نخست وزیر نارندرا مودی روز جمعه تمجید بانک مرکزی هند (RBI) تصمیم به قطع معیار نرخ بهره سه توقف در پرداخت اقساط همراه با دیگر اقدامات در وام های بلند مدت کمک خواهد کرد وسط کلاس و کسب و کار مقابله با 21 روز در سراسر کشور مستند در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

“امروز RBI گرفته گام های غول پیکر برای حفاظت از اقتصاد ما از تاثیر Coronavirus. این اطلاعیه را بهبود نقدینگی و کاهش هزینه از بودجه کمک به طبقه متوسط و کسب و کار” مودی گفت: در یک صدای جیر جیر.

بانک مرکزی هند فرماندار Shaktikanta داس زودتر در طول روز اعلام کرد یک میزبان از اقدامات برای کاهش استرس مالی ساخت اعتماد به نفس و حفظ سیستم مالی صدا. بانک مرکزی قطع مخزن نرخ 75 واحد به 4.4% با اثر فوری در یک برنامه ریزی نشست. همچنین کاهش نرخ بانک به 4.65% از 5.40%.

Das همچنین اعلام کرد چندین اقدامات برای تزریق Rs3.74 تریلیون دلار نقدینگی به سیستم, در میان دیگر اقدامات. بانک مرکزی همچنین بانک ها مجاز و غیر بانکی در شرکت های مالی (از جمله مسکن شرکت های مالی) و دیگر موسسات مالی اجازه می دهد تا سه ماه مهلت قانونی برای پرداخت اقساط وام های بلند مدت برای مبارزه با این اختلال ناشی از شیوع کروناویروس.

Coronavirus بیماری مختل فعالیت های کسب و کار منجر به کارخانه خاموش شدن ناگهانی بسته شدن مدارس و کالج ها و تمام حالت های حمل و نقل. گسترش ویروس است که انتظار می رود برای به تاخیر انداختن یک بهبود در رشد هند که در ماه های اخیر شده است مبارزه با رکود در مصرف است.

اقدامات اعلام شده توسط بانک مرکزی می آید یک روز پس از آنکه دولت نورد از یک Rs1.7 تریلیون بسته امداد به منظور محدود کردن آسیب های اقتصادی ناشی از شیوع کروناویروس و مقابله با از دست دادن معیشت میلیون ها فقیر در سه هفته مستند.

تسکین بسته–نخست وزیر Garib Kalyan Yojana–است که انتظار می رود برای کاهش مشکلات و حمایت از کارگران مهاجر کشاورزان شهری و روستایی و فقیر و زنان است. این شامل پول نقد انتقال طرح به عنوان به خوبی به عنوان یک امنیت غذایی برنامه برای فقرا است.

Coronavirus تحت تاثیر بیش از 420,000 افراد در سطح جهان با مرگ و میر در بیش از 18 ، 000. آن منجر به مرگ و میر در کشورهای مختلف از جمله کشورهای توسعه یافته مانند ایالات متحده, ایتالیا, بریتانیا, آلمان, در میان دیگران. در هند وجود دارد که بیش از 700 مورد تأیید با 17 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im