سنا مذاکره کنندگان خواهد شد بازگشت به کار در روز یکشنبه بعد از شکست برای رسیدن به یک توافق دو حزبی “در اصل” شنبه شب در یک بسته محرک با وجود گزارش مناطق قابل توجهی از اجماع.

مجلس امیدوار به نهایی کردن یک معامله در شنبه شب پس از از دست رفته مهلت رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellSenate مذاکره کنندگان در نزدیکی توافق بر حفظ تخفیف در coronavirus بسته محرک سنا قادر به رسیدن به کروناویروس محرک معامله قبل از جمعه مهلت Hillicon دره: سناتور مطبوعات آمازون بیش از ایمنی محل کار در میان شیوع | Lyft گسترش تحویل | حزب دموکرات به دنبال تامین امنیت انتخابات بودجه در بسته محرک اقتصادی بیشتر (R-Ky.) تا به حال مجموعه ای برای پایان روز جمعه.

به جای مذاکره کنندگان کار خواهد کرد برای حل و فصل اختلافات در مناطق مختلف جلوتر از یک کلید رویه رای گیری برای برنامه ریزی 3 بعد از ظهر یکشنبه.

تبلیغات

“شما در حال رفتن به یک محصول است که امضا شده توسط همه امشب چون هنوز هم وجود دارد یک زن و شوهر از مسائل برجسته, اما آن را شامل بسیاری از ایده های دموکراتیک. به طوری که حس آن را منعکس خواهد کرد حزب دموکرات و جمهوری خواه رویکرد” گفت: سناتور. راب پورتمنرابرت (راب) جونز PortmanMcConnell مجموعه جمعه شب آخرین مهلت برای هر دو حزب در برخورد با محرک تپه صبح روز سه گزارش— ,000,000,000,000: ایران جلوه های تاریخی ما را نجات تلاش Coronavirus اضطراب گسترش در سراسر کاپیتول هیل بیشتر (R-اوهایو).

رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerOvernight مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن باعث اورژانس قدرت در مبارزه با کروناویروس | مک کانل مجموعه اول محرک رای برای چهار شنبه | پنج چسبیده امتیاز برای محرک مذاکرات | خزانه تاخیر تشکیل پرونده مالیاتی مهلت | Dems فشار شرکت های بیمه برای پوشش ویروس آزمون بدون برنی: کسب و کار است و نه دشمن مغلوب ساختن پیشی جستن waives پرداخت وام دانشجویی به مدت 60 روز, K-12 آزمون های استاندارد بیشتر (D-n. y.) افزود که او “خوش” وجود دارد خواهد بود یک معامله اما افزود: “ما قصد داریم برای ادامه کار را از طریق شب.”

سناتورها و کاخ سفید به نظر می رسد رسیده اند توافق آزمایشی در نقاط کلیدی مانند یک برنامه ریزی برای توزیع از 1000 $در مالیات مستقیم تخفیف $250 میلیارد گسترش بیکاری و بیمه و حقوق و دستمزد تعطیلات مالیاتی برای کسب و کارهای کوچک و دفتر مدیریت و بودجه (OMB) درخواست برای $46 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای coronavirus پاسخ و آمادگی.

آنها همچنین توافق رسیده است در $350 میلیارد بسته نجات برای کسب و کار کوچک است که از ویژگی های فدرال وام های تضمین خواهد شد که به طور کامل قابل استرداد برای کارفرمایان که نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد از طریق بحران بهداشت و درمان.

سنا کسب و کار کوچک رئیس کمیته مارکو روبیوMarco Antonio RubioSenate قادر به رسیدن به کروناویروس محرک معامله قبل از جمعه مهلت مک کانل مجموعه جمعه شب آخرین مهلت برای هر دو حزب در برخورد با محرک این ” جنگ ” در COVID-19 معنا نظامی مستند بیشتر (R-Fla.) به خبرنگاران گفت: هزینه این بسته می تواند حتی بالاتر صعود به عنوان او و همکارانش صبر کنید در یک برآورد هزینه از دفتر بودجه کنگره.

“ما در حال حاضر به” چه مدت طول خواهد این پول که در حال اختصاص است؟’ ما می خواهیم آن را به اندازه کافی بلند به ما از طریق این دوره,” او گفت:.

تبلیغات

به هم پیوسته طبیعت مذاکرات به این معنی است که هیچ بخشی از آلاینده لایحه نهایی شده است تا مقامات دولت و سناتورها به توافق همه بخش های آن است.

در حالی که مذاکره کنندگان حل و فصل برخی از آنها در اوایل اختلافات مشکلات جدید ظهور تا در طول مذاکرات در روز شنبه به عنوان هر دو طرف بالا برده و خواسته های خود را.

