Stop & Shop اعطا 70,000 کارمندان 10 درصد افزایش پرداخت و دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی پنج شنبه پس از سوپر مارکت اتحادیه کارگران نگرانی های خطر ناک شرایط اعضای روبرو هستند در طول شیوع کروناویروس.

“این ضروری پرداخت و سود را افزایش می دهد نه تنها محافظت از این سخت کار مردان و زنان, آن کمک خواهد کرد که حفاظت از عرضه مواد غذایی در سراسر جوامع ما” ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران (UFCW) رئیس جمهور مارک Perrone در بیانیه ای گفت.

خبر می آید به فروشگاه های مواد غذایی در سراسر کشور شده اند غیرمنتظره با مشتریان که به دنبال انبار کردن مواد غذایی از ترس که آنها را اجرا خواهد کرد از منابع در طول بیماری همه گیر.

تبلیغات

دولت و دولت های محلی در ایالات متحده و خارج از کشور اجرا خاموش شدن ناگهانی برای جلوگیری از گسترش ویروس. اما فروشگاه مواد غذایی کارکنان تقریبا همیشه در حال حاضر در نظر گرفته شود “زیرساخت اساسی” به معنی آنها هنوز هم باید نشان می دهد تا به کار برای ارائه خدمات ضروری به مردم است.

UFCW یک اتحادیه است که نشان دهنده 1.3 میلیون نفر از کارگران در مواد غذایی خرده فروشی و دیگر صنایع تحسین Stop & Shop بیان کرد که کارکنان نقش به عنوان ضروری کارگران را افزایش می دهد شانس خود را از قرار گرفتن در معرض ویروس. به عنوان جبران خسارت اتحادیه استدلال آنها باید بیشتر پرداخت.

“همانطور که می دانیم مواد غذایی کارگران مانند Stop & Shop کارکنان شده اند در خط مقدم از این بحران در خدمت نیازهای میلیون ها نفر از خانواده ها در شرق. حفاظت از آنها را کاملا ضروری است که جوامع ما و عرضه مواد غذایی در حال حاضر بیشتر از همیشه” او اضافه شده است. “هر سوپر مارکت, فروشگاه مواد غذایی و خرده فروشی مواد غذایی کارفرما – اتحادیه و غیر اتحادیه – در شمال شرقی و در سراسر آمریکا باید به دنبال نمونه ای که Stop & Shop تنظیم کرده و به دنبال خود منجر شود.”

همانطور که از شنبه شب بیش از 25 ، 000 مورد از این ویروس تایید شده است و بیش از 300 مرگ گزارش شده با توجه به اطلاعات وارد شده از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im