سنا مذاکره کنندگان توافق کرده اند که به ارائه حقوق و دستمزد تعطیلات مالیاتی برای کسب و کارهای کوچک به عنوان آنها امید به تکمیل مالیاتی مربوط به بخشی از رشد سریع بسته محرک شنبه بعد از ظهر.

“ما در حال رفتن به سعی کنید به پایان برساند تا مسائل مالیاتی تا امروز” گفت: شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlowلارنس (لری) آلن KudlowMOREرفتن به یک جلسه با سنا مذاکره کنندگان صبح روز شنبه. “کسب و کار کوچک [هستند] رفتن به دریافت مالیات بر حقوق و دستمزد تعطیلات.”

به عنوان یک نتیجه از این و دیگر امتیازات این طرح محرک اقتصادی است که در حال حاضر انتظار می رود به بیش از 2 تریلیون دلار به خوبی بالاتر از $1 تریلیون رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSenate مذاکره کنندگان در نزدیکی توافق بر حفظ تخفیف در coronavirus بسته محرک اینتل گزارش قصد بازگشت به ماه ژانویه هشدار داد coronavirus تهدید کنگره اسپانیایی انجمن کمپین بازوی تایید بایدن بیشتر در ابتدا پیشنهاد در اوایل این هفته.

تبلیغات

Kudlow برآورد کل بسته خواهد شد و در حال حاضر حدود 10 درصد از تولید ناخالص داخلی ایالات متحده و یا بیش از 2 تریلیون دلار.

مالیات بر حقوق و دستمزد سازش اعتصاب تعادل بین مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست اوایل این ماه به صفر کردن حقوق و دستمزد مالیاتی برای کارفرمایان و کارکنان از طریق انتخابات و دموکرات سرسخت مخالفت با این ایده.

این جمهوری خواه مجلس سنا طرح محرک اقتصادی منتشر شد بعد از ظهر پنجشنبه پیشنهاد اجازه کارفرمایان و افراد خود اشتغال تاخیر در پرداخت سهم کارفرما مالیات امنیت اجتماعی فراتر از انتخابات با نصف بودن با توجه توسط Dec. 31, 2021 و نیم دیگر توسط Dec. 31, 2022.

دموکرات ها هشدار داد در اوایل این ماه که آنها را جلوگیری از هر گونه تلاش برای کاهش مالیات حقوق و دستمزد.

سناتور. Ron Wydenرونالد (Ron) لی WydenSenate مذاکره کنندگان در نزدیکی توافق بر حفظ تخفیف در coronavirus بسته محرک سنا قادر به رسیدن به کروناویروس محرک معامله قبل از جمعه مهلت مک کانل مجموعه جمعه شب آخرین مهلت برای هر دو حزب در برخورد با محرک بیشتر (سنگ.), ارشد دموکرات در کمیته امور مالی هشدار داد در اوایل این ماه که برش مالیات حقوق و دستمزد خواهد بود یک “اشتباه بزرگ” خواهد بود که “مقدار به صدها میلیارد دلار در کاهش مالیات برای شرکت های بزرگ.”

با محدود کردن سود برای کسب و کارهای کوچک آن را بهبود بخشد دموکرات انتقاد از توافق برنامه است که آن را بیش از حد کج به شرکت های بزرگ.

تبلیغات

سنای ایران طرح همچنین شامل $208 میلیارد وام برای مضطرب صنایع از جمله 50 میلیارد دلار برای ایالات متحده مسافری خطوط هوایی و 8 میلیارد دلار برای حمل و نقل هوایی حمل.

هزینه های بسته بندی سریع بالونی که هر دو طرف در حال مسابقه به نتیجه رسیدن مذاکرات در این لایحه شنبه در زمان به صورت یک رویه رای گیری برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه.

مذاکره کنندگان روز جمعه آزمایشی به توافق کمی کاهش اندازه از تخفیف ارسال به درآمد متوسط بزرگسالان درآمد تا $75,000 و زوج درآمد تا $150,000 از 1200 دلار به حدود 1000 $در آوردن کل هزینه که در مورد به 250 میلیارد دلار به جای $300 میلیارد دلار با توجه به دو نفر آشنا با مذاکرات.

به امن که محور مغلوب ساختن پیشی جستن محرک پیشنهاد جمهوری خواهان موافق به افزایش مزایای بیکاری که تقریبا مطابقت با مقدار صرف شده را تخفیف اگر چه همانطور که از جمعه شب مذاکره کنندگان هنوز در انتظار یک بودجه طرح از دفتر بودجه کنگره (CBO).

دموکرات ها نیز درخواست عمده تزریق پول نقد برای کمک به کشورهایی که شده است به خصوص ضربه گیر مانند نیویورک و بیمارستان ها.

فرمانداران نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات و پنسیلوانیا در نامه ای به ناروا و رهبران کنگره جمعه درخواست مستقیم کمک نقدی از 100 میلیارد دلار “برای منطقه ما به تنهایی.”

ایالات متحده بيمارستان در ضمن در حال لابی کنگره مذاکره کنندگان برای $100 میلیارد صندوق تثبیت برای آماده شدن برای آنچه که می تواند یک هجوم گسترده بیماران در طول چند هفته آینده.

در سفید دشت, نیویورک, یک کانون عفونت کروناویروس حداقل یک بیمارستان است که در حال حاضر در ظرفیت کامل کار با توجه به یک دکتر که کار می کند وجود دارد.

محققان در دانشگاه کلمبیا تخمین می زنند که حتی اگر عفونت نرخ نیم برش به عنوان بسیاری از 650,000 مردم ممکن است آلوده در ایالات متحده بیش از دو ماه آینده نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im