“تنها چیزی است که شما در حفظ و اضافه کردن در گذشته — در آخرین ساعت یا چند چیز به عنوان مثال — و سپس شما باید برای رفتن به عقب و بررسی بر روی آن. … ما باید یک مهلت” گفت: سناتور. چاک Grassleyچارلز (چاک) ارنست GrassleySenate قادر به رسیدن به کروناویروس محرک معامله قبل از جمعه مهلت مالیات کارشناسان مصرانه از کنگره برای طراحی مجدد coronavirus چک تخفیف مک کانل مجموعه جمعه شب آخرین مهلت برای هر دو حزب در برخورد با محرک بیشتر (R-Iowa) توصیف نورد طبیعت از مذاکرات است.

شومر و سنسور. Ron Wydenرونالد (Ron) لی WydenSenate مذاکره کنندگان در نزدیکی توافق بر حفظ تخفیف در coronavirus بسته محرک سنا قادر به رسیدن به کروناویروس محرک معامله قبل از جمعه مهلت مک کانل مجموعه جمعه شب آخرین مهلت برای هر دو حزب در برخورد با محرک بیشتر (D-سنگ.) و الیزابت وارنالیزابت WarrenMA قانونگذاران مطبوعات HHS در وضعیت امور خارجه تجهیزات حفاظتی واشنگتن شود برای جلوگیری از بیکاری گسترده سنبله تپه انتخاباتی گزارش: بایدن حرکت می کند به متحد کردن حزب قبل از انتخابات بیشتر (D-جرم.) در روز شنبه یک زمین برای افزایش امنیت اجتماعی, مزایای جانبازان کمک و امنیتی مکمل درآمد مزایای 200 دلار در ماه است.

یک مقام ارشد سنا در ایران مشاور با اشاره به دموکراتیک تقاضا به صرف صدها میلیارد دلار در دولت صندوق تثبیت به عنوان یک باقی مانده نقطه چسبیده. دموکرات ها در ابتدا خواسته 750 میلیارد دلار برای کمک به کشورهای که خواهان حاضر با توجه به یک فرد آشنا با این مذاکرات.

با وجود توافق خصومت اقتصادی نجات از دولت جمهوری خواهان در روز شنبه اذعان کرد که توافق نهایی شامل یک “عدد بزرگ” به ساحل تا بودجه دولت است.

اوباما در عین حال به دنبال به طور چشمگیری افزایش بودجه برای ارائه وام به مضطرب صنایع از جمله ایالات متحده مسافری خطوط هوایی حمل و نقل هوایی حامل های هتل های زنجیره ای و شرکت های انرژی.

رئیس کمیته بانکی سنای مایک Crapoمایکل (مایک) دین CrapoMcConnell مجموعه جمعه شب آخرین مهلت برای هر دو حزب در برخورد با محرک مک کانل: بحث و گفتگو در جریان اضافی coronavirus صورتحساب خانه کمیته پیشرفت ماری جوانا پزشکی صورتحساب برای جانبازان بیشتر (R-آیداهو) گفت: $208 میلیارد پیشنهاد اصلی در ایران طرح برای اطمینان مضطرب صنایع دسترسی به سرمایه باید افزایش به $300 میلیارد دلار 400 میلیارد دلار یا 500 دلار میلیارد دلار.

او گفت: افزایش وزارت خزانه داری بودجه به حداکثر رساندن وام پتانسیل فدرال خواهد بود “تزریق سرمایه بسیار بیشتر” به اقتصاد است.

از دیگر مواردی است که حل نشده باقی می ماند در حال امداد برای وام های دانشجویی که در آن دموکرات ها پیشنهاد داشتن وزارت آموزش و پرورش را در پرداخت وام های دانشجویی فدرال برای مدت زمان از coronavirus بحران است. جمهوری خواهان در طرح اولیه خود را به جای آن پیشنهاد به تعویق انداختن پرداخت.

کاخ سفید قانونی مدیر امور اریک Ueland گفت: بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی رئیس کمیته لامار الکساندراندرو (لامار) Lamar AlexanderSenate قادر به رسیدن به کروناویروس محرک معامله قبل از جمعه مهلت مک کانل مجموعه جمعه شب آخرین مهلت برای هر دو حزب در برخورد با محرک سنای ایران طرح عظیم فراهم می کند مالیات وام برای کسب و کار بیشتر (R دنیاست.) خواهد پرده “پیشنهادات اضافی” در وام های دانشجویی یکشنبه که رئیس جمهور پشتیبانی می کند.

الکساندر که همچنین مسئول بهداشت و درمان مذاکرات کاهش یافته است می گویند اگر و یا چگونه جمهوری خواهان آدرس گسترش پرداخت مرخصی استعلاجی — یک اولویت برای دموکرات ها و مجلس نانسی پلوسینانسی PelosiSenate مذاکره کنندگان در نزدیکی توافق بر حفظ تخفیف در coronavirus بسته محرک Hillicon دره: سناتور مطبوعات آمازون بیش از ایمنی محل کار در میان شیوع | Lyft گسترش تحویل | حزب دموکرات به دنبال تامین امنیت انتخابات بودجه در بسته محرک شیف: از راه دور رای گیری نمی خواهد سازش ملی امنیت بیشتر (D-کالیفرنیا.).

