شده در توسط “تضمین رؤیت” از یک حیوان خاص است. اغلب اپراتورهای تور انجام این کار است. در حالی که ممکن است یک رویت اتفاق ممکن است در یک محل خاص در یک فصل خاص, گاهی اوقات برخی از تماشای پرنده تور اپراتور استخدام play-back تماس های خاص پرنده به فریب آنها باعث ایجاد اختلال و تغییر طبیعی خود رفتار. پس در انتخاب اپراتورها که دانش کاملی از زمین گونه و جنبه رفتاري به طوری که آنها می توانید حداکثر رساندن فرصت های از رویت به جای تابع آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>