استیو کر میسازد طرح Stephen Curry بازگشت به عمل در مقابل رپتورز

Stephen Curry است بازگشت به رزمندگان طلایی امور خارجه’ صف برای اولین بار از اکتبر و سر مربی Steve Kerr گفت: طرفداران باید انتظار دو بار MVP بازی حدود نیمی از این بازی است.

در طول یک شنبه در ظاهر 95.7 بازی “دیمون Ratto و Kolsky” نشان می دهد کر گفت: کاری استفاده خواهد شد در شش دقیقه می ترکد.

“ما به شما برای مطمئن شوید که خود را محدود دقیقه; ما احتمالا بازی او را در کوتاه انفجار,” او توضیح داد. “به طور معمول در طول سال ما طرفداران باید او را تماشا می کردند بازی تمام سه ماهه اول نشستن شش دقیقه سه ماهه دوم و پس از آن پایان نیم و در نهایت این چیزی است که ما احتمالا به. اما… احتمالا بازی او را در شش دقیقه انفجار و زیر 30 دقیقه برای اطمینان حاصل کنید. احتمالا جایی در 25 دقیقه محدوده است.”

کر نیز گفت: کاری که می خواستم به بازی یکشنبه برابر واشنگتن ویزاردز اما این تیم اعمال احتیاط.

“او واقعا می خواستم به بازگشت یکشنبه در برابر واشنگتن و ما تا به حال به نوع واقعا فشار او را که روز اضافی در سانتا کروز و در ورزشگاه بیشتر کار در,” او گفت:. “ما فقط می خواستم واقعا مراقب باشید با همه چیز و این شده یک مسافت طولانی برای Steph. او را دوست دارد بازی بسیار. من خوشحال هستم برای ما بدیهی است که من خوشحال هستم برای طرفداران ما اما من شادترین برای Steph فقط به این دلیل که او قصد بازگشت به بازی بسکتبال و انجام آنچه او را دوست دارد.”

رزمندگان-رپتورز راهنمایی در 7:30 p. m. PT.

شما می توانید گوش دادن به کر کامل 95.7 بازی ظاهر شده است.

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: [email protected] | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>