تبلیغات

سنای ایران طرح معرفی پنج شنبه را به وزیر کار گسترش اقتدار به معاف کسب و کار با کمتر از 50 نفر از کارمندان پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی منافع و ایجاد کلاه چقدر کارفرمایان خواهد پرداخت تحت مرخصی استعلاجی پیشنهاد یک اندازه گیری که در دیدار با دموکرات اعتراض.

و در موبایل و کامپیوتر, Grassley توییتی در شنبه شب که او “شنیده شایعات” که کاخ سفید در تلاش است تا قانون در مورد تعجب صورتحساب های پزشکی و بهداشت و درمان توسعه دهنده مالیاتی به بسته محرک.

با وجود این مناجات حل نشده آیتم ها, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) به نظر می رسد صعودی به عنوان او صحبت می کرد به خبرنگاران در مورد شانس گرفتن دو حزبی معامله است.

“ما در حال رفتن به قادر به تولید یک توافق دو حزبی” او گفت:, پیش بینی است که آن را به تصویب مجلس سنا در روز دوشنبه.

وی افزود: در یک بیانیه متعاقب آن که مذاکرات ادامه دارد اما “بسیار نزدیک به یک قطعنامه.”

 

“من معتقدم که ما در حال آماده کردن خود برای ارائه کمک های قابل توجهی است که آمریکایی ها باید با سرعت است که این بحران خواسته است,” او گفت:.

جمهوری خواه مجلس سنا شلاق جان Thuneجان رندولف ThuneOn پول: مک کانل مجموعه اول رای در coronavirus محرک برای روز شنبه | پنج چسباندن نقطه به توافق رسید | چهار سناتور به فروش سهام قبل از coronavirus سقوط بازار | ‘روز مالیات’ به تاخیر افتاد تا 15 ژوئیه مک کانل مجموعه اول coronavirus بسته محرک رای برای چهار شنبه پنج چسبیده امتیاز به یک T coronavirus معامله بیشتر (R-S. D.) گفت: “در بسیاری از زمینه های مشترک” و “در نکات اصلی است که همه به نوعی در همان محل است.” یک ایران با رهبری مشاور پیش بینی شده است که وجود دارد خواهد بود “عمده موانع” به عنوان مذاکره کنندگان کار را به این لایحه ،

کنگره تحت فشار قابل توجهی را به سرعت تصویب بسته محرک برای اطمینان بخشیدن به بازارهای مالی و آمریکا.

تبلیغات

ایالات متحده 25,493 تایید موارد این ویروس که از شنبه شب با توجه به داده ها از جان هاپکینز از جمله 307 مرگ و میر.

در مواجهه با یک زمان بحران مذاکره کنندگان باید حل و فصل اختلافات که ممکن است در غیر این صورت هفته به آهن سادگی موافقت خود را شامل هر دو طرف’ اولویت — مانند چک تخفیف و گسترش بیمه بیکاری.

هزینه کل بسته ballooned است و به بین $1.5 و 2 تریلیون دلار به عنوان هر دو طرف با عجله به خودرا برای امتحان اماده اولویت های خود را به بسته. کاخ سفید در ابتدا تن به تن $1 تریلیون دلار برچسب قیمت در حالی که شومر به نام برای حداقل $750 میلیارد دلار است.

جمهوری خواهان در حال حرکت رو به جلو با تهیه پیش نویس این لایحه حتی اگر آنها نمی قفل شده است و به طور کلی توافق است. متن با توجه به سناتورها و کاخ سفید و مشاوران را منعکس دو حزبی می پردازد که در آن آنها وجود داشته باشد و ایده هایی که جمهوری خواهان معتقدند می تواند پیروزی دموکراتیک برای حمایت از مناطق که در آن آنها به توافق رسیدند.

مذاکرات بیش از این حل نشده مناطق انتظار می رود برای ادامه جلوتر از روز یکشنبه رویه, رای, که در آن مک کانل باید حداقل هفت دموکرات برای رای دادن به جلو حرکت کند حتی اگر آنها را به یک معامله.

“آنچه که رهبر دستور داده تا خود را به کمیته با پشتیبانی ما این است که در پایان پیش نویس قانونی که نشان دهنده توافق رسیده و تا کنون که رئیس و اکثریت معتقدند دموکرات ها می تواند در یک موقعیت برای پشتیبانی در زمان ما رای” گفت: Ueland.

تبلیغات

مک کانل افزود که او خواسته است کمیته رؤسای به نوبه خود بیش از قانون گذاری متن در شنبه شب “است که منعکس کننده خود را سازش محصولات است.”

“این اجازه می دهد همه سناتورها به بررسی کامل هر دو حزب در متن پیش از ما رویه رای در 3:00 بعد از ظهر, فردا,” او اضافه شده است.

به روز شده در 9:41 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de